familieberichten t» Colofon Familieberichten OVERTOOM-GROEN 24 I Dinsdag 12 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamilieberichten^'wegenernieuwsmedia.ni tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl 5r informatie op www.pzc.nl Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de vele kaarten, bloemen e.d. ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk. W.P de Zwart-Verhage te Oostburg Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man, pa en opa. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, delen wij u mede dat thuis is ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa Jozias Willem Bareman echtgenoot van Annie Dees in de leeftijd van 76 jaar. Temeuzen: A. M. Bareman-Dees St. lansteen: Adrie Bareman Terneuzen: (an Bareman José Bareman-Smets Wouter en Si Yien Robbert Veerle Terneuzen: Carla Faas-Bareman Arie Faas Marco Xandra St. )ansteen: Annemarie Vriends-Bareman André Vriends Softe Evelien Terneuzen, 10 februari 2008 Oostelijk Bolwerk 46 4531 GX Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 15 februari om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze geliefde zwager en oom J. Dekker op de leeftijd van 89 jaar. Biggekerke: C. Louws-Janse Grijpskerke: Louws-Louws Goes: F. Louws en J. Louws-Poppe neven en nichten Met droefheid hebben wij vernomen dat een trouwe ex-werknemer van Elopak B.V. Jo Dieleman is overleden. Jo heeft 20 jaar bij ons bedrijf gewerkt. We zullen hem blijven herinneren als een fijne collega, betrokken bij het bedrijf en zijn collega's. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Namens collega's en directie van Elopak B.V. Terneuzen, 11 februari 2008 In plaats van kaarten Sterk en strijdbaar was hij. Na een lange en moedig gedragen ziekteperiode is op 7 februari om 09.30 uur rustig overleden mijn lieve echtgenoot en onze vader Alfred Dommershuijzen Amsterdam, 26 april 1928 Goes, 7 februari 2008 Wij zullen hem heel erg missen. Westkapelle: Gelina Dommershuijzen-Cijsouw Amsterdam: Yvonne Dommershuijzen Correspondentieadres: Koudorpstraat 41 4361 BS Westkapelle Onze dank gaat uit naar dokter Lavrijssen, dokter Leurs, het verplegend personeel,- de koffiedames en alle verdere medewerkers van de dialyse-afdeling van het Oosterschelde- ziekenhuis voor hun goede zorgen en medische begeleiding. Overeenkomstig zijn uitdrukkelijke wens is zijn lichaam ter beschikking gesteld van de medische wetenschap. Bedroefd zijn wij door het heengaan van een lieve zus, schoonzus en tante Nella Evertse-Stoutjesdijk Speciaal denken wij aan Wim en de kinders die zoveel voor Nella hebben gedaan en betekend, de laatste maanden in het bijzonder. Rinus, Elly, William en José Zuid-Afrika Samen naar de "sporthal" Samen op de "tribune Samen kijken naar "handbal" Nog veel meer dingen "samen" Samen is nu zoveel anders Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Nella We zullen je missen. Piet en Joke Peter en Jolanda Ruben, Denzei Erwin en Connie Kayieigh, Kevin Zoveel moed getoond en gestreden, niet eens voor haar zelf, jullie waren haar reden. Wij wensen Wim, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Willy en Leo Noordijk Patricia en Bas Priem Sophie Thomas Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Nella Evertse-Stoutjesdijk echtgenote van onze fietsvriend Wim Wij wensen Wim, de kinderen en de kleinkinderen alle sterkte toe. Bestuur en leden RTC Schouwen-Duiveland Hopen Vechten Zorgen Leven Onverzettelijk in haar wil te overwinnen, tot zij niet meer kon. Wij verliezen onze onvergetelijk moedige vriendin Nella Evertse-Stoutjesdijk Wim, kinderen en kleinkinderen alle kracht en sterkte toe gewenst om dit verlies te kunnen dragen. Cees en Tiny Toos en Anneke Onze buurvrouw is overleden. Nella Evertse Wij wensen de familie veel sterkte toe. Mark Karin Kees Paula Anita Jaap Judith Daphne Wilco Yvonne Bert Irene Etienne Marielle Gwen Tess wa Diep getroffen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Nella Evertse-Stoutjesdijk echtgenote van onze voorzitter Wim Evertse Wij wensen Wim, de kinderen en de kleinkinderen alle sterkte toe. Stichting Wielersport Zierikzee Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Nella Vrouw van onze oud collega Wim Evertse Jullie hadden samen zo kort na Wim zijn pensionering nog zo veel plannen, Wim, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toegewenst. Namens het personeel van de Zuidhoek F.C. Dieleman Directeur Toch onverwacht is in zijn slaap overleden onze lieve vader en opi Arnold Gustaaf Gülcher Nol Weduwnaar van Johanna Cornelia barones van der Feltz Semarang t Middelburg 5 mei 1921 9 februari 2008 Wij zijn bedroefd dat we hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zo vredig is heengegaan. Amsterdam: Ernst Gülcher Oskar, Emma, Bibi Weesp: Willem Gülcher Gonne Klein Sophie, Coen, Nol, Anna, Johannes Oosterbeek: Annet Gülcher Jaap Kronenberg Francine, Saskia, Hester, Josine Wij danken alle medewerkers van T-care en Zorgstroom voor de liefdevolle zorg aan Nol. Correspondentieadres: Utrechtseweg 94,1381 GS Weesp Nol is opgebaard in zijn eigen huis aan het Oostkerkplein 4 in Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 14 februari van 14.00 uur tot 15.00 uur. De crematie zal plaatsvinden vrijdag 15 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Meneer Gülcher Rust zacht, u heeft het verdiend. Ajuusie. Marianne, jos, Silvia, Barbara en Marika T-Care Wi Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Viissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56