Familieberichten Jaap Remijn Els Meijer 26 I Dinsdag 12 februari 2008 PZC sd Over de sterren, over de hemel, over de maan daar is onze oma heengegaan. Oma Kleemans Marcel en Monique Kevin Owen Zierikzee, 10 februari 2008 Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons lid Fieke Noteboom is overleden. Fieke was gedurende 32 jaar een gewaardeerd lid van onze club. We zullen haar missen. Soroptimist Internationa] afdeling Walcheren Er is een geest die bijzonder sterk is, maar ook een lichaam dat anders is. Die geest bleef vechten tot het laatst aan toe, alleen het lichaam, dat werd zo moe.... Op zondag 10 februari hebben wij afscheid genomen van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Neeltje Johanna Kleemans-SIager Nel - sinds 1971 weduwe van Cornelis Maarten Kleemans Haamstede, 8 juli 1912 t Zierikzee, 10 februari 2008 Zierikzee, Willy Schouls-Kleemans Rien Schouls kleinkinderen en achterkleinkinderen Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: P.D. de Vosstraat 10 4301 GR Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden donderdag 14 februari in de Gereformeerde Kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede, omstreeks 15.00 uur. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Na de begrafenis kunnen we elkaar nog ontmoeten in de aula op begraafplaats "Vredehof". Op zaterdag 9 februari 2008 is op 61-jarige leeftijd overleden onze medewerker Kees Horsman Kees werkte sinds 1969 als toezichthouder bij Rijkswater staat. Gedurende deze periode is hij op vele projecten werkzaam geweest. Hij stond bekend om zijn vakmanschap en zijn betrokkenheid bij het werk. We verliezen in hem een gewaardeerd en deskundig collega. Ons medeleven gaan uit naar zijn vrouw Wil, de kinderen en de kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Rijkswaterstaat Zeeland Rein van der Kluit Hoofdingenieur-directeur Wij ontvingen het droevige bericht dat onze collega Kees Horsman na een kortstondige ziekte is overleden. "Kleine" Kees was meer dan 10 jaar betrokken bij project bureau Zeeweringen en een gewaardeerd collega. Wij zullen hem missen en wensen zijn familie veel sterkte toe. Collega's projectbureau Zeeweringen Op zaterdag 9 februari is onze collega Kees Horsman overleden. Hij was op alle werken een gewaardeerd en betrokken collega. Tot een dag voor zijn overlijden informeerde hij bij collega's over "zijn" werken. We verliezen in hem een fijne collega. We wensen zijn familie veel sterkte toe. MT en collega's afdeling realisatie infrastructuur Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Janke Jacobs Rozeboom-Vriesema -Janny- sinds 10 november 1966 weduwe van Bertus Rozeboom in de leeftijd van 90 jaar. Zij was een geliefde, samenbindende factor voor ons allen. Een grote leegte laat zij achter. Vlissingen: Ali Rozeboom Sonja fennifer en Arno Melissa en Tom Diana en Bas Anthony, Lisa Middelburg: Nel Rozeboom Lex en Paula jack, Dana Bob en Tosca Freya, Tycho Vlissingen: Nelly Rozeboom-Otten Vlissingen: Wilma Rozeboom Vlissingen, 9 februari 2008 Vredehoflaan 806 Correspondentieadres: Goeman Borgesiusstraat 59 4384 JM Vlissingen Moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Woensdag 13 februari is er van 11.30 tot 12.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, zal om 13.00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Ter Reede" voor alle zorg en aandacht die zij daar heeft ontvangen. Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven blijf je in onze harten leven. Intens verdrietig geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonvader, opa, broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Hij is 72 jaar geworden. Ossenisse: ElsRemijn-Meijer Kloosterzande: Luc en Monique Jaimy Wesley Mandy Zoetermeer: Ron Kloosterzande: Arnold Suzanne Familie Remijn Familie Meijer 9 februari 2008 Dorpsstraat 19,4589 KP Ossenisse U kunt afscheid nemen van Jaap in het Woonzorg Centrum Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Klooster zande, op woensdag 13 februari van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 14 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus, parochie Ter Duinen, te Kloosterzande, waarna de begrafenis zal volgen op de R.K. begraaf plaats te Ossenisse. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "Herbergde S'nis", Kipstraat 6 te Ossenisse. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik hef mijn ogen op naar de bergen vanwaar zal mijn hulp komen. Mijn hulp is van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 1 en 2 Bevorderd tot heerlijkheid. Met intens verdriet geven wij kennis dat in volle vrede mijn innig geliefde man, onze liefhebbende vader, groot- en overgrootvader Arie Pieter Verbeke op de leeftijd van 87 jaar door de Heer is Thuisgehaald. Goes Anetta M. P. Verbeke-van Stokkem Huizen Hans en Gerda Lewedorp Sandra en Piet Gorinchem René en Nelly Rotterdam Nelleke en Rinus Victoria,Canada Jaap en Debby Victoria,Canada Annemarie Rucphen Harry en Greta Klein- en achterkleinkinderen 11 februari 2008 Bramestraat 91 4462 CW Goes De uitvaartdienst, geleid door mevrouw majoor I.Jouvenaar, zal worden gehouden donderdag 14 februari om 13.30 uur in de Korpszaal van het Leger des Heils, Ravelijn de Groene Jager 72 te Goes, waarna aansluitend om 15.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we omJjet overlijden van ome Piet Schrijver We wensen tante Leni, de kinderen en kleinkinderen voor de komende tijd veel sterkte toe. Neven en nichten familie Van de Parel Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Piet Schrijver Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Vogelaar Vredehof BV Krabbendijke Wanneer we met Christus gestorven zijn, geloven we dat we ook met Hem zullen leven. Romeinen 6 vers 8 God nam van ons weg onze lieve pleegmoeder en oma Cornelia den Doelder sinds 10 oktober 1998 weduwe van Cornelis Smies Axel, 11 december 1917 Axel, 10 februari 2008 Axel: Martien en Sari den Doelder-Wisse Jaap en Martine Anouk, Lars, Florian Ellis en Marco Luna, Mabel Martin en Julie Corr.adres: Handelstraat 18 4571XB Axel Donderdag 14 februari is er van 13.15- 13.45 uur gelegen heid tot condoleren in het Verenigingsgebouw van de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel (ingang Juliana- straat), waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westsingel te Axel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40