schitterende EIFEL- MOEZELSTREEK Help het voor de lezers van deze krant! 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland SKRA5.NL Ronald McDonald Huis Tilburg Ontdek de Eifel- en Moezelstreek! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we tegen absolute bodem prijzen een fantastische autovakantie naar deze streek samengesteld. Een 4-daagse vakantie naar het 3-ster- ren familiehotel Lellmann boekt u al vanaf slechts 79! Deze spotprijs is uiteraard inclusief het ontbijtbuffet. Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 een exclusieve korting van 10 per persoon. Deze topper kunt u niet aan u voorbij laten gaan! Boek snel, vóórdat het te laat is. COLLECTANTEN 'Iets betekenen voor een ander is voor mij de zin van het geven.' 32 I Vrijdag 15 februari 2008 PZC wa heerlijk slenteren. U ziet het, u hoeft zich geen moment te vervelen tijdens deze heerlijke vakantie in de schitte rende Eifel- en Moezelstreek. Aankomstdata: maandag en vrijdag van 18/1 t/m 30/6 4 dagen, aankomst vrijdag, normaal jv^r-ë—f9" nüv.a.€ 69 5 dagen, aankomst maandag normaal 99" nü v.a. 89 8 dagen, aankomst vrijdag normaal jicar-€-:M9" nü v.a. €139 Inclusief: verblijf in het 3-sterren familiehotel Lellmann, in een 2-per- soonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, reis- en annulerings verzekering. Toeslagen reserverings- kosten 15 per boeking (verplicht), halfpension (ontbijt en diner) v.a. 13 p.p.p.n. Prijzen zijn p.p., gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lrl 7518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. ESI waarom zou je verder zoeken Bankrekening 13.17.65.876 Voor slechts 15,00 per jaar bent u jaardonateur en ontvangt u twee keer per jaar een nieuwsbrief. /A Tel. (013) 537 26 66 www.ronaldmcdonaldhuistilburg.n ®ol HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt direct aan de Moezel, in het cen trum van het wijnstadje Löf! Dit hotel beschikt o.a. over een overdekt zwembad (gratis), lift, restaurant en een bar. Ook heeft het hotel een sauna en solarium (tegen betaling). Uw com fortabele kamer is voorzien van bad kamer met douche, toilet, telefoon, televisie en een minibar. Er zijn tevens tegen een toeslag kamers met balkon en moezelzicht te boeken. DE SCHITTERENDE OMGEVING Löf is een wijnstadje en ligt prachtig aan de Moezel. Het ligt niet ver van de stad Koblenz, het centrum van de wijnhandel, waar de Moezel en de Rijn samenkomen. In deze stad moet u beslist een bezoek brengen aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van Wilhelm I. Neem ook zeker een kijkje bij één van de Weinstuben, waar elk huis een ander wijngebied symboliseert. Ook de bekende wijn plaatsjes Wittlich, Traben-Trarbach en Cochem zijn aanraders! Cochem is één van de populairste plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhellingen een romantisch kasteel. Door de gezel lige steegjes en pittoreske straat jes met vele vakwerkhuizen is het In het Ronald McDonald Huis logeren de ouders, broertjes en zusjes van ernstig zieke kinderen die in het St. Elisabeth Ziekenhuis of het Revalidatiecentrum Leijpark zijn opgenomen. Daardoor kunnen zij binnen 5 minuten bij hun zieke kind zijn én vinden zij een omgeving van rust en warmte, waar ze lotgenoten treffen en afleiding vinden. Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei M/V die in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier om anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met een ongeneeslijke longziekte, zoals astma en C0PD. Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl Dank u wel! Vastenaktie komt op voor mensen die het minder hebben dan wij, in onze westerse wereld van welvaart en overvloed. Steun daarom nu Vastenaktie met een financiële bijdrage voor landen als Ghana, Bangladesh, Suriname. Om bijvoorbeeld startkredieten te verstrekken aan vrouwen in Ghana die een eigen bedrijfje willen beginnen. Zodat zij voor hun gezin kunnen zorgen. Een mooie gedachte, juist in deze vastentijd. Help mee en bel nu 0800 - I 120 (gratis). Voor maar 5,- per maand geven we een vrouw in Ghana een startkrediet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68