ÏÏJ fff MH-WIHMK PRODUCTIELEIDER ACCOUNT MANAGER COMMERCIEEL MEDEWERKER VASTGOED 1 JobTrack.nl LdËJ BOUWMATERIALEN mi 1 - Ü9 Metterwoon Vastgoed B.V., actief sinds 1975, is één van de grotere, particuliere vastgoedbeleggers in Nederland. De organisatie beheert zo'n 8.500 woningen, winkels, winkelcentra, bedrijfspanden en hotels. Het werkgebied beslaat globaal de gehele Randstad, met een sterke focus op Den Haag en Rotterdam. Binnen de Metterwoon organisatie wordt door een betrokken team van ruim 80 medewerkers iedere dag gewerkt aan professionaliteit. De communicatielijnen zijn kort en er heerst een open en informele sfeer. Voor ons kantoor in Roosendaal zoeken wij een: In deze functie bent u betrokken bij de verhuur en het administratieve beheer van onze woningportefeuille en het bedrijfsmatig vastgoed in de regio Zuid-West Nederland. Daarbij ligt de nadruk op de gemeente Roosendaal. U stelt contracten op, verzorgt bezichtigingen en doet de huurincasso. U correspondeert met huurders en staat hen te woord, verzorgt alle voorkomende administratieve werkzaamheden en onderhoudt nauw contact met de hoofdvestiging in Den Haag. Wij vragen: - Een afgeronde, relevante opleiding op HBO-niveau; - Een makelaarsdiploma en/of vergelijkbaar vastgoeddiploma is een pre; - Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie: - Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - Goede kennis van het MS Office pakket; - Klantgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden; - Een teamspeler die ook zelfstandig kan werken; - Rijbewijs B. Metterwoon Vastgoed B.V. biedt uitdagende en zelfstandige functies, waarin ruimte bestaat voor eigen inbreng en initiatieven. Metterwoon biedt een uitstekend salaris en vergoedt werkzaamheden buiten de standaarduren volledig. Metterwoon werkt voornamelijk in Den Haag en Rotterdam en heeft als vaste standplaats Den Haag. Een antecedentenonderzoek en psychologisch onderzoek zullen deel uitmaken van de sollicitatieprocedure, waarbij wij referenties inwinnen en diploma's controleren. Uw motivatie met curriculum vitae en pasfoto kunt u richten aan: Dhr. H. Klijberg: sollicitatie@metterwoon.nl of per brief: Metterwoon Vastgoed B.V., Postbus 87950,2508 DJ Den Haag De Jager-Tolhoek is een belangrijke toeleverancier van hout- en bouwmaterialen aan de professionele bouwwereld in Zuid West Nederland. Met een breed assortiment en door goed te kijken en te luisteren naar onze klanten bieden wij totaaloplossingen aan. Klantgerichtheid, prettig zakendoen en een no-nonsense cultuur zijn onze kernwaarden. Door veel aandacht te besteden aan opleiding van ons personeel is kennis een van onze belangrijkste toegevoegde waarden. Momenteel werken we vanuit drie vestigingen in Zeeland en Brabant. De komende jaren zal verdere groei gerealiseerd worden. De Jager-Tolhoek is onderdeel van Saint-Gobain Distribution the Netherlands, een Franse multinational met vestigingen over heel de wereld en een jaaromzet van ruim 40 miljard. Wegens flinke groei zoeken wij in Goes een slagvaardige Financieel Administratief Medewerker m/v en een Commercieel Binnendienstmedewerker m/v Profiel Financieel Administratief Medewerker: Samen met een gemotiveerd team in Goes ben je medeverantwoordelijk voor de administratie van onze 3 vestigingen. Je taken bestaan uit: verwerking van bankafschriften en afleverbonnen, controle van kasstromen en sub- en grootboekrekeningen, inboeking en codering van inkoopfacturen, facturering, crediteuren- en debiteurenbeheer, vervanging van het Hoofd Financiële Administratie bij diens afwezigheid. Kwalificaties: MBO+ werk- en denkniveau, MEAO BE met MBA en/of SPD of eventueel studerend hiervoor. Daarnaast gedegen kennis van MS-office en telebanking pakketten. Collegiaal, flexibel, pro-actief en plezierig in de communicatie. Geen 9 tot 5 mentaliteit. Je kunt telefonisch informatie inwinnen bij André Traas, Hoofd Administratie, tel.nr.: 06 - 46201874. Profiel Commercieel Binnendienstmedewerker: Je maakt deel uit van een betrokken sales-team dat klanten adviseert. Op basis van dit advies verkoopje producten uit het assortiment. Je zorgt voor een goede interne afhandeling van de orders. Natuurlijk is het de doelstelling om elke offerte om te zetten in een concrete opdracht. Kwalificaties: MBO werk- en denkniveau, bij voorkeur een technisch/bouwkundige studierichting. Ruimtelijk inzicht (technische tekeningen kunnen lezen). Kennis hebben of verkrijgen van 'de hout- en bouwmaterialen wereld'. Klantgericht, meedenken, collegiaal, flexibel, prettig in de communicatie. Je kunt telefonisch informatie inwinnen bij Jan Voet, Directeur, tel.nr.: 06 - 22973038. Voor beide functies geldt de mogelijkheid om je verder te ontplooien binnen onze professionele en groeiende onderneming, natuurlijk afhankelijk van je interesse, prestaties en tijd. Kortom jouw expertise, communicatie en loyaliteit zullen bijdragen aan het succes van De Jager-Tolhoek. "Vorm de toekomst, bouw en handel met ons mee" en e-mail voor 16 februari jouw korte motivatie en cv naar: ian.voet@iagertolhoek.nl. tesjfli! ns op een en boeiende aangevend en 1 georiënteerd rikant NEMAG. GRAB YOUR CHANCE Werken bij Nemag betekent het ontwerpen, construeren en verkopen van een hoogwaardige productrange zoals 's werelds grootste grijpers, (tot 60m3 en 38 ton eigen gewicht). Grijpers' ar, hoge kwaliteit gebaseerd op innovatieve concepten, waarbij een lange levensduur en een grote geÖruiksefficiëncy resulteert in de laagste prijs per: overgeslagen ton bulk. Hiermee is Nemag als specialist toonaangevend en succesvol in de markt. Voor de supervisie over (eind)-assembfage en productie van grijpers, kabelkoppel- systemen plus outsource, inkoop en voorraadbeheer zoeken we een talentvolle; Voor het internationaal verkopen van klantspecifieke oplossingen voor de overslag van droge bulk aan o.a. staalbedrijven en èlectridteitscentrales zoeken we een ondernemende Postbus 110 - 4300 AC Zierikzee E-mail: 64 I Zaterdag 16 februari 2008 PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 110