Muziek is mijn eerste en laatste liefde Stadhuis Goes voor de hoogste bieder Ganuenta dichterbij Wijkvereniging voor Overzuid en Ouverture Recreatie in kerkje Kamperland m Dj Sun is een van de organisatoren achter Danceroute in Goes. Bij te lage inschrijving verhuurt gemeente verdiepingen niet. Antiquariaat "Dat Narrenschip" Grote collectie antieke landkaarten en prenten! keuze in trouwpakken! STEÜTEL B PZC Donderdag 14 februari 2008 27 Dj Sun is één van de drijvende krachten achter de Dancetour in Goes. huidverzorgingsinstituut f lascrontharing j? b permanente make-up o huidproblemen Ppgi Beestenniarkt ib j': !it46ï AM fioes Tel. (0113)12 63 42 foto Willem Mieras door Paulus Houthuijs GOES - Op zijn vijftiende kocht hij een 'cheap ass' replica draaitafel bij Brammetje Dump in Goes. Veer tien jaar later is Man-Sun Hau (29) een bekende dj in het Goese uit gaansleven, onder de artiesten naam dj Sun. „Het klinkt mis schien afgezaagd, maar muziek was mijn eerste liefde en is waar schijnlijk ook mijn laatste liefde." Samen met Reza Geleedst, dj Re- za, organiseert hij in Goes de maandelijkse Danceroute, waar van vrijdag de tweede editie is. „Het viel op dat het een beetje een KAMPERLAND - De eigenaar van het voormalige hervormde kerkje in Kamperland wil het verbouwen en als familiehuis aan recreanten verhuren. De gemeente Noord-Be veland wil daaraan meewerken, al is het beleid om recreatieve bewo ning in de dorpen tegen te gaan. 1 kale bedoening was op vrijdaga vond in Goes. Als je hier niet iets begint als een vaste dance-avond, dan blijft het ook niets", vindt Man-Sun. Het is de bedoeling dat het evenement minstens één jaar lang elke derde vrijdag van de maand plaatsvindt. „Uiteindelijk moet het iets vanzelfsprekends worden voor mensen die gaan stappen, net zoals de 25-plus avon den die elke eerste vrijdag van de maand zijn." Na de eerste editie, 18 januari, is Café Jack's afgevallen. „De doel groep van dit café sloot niet echt aan bij het feest." Volgens de dj wa ren de andere deelnemende hore caondernemers tevreden over het evenement. In El Toro waren vijf honderd betalende bezoekers. Nor- Een uitzondering zou moeten wor den gemaakt omdat elke andere poging om de kerk een bestem ming te geven, is mislukt. Het ge bouw, dat beeldbepalend is voor de Veerweg, staat al sinds 2000 leeg. De recratiebestemming moet voorkomen dat het verder vervalt. maal ligt dat aantal tussen de twee- en driehonderd op een vrij dagavond. Man-Sun Hau is op werkdagen parttime taxichauffeur. „Je leeft 'Goes is geen Tokyo, de stad ligt te ver af van de grote steden' heel onregelmatig als dj, dus dit sluit goed aan." Hij houdt zich ook veel bezig met de promotie van feesten en ont werpt zelf de flyers voor de Dance route. „Promotie is heel belangrijk bij een feest. Een flyer moet pre cies de juiste sfeer overbrengen. Ik sprak laatst iemand die zei dat hij GOES - De Goese wijken Ouvertu re en Overuid krijgen een wijkver eniging. De vereniging gaat zich richten op zaken als de verkeersvei ligheid, bereikbaarheid, speelvoor- zieningen en aftakking van de Nansenbaan. In de toekomst is het de bedoeling de nog te bouwen wijk Aria bij het werkgebied te voegen. De vere niging krijgt nog een andere naam. 'Ouverture/Overzuid/Aria bekt niet zo goed', aldus de initia tiefnemers. Bewoners mogen mid dels een wedstrijd een nieuwe naam bedenken. De eerste leden vergadering vindt plaats op dins dag 26 februari om 20.00 uur in mytylschool De Sprienke. niet van house hield, maar dat hij wel kwam kijken vanwege de vet te flyer." Verder moet een dj zich altijd so ciaal opstellen. „Ik hou er zelf ook van om te gaan stappen in Goes, dan kom ik heel veel mensen te gen die ik ken. Meestal is dat gezel lig, maar het uitgaansleven brengt jammer genoeg ook minder leuke mensen met zich mee. Die pro beer je als dj te vriend te houden, Dat hoort bij het leventje", grijnst de Goesenaar. Bij dancefeesten in Goes is het vooral lastig om grote namen te strikken. „De stad ligt te ver af van de grote steden." Voor komende vrijdag is het ge lukt om Funkerman naar de Dan ceroute te halen. COLIJNSPLAAT - Burgemeester en wethouders van Noord-Beveland hebben de bouwvergunning voor een recreatieparkje bij Colijnsplaat ter inzage gelegd. In de inlaag De Paardekuup wil Scaldis Develop ment Kompagnie 75 recreatiewo ningen bouwen in de aard en de stijl van een Zeeuws dorp. Het dorpje moet Ganuenta gaan he ten, naar het stadje dat bijna 2000 GOES - Horeca-ondernemers kun nen de eerste en tweede verdie ping van het stadhuis op de Grote Markt in Goes huren, maar beslist niet voor een habbekrats. De ge meente Goes heeft een inschrij ving geopend voor de huur van het deel dat niet door het Lunchca- fé Stadhuis wordt gebruikt. Wie een horeca-zaak in het Stad huis wil beginnen, moet er wel re kening mee houden dat de trouw zaal in gebruik blijft voor huwe lijksplechtigheden, dat er zo nu en dan rondleidingen plaatsvinden en dat het pand tijdens Open Mo numentendag voor het publiek toegankelijk moet zijn. De monu mentale status van het Stadhuis, waarvan een deel al in de dertien de eeuw is gebouwd, mag vanzelf sprekend geen geweld worden aan gedaan. In de kantine van het gemeente huis hangt volgende maand, woensdag 19 maart, tussen 13.30 en 14.00 uur een bus waarin in schrijvingsformulieren kunnen worden gedeponeerd. Uiterlijk op 4 april is bekend aan wie de huur is gegund, als de huur wordt ge gund. Want het gemeentebestuur is zeker niet van plan om de eerste en tweede verdieping van het mo numentale stadshart voor een schijntje te verhuren. Dan blijft het gebouw gewoon leegstaan. Geïnteresseerden hebben inmid dels de gelegenheid gehad in het Stadhuis rond te kijken. jaar geleden in de Oosterschelde verdronk. In hetzelfde plan wordt het kwetsbare én waardevolle deel van de inlaag ontzien en be schermd. In het gemeentehuis van Noord- Beveland, in Wissenkerke, kan ook de aanvraag voor vrijstelling van het bestemmingsplan worden bekeken. Zienswijzen kunnen tot 24 maart worden ingediend. www.datnarrenschip.11l Turfkaai 11 te Middelburg (bij de bushalte!) 0118 - 674141 06 - 28146967 Open: do. t/ui za. Onze nieuwe collectie is binnen. Goes, Lange Kerkstraat, 1e etage, 'C 0113 - 27 00 25 www.steutelgoes.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 51