Familieberichten Colofon Familieberichten 28 Vrijdag 15 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail p7clantiilebnrichten@wmenernieiiwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl r informatie op www.pzc.nl In plaats van kaarten. Na een laatste moeilijke levensperiode is nog onverwachts overleden onze lieve moeder en oma Appolonia Cornelia Elizabeth Dezutter-de Koning -Lenie- sinds 29 september 1999 weduwe van Frans Leonardus Dezutter in de leeftijd van 60 jaar. Wij zijn zeer bedroefd haar te moeten missen. Wemeldinge: Manuela Poleij-de Koning Sjaco Poleij Jeroen Charlie Yerseke: Steffan Dezutter Jacqueline Jacobs Amy Joy Hansweert, 13 februari 2008. Correspondentieadres: Brouwerijweg 14 4424 CH Wemeldinge We nemen zaterdag 16 februari om 10.00 uur afscheid van onze moeder en oma in Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Aansluitend zullen we haar om 10.30 uur begraven op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis kunt u ons condoleren in Kaj Munk. Lieve "oma" Lenie bedankt voor alles Rust zacht Marco, Colinda en Tessa Gedenk aan mij, "O machtige God Afscheid nemen doet pijn maar dankbaar zijn we dat je zolang bij ons mocht zijn Een herinnering aan een lieve, sterke vrouw. Bedankt voor alles ma. Wij houden van jou. Rust zacht. Bedroefd delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan, onze geliefde, zorgzame moeder en oma Lena Jacomina Lranse-Weijier weduwe van Cornelis Izaak Franse in de leeftijd van 75 jaar. Ellv en Kees Schipper-Franse Wilco Leonie Harry Franse (in herinnering) Chris Franse Onze dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis voor de goede verzorging. 13 februari 2008 Correspondentieadres: Ganzestraat 15,4451 DV Heinkenszand. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 18 februari om 13.15 uur in de 'Dorpskerk' aan de Dorpsstraat te Heinkenszand. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er in het dienst gebouw achter de kerk van 12.40 tot 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik zal U hartelijk liefhebben, HEERE, mijn Sterkte!. Psalm 18:2b De HEERE heeft tot Zich genomen, na een geduldig gedragen ziekte, Zijn kind, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en onze allerliefste oma en overoma Adriana Maljaars-Harpe Serooskerke Vrouwenpolder 25 januari 1926 13 februari 2008 Vrouwenpolder: A. Maljaars Vrouwenpolder: Dea en Piet Tonnie en Esther, Zaira, Zenzi Bram en Margreet, Sven, Kyan Diana en Addy, Lieke, Lotte Yvonne en Mauro Vrouwenpolder: Jo en Johan Maryanne en Peter, Kristel, Robbert Sylvia en Bennie, Kevin, Mellanie Vrouwenpolder: Andre en André Gapinge: Bram en Joke Gapinge: Lies en Frans Andre en Danielle, Rayno, Ivy Fernando en Marijke Vrouwenpolder: Suus en Hans Ricardo Stephan en Chantal Oostkapelle: Jan en Els Esther en Marco, Julia Floris en Lista Sanne Vrouwenpolder: Levien en Susy Liedy Samantha en Ramon Tamara en Joost Vrouwenpolder: Marie en Marinus Desie Loise Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Lepelstraat 14 4354 KK Vrouwenpolder Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 16 februari a.s. van 19.30 tot 20.00 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 18 februari a.s. om 14.30 uur op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Voorafgaande aan de begrafenis zal een rouwdienst gehou den worden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle, waarvoor u wordt uitgenodigd. De rouwdienst begint om 13.15 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid de familie te condole ren in de Saronkerk. Geen bloemen Als u geen rouwkaart hebt ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Lieve oma bedankt voor alles. Wilco Leonie be Bedroefd omdat zij niet meer in ons midden is hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Adriana Harpe echtgenote van Abraham Maljaars in de leeftijd van 82 jaar. L. Harpe (in herinnering) S. Harpe (in herinnering J. Harpe (in herinnering) C. Louwerse-Harpe (in herinnering) P. Louwerse (in herinnering) J. Louwerse-Harpe J.P. Louwerse L. Nieuwdorp-Harpe W. Nieuwdorp J. Wouters-Harpe W. Wouters W. Joosse-Harpe A. Joosse Neven en nichten Vrouwenpolder, 13 februari 2008 Door de Heere werd van ons weggenomen onze schoon zuster en tante Adriana Maljaars-Harpe Veere: A.P. Pouwer Middelburg: C.C. Gideonse-Maljaars Neven en nichten Janne Maljaars-Harpe Echtgenote van A. Maljaars moeder van Levien en schoonmoeder van onze dochter Susy We wensen de f ami lie veel sterkte toe. Van familie in Bandung, Indonesië: Tan Peng Eng Tjoa Goat Loei t Tan Yoe Hoa Oey Pek Siang Tan Lan Hoa Tjiong A Boen Tan KianTek&Nita Tan Wie Hoa Na Eng Siang Tan Kian San Kamaha Erg verdrietig, maar dankbaar voor al haar liefde en goed heid die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze lieve zorgzame moeder en schoonmoeder Jacoba Mildred van Marle-den Toom op de leeftijd van 60 jaar. Ouwerkerk: Kees van Marie Wouter en Ingrid Freek en Veronique 13 februari 2008 Den Domp 11 4305 AR Ouwerkerk De samenkomst zal worden gehouden maandag 18 februari om 10.45 uur in het Dorpshuis van Ouwerkerk, Ring 42, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Ouwerkerk. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd Dorpshuis. Tot onze grote ontsteltenis is plotseling en veel te vroeg overleden, te Bahrain, onze lieve en dierbare vriend Rinus Moerdijk Wij wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Goes: Jan en Ans Fokke Jeroen en Monique Merel en Joep Marieke en Martin Sem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56