Weekagenda I 1 Galerie de Horn Fine Arts Wilgenhoekweg 15, Serooskerke 0118-593482 36 Donderdag 14 februari 2008 PZC AGENDA OP PAD VRIJDAG 15 FEBRUARI Workshop hoeden maken Opgeven via 0113-600361 Kats, Zeeuwse Rozentuin, 13-17 uur. Bewustwording Lezing Henk Smit over bewustwording: de positieve kant van tegenslagen. Activi teitencentrum Qint in Brouwershaven, 20.00 uur. Lezing Het Natuurkundig Gezelschap Middel burg presenteert de lezing 'Micro-fluïdi- ca: biosensoren, slimme polymeren, en het pantoffeldiertje', door J.M.M. den Toonder van de Technische Universiteit Eindhoven. Middelburg, Zeeuwse Bibliotheek, 20.00 uur. ZATERDAG 16 FEBRUARI Tuinontwerpcursus De tweede en laatste sessie van 'ontwerp uw eigen rozentuin'. Kats, Zeeuwse Rozentuin, 10.00 uur. Open dag De Zeeuwse afdeling van de Hobby Com puter Club geeft een open dag. Bezoe kers krijgen onder andere uitleg over digi tale fotografie, genealogie en HDTV. 's Gravenpolder, Dorpshuis, 10.00 uur. Postzegelbeurs Postzegelvereniging De Bevelanden houdt zaterdagmiddag in het dorpshuis van Kloetinge de voorjaarsbeurs. Aanvang 10.00 uur. Vrijwilligersdag De Stichting Landschapsbeheer Zeeland (SLZ) houdt de jaarlijkse vrijwilligersdag; bomen knotten en snoeien, lezingen, ex cursies. Nisse, dorpshuis, vanaf 9.30 uur. Zang- en orgelavond Met mannenkoor De Lofzang uit Goes en jongerenkoor Jigdaljahu uit Barendrecht. Goes, Sionkerk, 19.30 uur. Lammetjesdagen Nisse, Schaapskooi, 13.00-16.00 uur. ZONDAG 17 FEBRUARI Lammetjesdagen Nisse, Schaapskooi, 13.00-16.00 uur. Blik op Kunstroute Renesse, diverse locaties, 13-17 uur. Strandjutten Onder leiding van de Jutter Aanmelden via 0118-582620 Oostkapelle, Terra Maris, 15-17 uur. MAANDAG 18 FEBRUARI Politiek café De VVD afdeling Tholen houdt een poli tiek café met medewerking van Hans ten Broeke, WD-woordvoerder in de Tweede Kamer voor Europese Zaken. Tholen, café Hart van Tholen, 20.00 uur. Stinzenplanten Een stinzenwandeling o.l.v. de boswach ter van Staatsbosbeheer. Aanmelden op 0118-582620. Oostkapelle, Terra Maris, 14-15.30 uur. DINSDAG 19 FEBRUARI Workshop sprokkelen Voor kinderen vanaf 8 jaar. Aanmelden op 0118-582620 Oostkapelle, Terra Maris, 13.30-16 uur. Cursus computergebruik Stichting Welzijn en Zorgverlening aan Ouderen geeft een cursus over het ge bruik van computers voor ouderen. Aan melden gewenst via 0113-343474. Dorpshuis Kapelle, aanvang 9.30 uur. WOENSDAC 20 FEBRUARI Lezing Film- en informatieavond met lezing over de tropische storm over Zeeland door de heer. De Bruin. Arnemuiden, vliegveld Midden Zeeland, 20.00 uur. Raymondo Cuccoli Lezing door prof. Luigi Barone georgani seerd door Dante Alighieri. Middelburg, Loge La Compagnie Durable, 19.30 uur. DONDERDAG 21 FEBRUARI Natuurspreekuur Schelpenkenner Gerard Geuze houdt een natuurspreekuur waar u terecht kunt met vragen over strandvondsten en schelpen. Oostkapelle, Terra Maris, 14-16 uur. MUZIEK VRIJDAG 15 FEBRUARI Cesar Zuiderwijk Slagdroom heet de voorstelling van Gol den Earring-drummer Cesar Zuiderwijk. Uitverkocht. Vlissingen, Arsenaaltheater, 20.15 uur. Bergmuzikanten Het orkest van Huize Den Berg in Goes maakt er weer een gezellige avond van. Borssele, dorpshuis, 19.30 uur. Bluesrock Bradley's Circus geeft een concert. Vlissingen, De Piek, 21.00 uur. Dansroute Goes Dance Route Valentine's edition. Cafés en disco's in Goes staan in het te ken van de dance muziek. Goes, binnenstad, 21.00-4.00 uur. Zie ook: www.danceroute.nl Voicst Voicst gooit momenteel hoge ogen in de vaderlandse (pop)pers. Goes, 't Beest, 21.00 uur. Jump 'n jive De Bergse formatie Jive8 speelt live van tussen de platenbakken. Bergen op Zoom, De Waterput, 19 uur. Symphonie Fantastique Concert met werk van Martinu, Bartok en Berlioz door DeFilharmonie onder lei ding van Jaap van Zweden met medewer king van pianist Michaïl Rudy, Antwerpen, Koningin Elisabethzaal, 20.00 uur. Paul Lewis Pianoconcert door de Australische pianist Paul Lewis met werk van Mozart, Ligeti en Schubert. Antwerpen, De Singel, 20.00 uur. The Tremolos Concert met in het voorprogramma The Beatles Revival Band. Oostende, Casino Kursaal, 20.30 uur. ZATERDAG 16 FEBRUARI Gé Bijvoet Jazzpianist Gé Bijvoet speelt evergreens en jazz-standards, gemengd met harmoni sche en melodische verrassingen. Middelburg, De Drukkerij, 15-16.30 uur. Dialogos Oude muziek oftewel een polyfonie uit het jaar honderd afkomstig van Dialogos. Middelburg, Zeeuwse Concertzaal, 20.00 uur. Concert El Combo (pop), Straf (rock) en Stout (punk) staan op het podium van De Piek. Vlissingen, De Piek, 21.00 uur. Wonderolie Dj-avond met Dr. Buzz's wonderolie. Terneuzen, Porgy en Bess, 21.30 uur. Djumbo Meidengroep Djumbo geeft een concert. Oostburg, Ledeitheater, 14.00 uur. A hilarious night with the ukelele Het Ukulogisch Museum is letterlijk het decor. Een driemansgroep lijkt te verdwij nen in een woud van ukeleles. De kans is klein dat u zo'n collectie instrumenten ooit nog bijeen zult zien. Oost-Souburg, Razzmatazz, 21.00 uur. Middelburgs Muziekkorps Gevarieerd concert van het Middelburgs Muziekkorps. Oost-Souburg, Historische kerk, 20.00 uur. Swingende Cubaanse avond Naast een vast repertoire van wereldbe roemde Cubaanse nummers, zoals Chan Chan en lolanda, komt Raices Cubanas de ze avond ook met verrassend nieuw re pertoire van bekende Cubaanse muzikan ten en eigen composities. Muziekstijlen zoals salsa, son, bolero, tumbao, guaracha en latin-jazz zullen de revue passeren in een spetterende show. Goes, theater De Mythe, 20.00 uur. Voicst De band Voicst speelt live van tussen de platenbakken. Bergen op Zoom, De Waterput, 16 uur. Prodigal Sons Reünietour Zierikzee, Brogum, 21.30 uur. Guiliani Trio Concert met Marina Eckhardt (mandoli ne), Caroline van Koeveringe (mandolon- cello) en Ron Leendertse (gitaar). Waarde, Nederlands Hervormde Kerk, 20.00 uur. Dansorkest Cobla La Pricipal d'Amsterdam brengt hartstochtelijke Catalaanse Sardana's. Westkapelle, strandpaviljoen Paradiso, 20.30 uur. Musica Juventa Instrumentaal concert met ensemble Mu sica Juventa en Lydia Bechthum op het or gel. Het thema is vroeg-Duitse barokmu ziek. Middelburg, Gasthuiskerk, 19.30 uur. Het roer is om Avondvullend programma met tekst, beeld en muziek door de Brouwse mu ziekvereniging Apollo. Brouwershaven, Brouwse Tonnenmaga- zijn, 19.30 uur. Bevelands Symfonie Orkest Met werken van Handel, Schubert en Tjai- kovsky. Kamperland, Casembroothuis, 20.00 uur. Trixie Whitley Moiano Jerboa Concert met pure soul door drie solisten uit Gent. Gent, Handelsbeurs, 20.15 uur. Sylvain Kassap Quartet Jazzconcert door Frans kwartet. Brugge, De Werf, 20.30 uur. Metropolis (1927) Liveconcert hedendaagse soundtrack met akoestische en elektronische rond film van Fritz Lang door de Musikfabrik onder leiding van de Franse componist Martin Matalon. Antwerpen, De Singel - rode zaal 2, 20.00 uur. Symphonie Fantastique Concert met werk van Martinu, Bartok en Berlioz door DeFilharmonie onder lei ding van Jaap van Zweden met medewer king van pianist Michaïl Rudy. Gent, Bijloke, 20.00 uur. ZONDAG 17 FEBRUARI Schotse folk De Battlefield Band brengt een eigen stijl Keltische muziek. Vlissingen, Arsenaaltheater, 15.00 uur. Quintet John Marhall en Ferdinand Povel Quintet met Rob van Bavel. Terneuzen, Porgy en Bess, 16.00 uur. Rocksessie De Rocksession Band (Alexander van Breemen, Jozz Verheyen, Jeroen Polder man, Joska Ligtenberg en Walter Calbo) treedt op met als gast de Arnhemse sin ger-songwriter Elles. Zij spelen covers van bands zoals Supertramp, The Beatles en Thin Lizzy. Middelburg, café 't Schuttershof, 17 uur. Wedding ring theater tour Lady Linn and Her Magnificent Seven. Maritieme Kunst Expositie Vanaf zaterdag 16 februari t/m woensdag 19 maart van 11.00 uur tot 17.00 uur Zangeres Lien De Greef en haar zeven 'magnifieke' muzikanten roepen de sfeer van de jazz uit de jaren 20, 30, 40 en 50 terug tot leven met swingende ritmes, op gewekte melodieën, ludieke teksten en heel veel enthousiasme. Brugge, Stadsschouwburg, 15.00 uur. Rondomtrom Leerlingen van de Rotterdamse slagwerk- school Rondomtrom maken in het het ka der van het 12,5-jarig bestaan een thea tertour. Goes, De Mythe, 14.30 uur. The Pink Project Tributeband speelt nummers van Pink Floyd. Terneuzen, Scheldetheater, 20.00 uur. St. David's Minstrels Concert door het Zeeuws-Vlaams man nenkoor St. David's Minstrels. Vlissingen, Atrium Ter Reede, 14.30 uur. Fantastische Symfonie Kinderconcert met de Symphonie Fantas tique van Berlioz door DeFilharmonie on der leiding van Jaap Van Zweden met ver teller Joris Van Den Brande. Antwerpen, Koningin Elisabethzaal, 11.00 uur. THEATER VRIJDAG 15 FEBRUARI Chocolat Toneelbewerking van de film Chocolat door De Plattelanders Oostburg, Ledeitheater, 20.15 uur. Hans Liberg Jubileumvoorstelling van deze cabaretier. Uitverkocht. Goes, theater De Mythe, 20.00 uur. Eric van Sauers Eric van Sauers met zijn cabaretprogram ma Smulpapen. Uitverkocht. Middelburg, Stadsschouwburg, 20.00 uur. The Westenders Zes topvocalisten die het afgelopen de cennium hoofdrollen vertolkten in de gro te West End Shows zingen op één avond in één show de allermooiste songs uit de Hitmusicals. Ze worden begeleid door de West End Show Band onder leiding van dirigent Joe Alexander. Terneuzen, Scheldetheater, 20.00 uur. lntrodans/ln Vuur en Vlam hülsta!-! Vanaf zaterdag g februari een maand lang dagelijks professionele aandacht uoor gezond slapen. Ontdek dat gezond leuen begint met gezond slapen. TRECA o e par.'S

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68