Colden Tulip Westduin, het "wakkere" hotel Altena Interieur Design en Woontrend Zeeland slaan de handen ineen Nieuwe showroom voor sloepen specialist Van der Vlies Nautic Zoeteweij Yerseker voor dekzeilen, zonwering en meer PZC Donderdag 14 februari 2008 I 33 Koudekerke - Hotel Colden Tulip Westduin heeft een reputatie hoog te houden en doet dat onder meer door voortdurend te innoveren. De Parel van Dishoek loopt traditiegetrouw voor op de wensen van zijn gasten en weet daardoor telkens weer te verrassen. Vlissingen Koudekerke - Het voorjaar begint straks goed voor Altena Interieur Design. De Vlissingse interieurspecialist verhuist medio maart naar het pand van Woontrend Zeeland in Koudekerke. Beide bedrijven vullen elkaar perfect aan op het gebied van woonstijlen, advisering en service. Het zal wel even wennen zijn voor de rasechte Vlissingers onder u. Altena Interieur Design heeft immers al bijna 50 jaar zijn thuisbasis in de stad van Michiel de Ruyter. Maar met de verhuizing naar Koudekerke breekt voor Dick Altena een nieuwe, inspirerende fase aan waarin hij zijn winkel naar een nog hoger plan wil tillen. 'Woontrend Zeeland beschikte nog niet over een segment designmeube len en -verlichting. Door samen te gaan werken op één locatie kunnen wij onze klanten nog beter van dienst zijn. Ons gezamenlijke assortiment omvat straks een interieurtotaalpakket, met een enorm gevarieerd palet aan stijlen. Het complete inrichtingsprogramma kan door ons worden verzorgd, van plafond tot vloer.' Altena Interieur Design krijgt bij Woontrend Zeeland zijn eigen afdeling en vanzelfsprekend blijven de advisering en service waarmee Dick Altena naam heeft gemaakt van hoog niveau. Hij legt zich sinds jaar en dag toe op ontwerp en uitvoering van moderne interieurs. Design, van superstrak tot uitgesproken speels, speelt daarin de hoofdrol. Dankzij een inventief 3-D computerprogramma kan de klant al vanaf het allereerste (her)inrichtingsidee een blik te werpen op zijn toekomstige woon- of werkplek. Verhuizen betekent opruimen! En dat doet Alten; Interieur Design dan ook volop. U bent van hart< welkom op het oude adres aan de Scheldestraat ir Vlissingen. Altena Interieur Design, Scheldestraat 25-29, Vlissingen Nieuw adres vanaf half maart: Duinstraat 18a, Koudekerke T: 0118 413476; I: www.altena-id.nl x f Ondernemend Zeeland Yerseke - Zoeteweij Yerseke bestaat in 2009 maar liefst 80 jaar. Tientallen jaren lag de nadruk op het maken van dekzeilen. Later werd de levering en montage van zonwering, horren, rolluiken en garagedeuren steeds belangrijker. In 1998 werden de activiteiten zeilmakerij en zonwering gesplitst; de zonwering verhuisde naar Goes, de zeilmakerij bleef op het ver trouwde adres in Yerseke. Toen in 2005 door de hoge brandstofprijzen het werk in de zeil makerij sterk terugliep, was een herstart in de zonwering een logische stap. Niet zonder suc ces; de afgelopen 2 jaar wisten veel oude en nieuwe klanten de zaak in Yerseke te vinden. Voor de buitenzonwering wordt gewerkt met materialen van de betere fabrikanten, waarvan de meeste in de werkplaats van Zoeteweij Yerseke op maat worden gemaakt en geassem bleerd. Dit bekort de levertijd van de diverse producten aanzienlijk, vertelt Martien Zoeteweij. 'Op kant en klare fabrieksproducten moet in het hoogseizoen doorgaans lang wor den gewacht. Dat is niet in het belang van de klant, die graag snel wil kunnen genieten van zijn aanschaf. Vandaar ons initiatief om zelf te gaan assembleren. Korte lijnen en snelle actie, daar houden wij van. Maar het begint natuur lijk allemaal met een mooi assortiment hoog- kwalitatieve producten. En móchten er proble men zijn, dan kunnen die in de meeste geval len binnen 24 uur worden opgelost.' Behalve buitenzonwering van merken als het Duitse Weinor heeft Zoeteweij Yerseke Luxaflex binnenzonwering, rollui ken van Heroal, raamhorren en hor deuren, en sectionaal-garagedeuren van Highline. Ook heeft Zoeteweij Yerseke vlag gen en vlaggenmasten, veelal in voorraad. De showroom is geopend op telefo nische afspraak, van maandag t/m vrijdag, zowel overdag als 's avonds. Zoeteweij Yerseke Industrieweg 2, Yerseke T: 0113 576080 Goes - Van der Vlies Nautic, dé Zeeuwse sloepenleverancier, beschikt sinds kort over een splinternieuwe showroom. Plaatjes van sloepen staan er, waarmee je het liefst zo snel mogelijk het ruime sop zou kiezen. Een goedgevulde picknickmand aan boord, zonnebrandcreme bij de hand en...varen maar! Wie van spelevaren houdt kan in Zeeland natuurlijk alle kanten op. In een sloep bijvoor beeld, van Van der Vlies Nautic. Het Goese familiebedrijf voorziet in 6 typen van het merk Wester-Engh en 4 van Gulden Vlies, de "huis- lijn" van Van der Vlies Nautic. Ook gebruikte en gerestaureerde klassieke schepen maken deel uit van het assortiment. U zult verrast zijn als u ziet wat zij ook in dit segment te bieden hebben. De diverse sloepen zijn verkrijgbaar in hout of polyester. Pieter Jan van der Vlies: 'Een sloep is een gezelligheidsboot, geschikt voor zowel kleinere als grotere wateren en altijd vaarklaar; het is een kwestie van instappen, de motor starten en het feest kan beginnen. Het is dan ook het ideale vaartuig voor mensen die het maximale uit hun spaarzame vrije tijd wil len halen. Sloepvaren betekent genieten van water, ruimte en vrijheid voor jong en oud.' De verschillende polyester Gulden Vlies-modellen zijn verkrijgbaar in iedere gewenste RAL-kleur en kunnen geheel naar uw wens worden uit gerust. Voor de doe-het-zelvers onder u levert Van der Vlies Nautic een casco sloep met afbouwpakket, waarmee u - eventueel onder supervisie - aan de slag kunt in de werkplaats op industrieterrein De Poel II. Aan het Goese Meer en het Veerse Meer liggen enkele sloepen van Van der Vlies Nautic. U kunt ze huren of er een proefvaart mee maken. Van 21 t/m 24 maart organiseert Van der Vlies Nautic een paasshow in de nieuwe showroom. Van der Vlies Nautic Hensonweg 10, Goes T: 0113 271010 I: www.vliesnautic.nl Sinds 1 januari is Hotel Westduin praktisch rookvrij; alleen in de lounge en in de bar mag - tot 1 juli - nog wor den gerookt. Daarna voorziet het hotel zijn gasten van rookzitjes buiten. Is New York the city that never sleeps, Westduin is the hotel that never sleeps. Niet dat de gasten er continu uit hun slaap worden gehouden. Integendeel; nergens slaap je lekkerder dan op die landelijke plek aan de voet van de Walcherse dui nen. Nee, het is het innoverende karakter van het hotel dat opvalt. Onlangs werd een complete vleugel van A tot Z gerenoveerd. De overige kamers werden opnieuw geschilderd en gestuukt en voorzien van nieuwe matrassen en linnen goed, behang en gordijnen. Ook een deel van het restaurant onderging een metamorfose. Deze maand moeten de bar en de lounge eraan gelo ven, met als doel een uniforme stijl op de gehele begane grond. Inmiddels zijn alle ruimtes in het hotel voorzien van draadloze internetaansluitingen. Zo ook in het restaurant, waar sinds kort drie grote flatscreenschermen hangen - handig voor het houden van presentaties en het vertonen van bij voorbeeld foto's en filmpjes tijdens feestelijke of zakelijke bijeenkomsten. Hotel Westduin biedt als vanouds leuke arrange menten voor een vriendelijke prijs, zoals: het Valentijnsarrangement (geldig van 14 t/m 17 februari). Dit omvat een romantisch diner bij kaarslicht, een fles champagne en een over nachting ontbijt Paas, Pinkster- en Hemelvaartarrangementen Zie ook www.goldentulipwestduin.nl. Hotel Golden Tullp Westduin Westduin 1, Koudekerke T: 0118 552510

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 65