even verbruid Suzuki Terneuzen B.V. Voetbalsters Steen stappen boos van veld Spits weigert in bus te stappen na conflict met assistent-trainer. Derde plaats Salomé in finale Regiocup FC Nürnberg stuurt Hans Meyer de laan uit Succesvolle speelronde voor badmintonteams Brown boekt eerste seizoenszege Rabobank Terneuzen D1 blijft steken op gelijkspel International Gabon dood na voetbalduel Hulsterloo is in derby tegen Vogelwaarde de terechte winnaar: 1-3. Giant fiets cadeau t.w.v.€799,- bij een nieuwe Suzuki De Swift v.a. 10.876,- Lea$ev.a.C239rp/mnd De Grand Vitara v.a. 22.216,- Leasevj.€439,-p/mnd Z PZC Dinsdag 12 februari 2008 35 door Karei Pleunis HULST - Voorzitter Gerard van de Voorde van HW'24 heeft het even gehad met zijn spits Jari Vyae- ne. „Want je laat je ploeg niet in de steek, ook als je om de één of andere reden geen basisplaats krijgt." Maar de voorzitter wil zijn produc tieve spits niet kwijt. Verre van dat. Dus vindt hij dat er deze week maar eens goed gepraat moet wor den, zodat iedereen bij HW'24 zijn plaats weer kent. Van de Voorde schrok toen Vyae- ne zondag, na afloop van de tacti sche bespreking in Hulst, weigerde om in de spelersbus te stappen. „Dit had ik niet van hem ver wacht. Je hoeft het niet altijd met elkaar eens te zijn, maar er hoort wel respect voor eikaars standpun ten te zijn. Beslissingen van de technische staf dien je als voetbal ler te accepteren", zegt Van de Voorde. Het 'brandje', met Vyaene als mid delpunt, ontstond vrijdag op de training. Trainer Michel Leonhart vertoefde op dat moment voor een vakantie in Egypte en hij werd waargenomen door assistent Filip van den Bossche. Die liet de selectie, verdeeld in groepjes, sprintjes trekken. Van den Bossche: „Het groepje van Vyaene stopte vijf meter voor de pion. Toen heb ik geroepen dat dat extra rustmeters waren. Waar op Jari riep dat ze beter met heel de selectie bij het tweede elftal konden gaan trainen. Jari is daarna door blijven zeuren, blijven ette ren. Je kent dat wel: het gedrag van een ontevreden speler. Toen heb ik hem duidelijk gemaakt dat ik degene was die de opstelling voor het duel van zondag bij 't Zand zou maken. Dat heeft hij HW'24-spits Jari Vyaene wenst niet te reageren op het 'brandje' dat vrijdagavond ontstond tus sen hem en assistent-trainer Filip van den Bossche. waarschijnlijk niet geloofd, tot zon dag duidelijk werd dat hij er in Til burg naast zou staan." Hoewel Van den Bossche van me ning is dat de affaire snel uit de we reld moet, doet het hem goed dat het bestuur en ook hoofdtrainer Michel Leonhart zich achter hem hebben geschaard. „Je moet als club de geloofwaardigheid van je technische staf overeind houden. Anders verlies je als assistent je au toriteit." Hoofdtrainer Michel Leonhart be vestigt de woorden van zijn assis tent. „Ik had geen andere keuze dan Jari Vyaene op de bank te zet ten." Carlo Blommaert, de technische man bij HW'24, wil de komende dagen in elk geval gesprekken met beide partijen. „Ik wil van ieder een persoonlijk horen wat er nu precies is gebeurd. Mij was hele maal niet bekend dat er vrijdag op de training iets was voorgevallen. Ik kreeg zondagmiddag pas mee dat Jari Vyaene niet mee was naar Tilburg." In het seizoen 2005-2006 was Jari Vyaene Zeeuws topscorer met 24 doelpunten. Mede dankzij die goals promoveerde HW'24 naar de derde klasse van het zon dagvoetbal. Deze jaargang was hij tot dusver zes keer trefzeker. Sail lant detail is dat trainer Michel Leonhart afgelopen zondagmiddag scoorde in het uitduel tegen SC 't Zand. Daardoor werd het 1-1 en redde hij een punt voor de Hulster ploeg. Vyaene, die gisteren niet wenste te reageren, was overigens niet de eni ge basisspeler die in de spelersbus ontbrak. Ook de Pool Michael Szc- zawinski bleef achter omdat HW'24, naar zijn mening, een eer dere belofte niet nakwam. De echtgenote en de dochter van Szczawinski bezoeken op zondag middag in Antwerpen regelmatig een Poolse kerk. Aangezien de vrouw van de voetballer geen rijbe wijs heeft, is ze aangewezen op an der vervoer. Szczawinski beweerde dat hem een toezegging over ver voer van vrouw en kind naar Ant werpen was gedaan, maar HW'24 die zondag niet nakwam. EINDHOVEN - Flip Salomé uit Bres- kens is derde geworden bij de Mas ters tijdens de finale van de Regio cup Marathon. In Eindhoven moest de schaatser uit Breskens de Belg Alain Vercamst en Aart van Dalen voor laten gaan. Ed de Looze (Zierikzee) eindigde als vier de. In de eindstand eindigden Sa lomé en Kees Cijsouw (Oostburg) respectievelijk als tweede en der de. Adriaan Provoost (Domburg) werd zevende. NURNBERG - De Duitse voetbalclub FC Nürnberg heeft afscheid geno men van trainer Hans Meyer. Dat heeft Martin Bader, manager van de club uit de Bundesliga, gisteren bevestigd. Thomas von Heesen is de beoogde opvolger, liet hij ver der weten. FC Nürnberg verkeert in degrada tiegevaar. De ploeg staat zestiende in de Bundesliga. TERNEUZEN - De teams van Terneu- zen hebben een succesvol speelron de achter de rug in de badminton- competitie van de regio Zeeland. Alledrie de teams van de thuis ploeg bleven aan de positieve kant van de score. In de derde klasse was Terneuzen 1 te sterk voor Den Ossaert 2: 8-0. In de vijfde klasse won Terneuzen 2 met 6-2 van Marathon 2. Terneu zen 3 boekte een minimale zege op Martahon 3: 5-3. SON SERVERA - De Australische wielrenner Graeme Brown heeft gisteren de tweede koers in de Challenge Mallorca gewonnen. De sprinter van Rabobank klopte na 162 kilometer in Son Servera de Fransman Denis Flahaut en de Belg Gert Steegmans in de massas print. Het was de eerste overwin ning voor de profploeg van Rabo bank dit seizoen. TERNEUZEN - De D-pupillen van Terneuzen moesten zaterdag ge noegen nemen met een gelijkspel tegen NAC Breda D2. Op eigen veld werd het 2-2. Richairo Henri- quez bracht Terneuzen voor rust op 1-0 en zorgde in de tweede helft ook voor 2-0. In de slotfase ging die voorsprong echter verlo ren. Uit een vrije trap kwam NAC tien minuten voor tijd op 2-1 en niet veel later resulteerde een straf schop in 2-2. Daar bleef het bij. LIBREVILLE - De Gabonese interna tional Guy Tchingoma is in het weekeinde overleden op het voet balveld. Hij viel neer na het laatste fluitsignaal van de wedstrijd tus sen zijn club Canon 105 en Union Sportive O'Mbila en kwam niet meer overeind. Toegesnelde medi sche hulp slaagde er niet in de spe ler te reanimeren. De doodsoor zaak was gisteren nog niet bekend. TERNEUZEN - Het duel DVO'6o- Steen werd met nog twintig minu ten op de klok bij de stand 1-0 ge staakt. De derby in de vijfde klasse van het zondagvoetbal tussen Vo gelwaarde en Hulsterloo eindigde in 1-3. Terneuzen blijft tweede in de derde klasse na de moeizame 1-0-winst op Schijf. Terneuzen-Schijf 1-0 (1-0). Emily van Vooren 1-0. Terneuzen was veel sterker, maar miste scherpte en geluk in de af werking. Het enige doelpunt kwam op naam van de pas dertien jarige C-juniore Emily van Vooren. Vierde klasse. DVO'60-Steen 1-0 (ge staakt in 70e minuut bij 1-0). Annemiek van Geersdale 1-0. Een duel met veel irritatie, dat de arbiter niet in de hand had. DVO'6o gooide, naarmate het duel vorderde, steeds meer fysiek in de strijd. Toen Laura de Rechter van Steen, nadat de bal al buiten het veld was met een forse charge werd getorpedeerd, besloot Steen te stoppen. Vijfde klasse. Vogelwaarde-Hulsterloo 1-3 (0-2): Jessie de Vos 0-1, Ines Mahu 0-2, Tanja Bleyenberg 0-3, Francis Collet 1-3. Vogelwaarde begon sterk en was in het eerste kwartier beter. Daar na nam Hulsterloo het initiatief en drukte dat ook in de score uit. Zaterdag. Vijfde klasse. Wolfaartsdijk- Zaamslag4-0 (1-0): Tessa Kolijn 1-0, Femke van der Poel 2-0, Kyra Katsman 3-0, Esther Kole 4-0. ZSC'62-IJzendijke 0-4 (0-0): Kylie van de Velde 0-1, Rosanne Lammers 0-2, Ky lie van de Velde 0-3 en 0-4. Nieuwland-Oostburg 5-0 (3-0). Way of Life! SUZUKI Als u nü een nieuwe Suzuki aanschaft dan krijgt u daar gratis u ook nog eens 150,- korting op een Thule fietsendrager*. een Giant dames- of herenfiets bij. Dat is voordelig én gezond. Tel daar de mogelijkheid van een scherpe financiering (7,9%)* U wilt er een tweede fiets bij? Dat kan, u krijgt er van ons 25% bij op en het voordeel is compleet. Maar wacht niet te lang, korting op en betaalt dus slechts 599,-. Daarnaast bieden wij want de actie duurt tot en met 15 maart a.s. (g%fïIMjMJT Sportief, uitdagend en met een fantastische wegligging. Hij kleeft letterlijk aan de weg. De Swift is zeer compleet en leverbaar in meerdere uitvoeringen waaronder een 4Grip, een diesel en een automaat. De SX4 voelt zich zowel thuis in de stad als op de ongebaande paden. U heeft keuze uit een tweewielaandrijving of een 4Grip met twee- én vierwielaandrijving. De SX4 is standaard erg compleet en is er sinds kort ook in sedan uitvoering. De Grand Vitara is voorzien van permanente vierwielaandrijving en dat is uniek in zijn klasse. Hij is zeer compleet en luxueus uitgevoerd en biedt heel veel auto voor zijn geld. Leverbaar in diverse uitvoering waaronder een diesel en een 2.7 V6 motor. Met vijf deuren leverbaar vanaf 25.163,- Lease v.a. 495,- p/mnd. Er is ook een 2.0 5-drs versie in LPG leverbaar. Rekenvoorbeeld Suzuki Betaalplan Effectieve ren op jaarbasis Looptijd Handelspoort 6, 4538 BN Terneuzen, Tel. (0115) 649 000 Het Suzuki betaalplan is een niet-doorlopend krediet en wordt verstrekt door Suzuki Financial Services. Onder voorbehoud van kredietacceptatie. Prospectus verkrijgbaar vla www.suzuki.nl. De actie geldt op alle nieuwe automobielen van Suzuki (m.u.v. de Splash) en is gebaseerd op het tekenen van een koopovereenkomst tussen 1 februari en 15 maart 2008. Fleet- en leasemaatschappijen zijn uitgesloten van deelneming aan deze actie. Vraag naar de voorwaarden. Adviesprijzen zijn inclusief BTW/BPM. Exclusief kosten rljklaarmaken, verwijderingsbijdrage en legeskosten Wijzigingen voorbehouden Brandstofnorm (benzine 2004/3/EC; diesel ECE 101 R-00) 4,7 - 9,11/100 km, 11 - 21,3 km/1, C02-ultstoot 124 - 217 g/km. Leaseprijzen zijn gebaseerd op Full Operational Lease, 48 mnd, benzinemodellen 20.000 km p/j, dieselmodellen 40.000 km p/jr, 75% bonus/malus, excl. Accessoires. 'Mits u een trekhaak met voertuigspecifiek kabelset voor uw Suzuki koopt. Uitvoering fietsendrager is afhankelijk van het type voertuig. De montage van de fietsendrager Is niet in de prijs inbegrepen. Levertijd van de fiets kan oplopen tot 4 mnd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 33