Familieberichten 26 I Woensdag 13 februari 2008 PZC Mijn genade is u genoeg. 2 Korinthiërs 12 vers 9 Heden nam de Heere tot Zich onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en ouwe-oma Geertrui Verschelling weduwe van Anthonij de Pooter in de gezegende leeftijd van 99 jaar en 4 maanden. Axel: janneke Hamelink-de Pooter Koos de Pooter-van Houte ]o de Pooter-Koekkoek Catrien Hoogstraate-de Pooter Adrie de Pooter Truus de Pooter-Bakker Kees de Pooter Joke de Pooter-Jansen Zaamslag: Tonnie Wisse-de Pooter Joris Wisse Axel: Trudy van Langevelde-de Pooter Jan van Langevelde Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Wij willen alle medewerkers van "de Vurssche" bedanken voor de liefdevolle verzorging, in het bijzonder afd. Zuivelstraat. Axel, 11 februari 2008 Correspondentieadres: A. de Pooter Wilhelminastraat 94, 4571 JN Axel Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 14 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium op de algemene begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Vrijdag 15 februari is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw van de Gerefor meerde Kerk. Kerkdreef 19 te Axel (ingang Julianastraat), waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Zolang je nog een moeder hebt, ben je altijd ergens thuis. Na een leven van eenvoud en liefde is op 84-jarige leeftijd rustig in haar slaap overleden onze lieve moeder, oma en omi Pieternella Simonse-Hengst Weduwe van Jan Simonse Cathrien Janse-Simonse Liza Janse Marjan Minderhoud-Simonse Wim Minderhoud Lineke Telleman-Simonse BertTelleman Jeanet Geldof-Simonse Leo Geldof Adrie Simonse Els Simonse-Kaland Willy de Nooijer-Simonse Adrie de Nooijer Kleinkinderen en achterkleinkinderen 4361 AH Westkapelle, 12 februari 2008 Zuidstraat 137 De begrafenis vindt plaats op zaterdag 16 februari 2008 om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Hervormd Jeugdgebouw. Onze altijd belangstellende, lieve oma en omi is plotseling overleden Micha Mariten Rienco Lyn, Justin en Quint Svend en Wendy Ivana Mervyn en Xandra Siona en Paul Pascal en Jessica Glenn Waldo en Heieen Roos Arjen Jesse Ron en Larisa Menno Tot onze droefheid is overleden onze lieve zuster, schoonzuster, tante en nicht Pieternella Simonse-Hengst We behouden vele goede herinneringen aan haar belangstelling en vriendschap. Domburg: M. Hengst Westkapelle: N. Hengst-Verhulst Westkapelle: A. Louwerse-Hengst Neven en nichten Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve schoonzus en tante Pieternella Simonse-Hengst We wensen haar (klein)kinderen en verdere familie sterkte toe. S. Simonse-van Rooijen J. Simonse-van Sighem W. Verhulst-Simonse Neven en nichten Westkapelle, 12 februari 2008 Het zal stil zijn in de buurt nu Bure Pietje plotseling is overleden. We wensen de kinderen veel sterkte toe. Lourien Wanne en Joost Emmy en Huib Leine en Jaap Ploon en Peter Ella en Ander Wibo Westkapelle, 12 februari 2008 Zwijgzaam, stil en zonder vragen Heb jij je ziekte gedragen, je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Na een dappere en ongelijke strijd ben je uit je lijden bevrijd. Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is voor ons veel te vroeg, na een ziekbed van enkele dagen toch nog onverwacht overleden mijn lieve zorgzame vrouw en moeder Ingrid Antoinette de Veij-Polak Ingrid Den Helder t Vlissingen 23 oktober 1954 12 februari 2008 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Sjaak de Veij Angelique en Niels Correspondentieadres: Verdilaan 56 4384 LG Vlissingen Ingrid is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zaterdag 16 februari van 9.45 tot 10.15 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan haar hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzuster en tante Ingrid de Veij-Polak Joke en Hans van den Maagdenberg Gaby en Rob Erwin en Kiki Marcus en Mabel Ad en Wilma de Veij Mariska en Sander Pascal en Karlien Ron de Veij en Marja Otte Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wijn met veel verdriets afscheid moeten nemen van Ingrid de Veij-Polak Eddy en Charlotte Polak Marcel en Sofia Vanessa en Marco, Jaleesa Ronnie en Micheline Polak Alexander en Aileen Nathalie en Marcel De herinnering blijft. Maris, Sander, Pas, Karlien, Mars, Sofia, Nesje, Cobusje, Jaleesa, Aaltje, Aileen, Tatti, Mars be Mijn lieve man. onze papa is gestorven. Waarom zo vroeg? Maar toch zijn wij erg dankbaar voor wat hij voor ons was en zal blijven Cornelis Jan Weststrate Echtgenoot van lohanna Aleida Capello in de leeftijd van 71 jaar. Goes: J.A. Westrate-Capello Goes: Diny Lewedorp: Saskia en Hans Goes, 12 februari 2008 's-Heer Hendrikskinderenstraat 58 4461 BW Goes Mijn man en onze papa is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta". Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op donderdag 14 februari van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 15 februari om 14.30 uur in crematorium"Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in het uitvaartcentrum van "Monuta" te Goes. Herinner mij in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een korte maar heftige strijd is de wens van onze Ma en Oma vervuld: Weer samen zijn met Pa. Maatje Witkam-Raas weduwe van Kees Witkam 12 augustus 1923 - til februari 2008 Mien en Adri Patricia en Peter, Nikki, Tristan Ronald en Heidi, Verena, Deborah Riet en Frans Marcel (in herinnering) Mariska en John, Belana, Rowena Rina Annette en Wim Jeroen en Linda Stephan en Ellen Tamara René Angela en Thomas, Sidney Quintus Wij danken de medewerkers van Zorgcentrum 'DeKraayert', voor de fijne zorg. Correspondentieadres: Damstraat 20,4456 AW Lewedorp De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 15 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematie zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46