Familieberichten 30 I Donderdag 14 februari 2008 PZC Een bootje dat naar de horizon vaart verdwijnt niet, we zien het alleen niet meer... Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, zoon, broer en zwager Rolf Kok in de leeftijd van 46 jaar Nadia, Joris, Femke Trixen Piet Olaf en Esther Egon en Karin Terneuzen, 12 februari 2008 Correspondentieadres: Trix Post, Markt419,3431 LL Nieuwegein De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 18 februari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk3te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wilt u bloemen geven, dan wordt één witte bloem op prijs gesteld. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij door het heengaan van onze lieve broer, zwager en oom Gerardus Willem Jacobus Mouthaan Gerard Breskens: Leen t en Willy t Vlissingen: Hanny en Chris Vlissingen: Nel en Piet Etten-Leur: Carla en John Neven en nichten Maandag 11 februari is plotseling van ons heengegaan onze vriend en mede-opbouwer van Camping Orisant Gerard W .J. Mouthaan Wij zijn Gerard dankbaar voor het vele wat hij voor ons heeft betekend. Zijn humor en levenslustigheid zijn een voorbeeld voor ons allen. Wij wensen zijn familie en vrienden sterkte met het dragen van het verlies van deze unieke persoonlijkheid. Familie J.L. Verburg Camping Orisant, 11 februari 2008 be Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen Ontroerd en met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ingrid de Vey-Polak Ingrid was langdurig lid en tevens penningmeester van onze vereniging. Zij droeg de vereniging en ieder van ons een warm hart toe. Wij zullen haar missen. Wij wensen Sjaak, Angelique en Niels heel veel sterkte toe. Namens leden en bestuur van de Duitse Herder vereniging "Kringgroep Walcheren" Hierbij delen wij u mede dat zondag jl. onverwachts is overleden onze zus en tante Marianne Klaric van Werkhoven Wat zullen wij haar missen! Arie en Barbara Dekker Simone en Erik Anne en Jeroen Gisteren ontvingen wij het bericht dat ons erelid, de heer Jan Meertens is overleden. Jarenlang was hij vrijwilliger en een trouwe supporter van onze vereniging. Wij wensen zijn familie sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden v.v. Terneuzense Boys Terneuzen, 12 februari 2008 In Baghrein is plotseling overleden onze zwager en oom Rinus Moerdijk Wij wensen onze lieve zuster en tante, Adrie Moerdijk-Burger, de komende tijd heel veel sterkte toe. Kapelle Dreef 2a, 4421 BA: Huib en Elly Burger-Kloosterman Den Haag: Ko Burger Kapelle: Janine, Kees en Kelly Polderman Haarlem: Marijke Burger en Ineke Venrooij 1— ■ilSE JÖSC: I f S» ÏÉS «T •v H J Stil ging je heen, weinig gesproken. Maar wel veel gedacht. Je bent nu daar waar je nisten mag. Met verbijstering en ongeloof hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn zorgzame maatje, onze pa en opa Gerardus Willem Jacobus Mouthaan Gerard partner van Elvira Munter Kats, 7 september 1935 t Vlissingen, 11 februari 2008 Elvira Munter Johan en Ina jera Richard en Anita Angela, Ricardo Arie Eric en Angelique Loraine, Delilah Oostgatstraat 11 4335 NT Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Gerard te nemen op zaterdag 16 februari a.s. van 11.00 tot 11.30 uur in rouw- centrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Hiermede vervullen wij de droeve plicht u in kennis te stellen van het overlijden van de heer Bob Henry de Paauw geboren 5-8-1947 te Eindhoven overleden 11-2-2008 te Hansweert A.J. Huisman Burgemeester der gemeente Reimerswaal De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 14 februari om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Moegestreden ging je in stilte heen Je bent nu daar, waar je rusten mag. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Comelis van Rossum Cor Katwijk aan Zee t Vlissingen 27 oktober 1933 1 2 februari 2008 Suzan van Rossum-Blaas Ruud en Elma Quinty, Ferrel Chris en Daniëlle Finn Maarten en Evelien P.A. de Genestetlaan 8, 4382 CA Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 1 8 februari om 1 3:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12:45 tot 1 31 5 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatsvinden om 14:30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan /66, 4382 NB te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. Als wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Heden overleed onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Cor van Rossum Moeder Blaas Joost en Els Ko t en Helene f Corrieen Rinus Nellie en Pieter Neven en nichten Tot ons groot verdriet is op 12-02-2008 overleden onze zeer gewaardeerde collega Ingrid de Vey-Polak in de leeftijd van 53 jaar. De afgelopen 29 jaar heeft Ingrid als caissière bij ons gewerkt. We zullen haar vrolijke lach heel erg missen. We wensen Sjaak, Angelique en verdere familie veel sterkte. Collega's Albert Heijn XL Vlissingen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze zwager, oom en oudoom Kees Weststra te echtgenoot van Annie Capello Jan t en Ria Weststrate Corrie i en Piet t Pop Dies t en Tanny Weststrate Neven en nichten Ontroerend en hartverwarmend waren de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze onver getelijke moeder, schoonmoeder, oma en overoma Lena Cornelia Berman-Steendijk Wij hebben dit zeer gewaardeerd. j Onze dank gaat in het bijzonder uit naar de medewerkers van Allévo Thuiszorg voor de vele jaren van liefdevolle zorg en j aandacht voor onze ouders. Tevens een woord van dank voor de respectvolle verzorging door het verplegend personeel van afdeling F van het Ooster- scheldeziekenhuis te Goes. P.A. Berman N.M. Hoogstrate-Berman M.L. Hoogstrate Edwin en Tanya Linda en Peter Naomi Marijn Februari 2008 Het heeft ons bijzonder goed gedaan zoveel blijken van belang stelling te mogen ontvangen na het overlijden van DolfRoosen Te weten hoe hij gewaardeerd werd tijdens zijn leven, hoe geliefd hij was, te voelen al deze vriendschap, is voor ons een grote steun en troost. Heel veel dank. Familie Roosen Februari 2008 >--■m? 14-02-2007 14-02-2008 Lieve Mark Er gaat geen dag voorbij dat we niet aan je denken. Je bent zo ver weg, maar voor ons toch heel dichtbij Voor ons, lieve broer, zal je altijd bij ons zijn. We missen je, voor altijd in ons hart Tot ziensJe zussen, Jessica en Eva

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 54