Familieberichten Colofon Familieberichten OVERTOOM-GROEN 28 I Donderdag 14 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel fax pz.gfami[ie.b^rjchlen.(i.wêge.npini.euwsms<lis,Q! 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jas Bareman In verband met zijn vrijwilligerswerk onder andere bij de totstandkoming van ons sportcomplex in 1997 en 1998 is hij door de algemene ledenvergadering benoemd tot lid van verdienste van onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, (klein)kinderen en verdere familie sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden v.v. Terneuzense Boys Terneuzen, 12 februari 2008 Ontroerd geven wij u kennis dat onze lieve moeder, oma, zus en schoonzus van ons is heengegaan Trijntje Johanna Dieperink-KroC Nitii sinds 14 augustus 2007 weduwe van Fred Dieperink Dokkum t Vlissingen 23 december 1926 13 februari 2008 Vlissingen: Antfrea Dieperink Miriam VCissingen: Micfuef Dieperink Petra von Eugen Serua Assen: Theo en Tiny Krot-Brouwer Almelo: Bernard en Mini t KroC-van Egmond Geldrop: Hannie en Aaft Timmer-Krof VCissingen: Annie en Menno Hassetaar-Dieperinfe Onze dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van verpleeghuis "Ter Reede" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: MichielDieperink, Nieuwstraat 116, 4381 CW VCissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 18 februari van 15.00 tot 15.20 uur in de aula van liet crematorium aan de Westelijke Oude Haveratijk3, 4337 PB te Middelburg. AansCuitendzaCdaar om 15.30 uur de crematieplechtigheid plaats hebben. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de cotidb- kanceruimte van het crematorium. Zij die wij vergeten Ite66en een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te Êeschouwen. Bedroefd geven wij u hennis van het overlijden van onze Cieve schoonzuster en tante Nini Dieperink-KroC VCissingen: A.J. Hasselaar-Dieperink en M. Hasselaar Groenelan: Paula enjoost Meijers-Hasselaar Eindhoven: Maarten en Hiehe Hasselaar-Besselaar Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, en alle beetjes die je stierf, het is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls ontgaan, je zegt ik ben moe, maar op een keer ben je aan je laatste beetje toe. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan, mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader Emile Venantius van Haele echtgenoot van Hermana Marquerite Van de Voorde geboren te IJzendijke op 31 oktober 1922 overleden te IJzendijke op 12 februari 2008 IJzendijke: H.M. van Haele-Van de Voorde IJzendijke: Marleen Gruben-van Haele Robert Gruben Stekene (B): Sofie Gruben en Roel van Dyck Iluna IJzendijke: Joost Gruben en Daisy Dekker Correspondentieadres: Schuttersstraat 2,4515 EB IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antonius-Ziekenhuis te Oostburg op vrijdag 15 februari om 19.00 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 16 februari a.s. om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nooit vragend, nooit klagend, haar pijnen in stilte steeds dragend, haar hart heeft voor ons geklopt, haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan Nancy Louis Mariëtte Huybrechts Zij overleed in de leeftijd van 43 jaar. Walsoorden: Frank en Sylvia van Tatenhove en de hondjes Clinge: Riet, Fien, Joop, Pieter en Rose-Marie Lien, Nadine, Kitty, Heidi, Veronique Marianne, Ingeborg, Roos, Nelly, Sindi Francien, Lien, Luc Deurne (B): Ida (bomma) Huybrechts-Verster 12 februari 2008 Zeedijk 12,4588 RG Walsoorden U kunt afscheid nemen van Nancy in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 15 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 16 februari om 10.30 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats die gelegen is naast het uitvaartcentrum. Samenkomst van 10.15 uur aldaar. Lieve Nancy Als een vlinder ben je vertrokken, vliegt nu hoog in de blauwe lucht, en kijkt dan heel tevreden naar beneden, en wij denken dan, dit was je laatste vlucht. Nancy, we zullen je missen. Cliënten en personeel Dagbesteding, locatie De Sterre Lieve Nancy Als we aan jou denken dan denken we aan: hondjes, mayonaise, friet, kaas, koppig, lief, kleuren, knippen, papa, mama, bomma, franse woordjes, chocolademelk, muziek, fietsen Je blijft in ons hart. Namens cliënten, medewerkers en oud-medewerkers Veel gelukkige jaren waren we samen, samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent, moeten wij zonder jou verder. ..dus alleen. En toch telkens weer zullen wij je tegen komen. Zeg nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat wij onver wacht en met veel verdriet afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, en oma Tannetje Cornelia Janse-Meerman -Tannie- Oost-Souburg, 25 september 1942 t Rotterdam, 12 februari 2008 Jan Janse Cora en Rinse Iris Minke John en Ria Dylano Burgemeester Stemerdinglaan 146 4388 KC Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Tannie te nemen op vrij dag 15 februari van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daarna zal om 15.30 uur de afscheidsplechtigheid plaats vinden in het crematorium Middelburg, aan de Westelijke Oude Havendijk3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Dag lieve oma kusjes Iris Minke Dylano Verdrietig delen wij U mede dat op 12 februari 2008 is overleden onze schoonzus en tante Tannie Janse-Meerman geliefde vrouw van onze broer en zwager Jan Janse Middelburg: Piet en Riet Janse Ritthem: Jannie en Max Janse Middelburg: David en Mieke Janse Amemuiden: Theo en Astrid Janse Middelburg: Willy en Leo in 't Veld Neven en Nichten Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma Wilhelmina Jonkman-Muilwijk Mina sinds 1998 weduwe van Johannes Jonkman in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen: Annie Zuidweg-Jonkman Jo Zuidweg Henk en Marina, Kayleigh, Yentel Han Terneuzen: Jenny Blok-Jonkman Joop Blok in herinnering Terneuzen, 12 februari 2008 Donze Visserstraat 21 Correspondentieadres: Willem de Zwijgerlaan 23a 4532 BB Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 16 februari om 15.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Wilt, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. x ^5 tfii* -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60