Familieberichten 10 I Maandag 11 februari 2008 PZC Zo bijzonder, Zoveel wils- en levenskracht, Zo moedig, Zo 'n ongelijke strijd. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Nella Evertse-Stoutjesdijk Cor en Betsy Pollemans Gerwin en Polyana Mandy, Chyntia Helma en Ronald Alisha, Jasper Cor-Jan en Jacqueline Zij had de kracht om het leven los te laten. Wij de liefde om haar te laten gaan. Een schoondochter, schoonzusje en tante Is van ons heengegaan Nella Evertse-Stoutjesdijk M. Evertse Speelman Nelly en Wim de Oude-Evertse Corrie en Geert van der Wielen-Evertse Neven en Nichten Wij wensen Wim, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht om verder te gaan. Zierikzee, 9 februari 2008 Lieve Nella de dag dat je heenging werd de wind een harde storm de bomen kwamen tot leven de golven rezen enorm alsof ze wilden vertellen wij hebben haar weg zien zweven maar wat wij zeker weten: jouw warmte is bij ons gebleven We zullen je nooit vergeten! Wij wensen Wim, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jaap en Cocky Bij de Vaate In verband met bovenstaande advertenties is Evertse Sport tot en met woensdag 13 februari gesloten Waar iemands eindstreep is weten we gelukkig niet. Komt deze eindstreep in zicht, dan moeten wij dat aanvaarden. Hoe moeilijk dat soms ook is. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve [aap Giezen In de leeftijd van 49 jaar. Marco John Petra Dia Sandra Nathalie Jannetje Hayley De fietsenstalling op het Zusterplein zal nooit meer hetzelfde zijn zonder Jaap. 9 februari 2008 Er is gelegenheid om afscheid van Jaap te nemen op woens dag 13 februari a.s. van 10.00 tot 10.30 uur in rouw- centrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop wordt u uitgenodigd voor een kopje koffie in de koffiekamer van de begraafplaats. Lieve Jaap Ik zal je missen. Je broer Wim Giezen Sommige mensen maken de wereld beter. Gewoon door er te zijn! Verdrietig, maar met fijne herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat in het bijzijn van "zijn team" rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze onvergetelijke vader en opa Cornells Horsman "kleine" Kees op 61-jarige leeftijd. Wil Horsman-van Dijk Carola en Peter Vince, Levy Diana enOtto Stan, Denise Mariska en Jankees Chantal, Marco 9 februari 2008 Langeweegje 29 4434 NC Kwadendamme Onze "Rots" is thuis. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden donderdag 14 februari om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Verdrietig en met een gevoel van groot gemis delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn broer, schoonbroer en oom Jan Meertens in de leeftijd van 89 jaar. Terneuzen: S. Meertens A. Meertens-Scheweljowa Ina en Johan Mike en Luana, Timo Alex en Ester Guido, Michelle Terneuzen, 9 februari 2008 Correspondentieadres: S. Meertens Oostelijk Bolwerk 626 4531 GV Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaats vinden. Dag Schitterende Opa Bedankt voor alle fijne herinneringen. We zullen je missen grietepietje, venteke, ouwe reus, mannetje, me liefje en benjamin Op zondag 2 februari 2008 is Hans Meijer overleden in Amersfoort. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Wij waarderen de intensieve manier waarop Hans zich heeft ingezet als vrijwilliger voor de Stichting Vluchtelingenwerk en Nieuwkomers Goes. Na een vol leven, waarvan de laatste jaren moeilijk waren, is Fieke, onze zuster, schoonzuster en tante rustig ingeslapen. Sophia Wilhelmina Cornelia Noteboom oud vice-president van de Rechtbank in Middelburg Aagtekerke Middelburg 26 december 1926 8 februari 2008 Baarn: Cobi Eringa-Noteboom Joop Eringa t Appeltern: Hans Noteboomt Mieke Noteboom-ten Bokkel Huinink Ngongotaha (NZ): Ria Sandberg-Noteboom Jop Sandberg Neven en Nichten Correspondentieadres: Bernard Zweerslaan 11 3741 HL Baarn Fieke is thuis. We nemen afscheid van Fieke op woensdag 13 februari om 12.30 uur in de Koorkerk, Koorkerkhof te Middelburg, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. wa Herinner mij, maar niet in donkere dagen, als wolken luchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Catharina Klaassen weduwe van Andries Snap 1 januari 1926 t 8 februari 2008 Terneuzen: Gerard en Nel Wendy en Richard, Iris, Amber Terneuzen: Jos en Janny André enSacha, Kayleigh. Chelsey Stefan Terneuzen, 8 februari 2008 Correspondentieadres: Klaprooslaan 22 4537 CR Terneuzen Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging aan de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis Ter Schorre. De afscheidsbijeenkomst waartoe u vriendelijk wordt uit genodigd zal plaatsvinden op woensdag 13 februari 2008 om 10.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus schoonzus en tante Catharina Snap-Klaassen Onze gedachten gaan uit naar haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Fam. Hamelink-Klaassen Fam. Kaijser-Klaassen Fam. Klaassen-v. Tatenhove Fam. Dobbelaar-Klaassen Fam. de Feijter-Klaassen Fam. Riemens-Klaassen Fam. van Minnen-Klaassen Neven en nichten Terneuzen, 8 februari 2008 Haar strijd is gestreden; Nooit meer pijn; nooit meer angst Moge zij in vrede rusten Op vrijdag 8 februari 2008 is na een liefdevolle verzorging in Woonzorgcentrum Antonius overleden mijn lieve zus, schoonzus en tante Margaretha Mathilda Totté in de leeftijd van 92 jaar. Familie Totté Onze dank gaat uit naar de verzorging van het Woonzorgcentrum Antonius afdeling Bosseveer. Correspondentieadres: T. Totté Boomeend 3 4451 DH Heinkenszand Gelegenheid tot afscheid nemen voor de uitvaartdienst in het mortuarium van het Woonzorgcentrum Antonius in Kloosterzande van 13.15 tot 13.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 13 februari om 14.00 uur in de kapel van voornoemd woon zorgcentrum. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Terneuzen" Bellamystraat 28c in Terneuzen. Ik hou van de geur van rozen in de ochtend, Met een donkerblauwe lucht om mij heen, Ik hou van je met heel mijn wezen, En ik weet dat je om mij heen bent, In al mijn doen en laten, Jij hebt vertrouwen in mijn kunnen, En lieve pap, ik nu ook. Ik volg jouw pad, Zo goed als ik dat kan doen Ik dank jou voor je zijn voor mij Altijd in mijn gedachte Mareille

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10