jm Familieberichten Colofon Familieberichten OVERTOOM-GROEN Martha Helena Celina Geerinckx-Kesbeke Alexander Alouisius Geerinckx Hpa I iz:.~ JSBR 28 I Donderdag 7 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzctamiliebehchten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Wij zijn blij met de geboorte van Emilie 6 februari 2008 Dochter van Jacqueline Baecke en Rudolf Wolbers Zusje van Sophie en Rob Sluisplaat 6,4465 BA Soes De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, is voorzien van H. Sacrement der zieken overleden, onze lieve vader, opa en overopa fSoo/untut sinds 1 1 januari 2006 weduwnaar van Cornelia Boonman in de leeftijd van 95 jaar. 6 augustus 191 2 f 4 februari 2008 Goes: Piet Boonman (in herinnering] Saskia Cdstricum:Jacques en Gerda Boonman-van Wageningen Tjeerd en tauris Anne Formosa: Lou Boonman en Celine Salata (in herinnering] (Argentinië) Vanessa en Ricardo Lorenzo en Claudia Robinson en Sofia Walter en Luciana Vanina 's Heerenhoek: Corrie en Adrie Boonman-Boonman Wilfried en Marjo Carolien Terneuzen: Daan en Nellie Boonman-Boonman Petra en Berend Danielle en Jos Lewedorp: Adrie en Plonie Boonman-Hoondert Remco Bianca en Jos Anja en Wim en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Roverweg 2, 4456 VW Lewedorp Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van St. Maarten in de Groe voorde liefdevolle zorg. De gezongen uitvaartmis zal plaatsvinden op maandag 1 1 februari om 14.00 uur in de parochiekerk H. Blasius te Heinkens- zand. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op het R.K. kerk hof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gemeenschapscentrum "De Stenge" te Heinkenszand, O Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze hoofdsponsor Ad de Boot Ad was een enthousiast en meelevend sponsor die veel betekend heeft voor de vereniging. Als hoofdsponsor hebben wij hem altijd zeer gewaardeerd. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, ouders en verder familie. Namens bestuur en sponsorcommissie S.V. Nieuwdorp Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Ad de Boot Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie en personeel veel sterkte met dit grote verlies. Thermphos International B.V. Afdeling Verlading Henk Faas Wat kon je genieten van de bokjes, de bintjes, de bieten en het pellen van de juun. Vijf jaar lang was je onze oudste deelnemer op de boerderij. Wilna, Rianne en deelnemers Zorgboerderij Catharina Maria Hof Kamperland Een fijne vriend verloren Kees Flikweert herinneringen blijven Kriena en Paul Bep en Bart Tilly en Fred Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 13 augustus 1999 weduwe van in de leeftijd van bijna 94 jaar. Annie -in herinnering- Carla en Dragan Theo en Sonja Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 6 februari 2008 Corr.adres: Fam. Geerinckx Newtonstraat 8,4532 KH Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 9 februari om 10.00 uur in de parochiekerk O.L.V. Visitatie te Westdorpe. Na de dienst kunt u de familie condoleren in de kerk. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat. 28c. Vrijdag 8 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Unit Ril van verpleeghuis "Ter Schorre" voor de liefdevolle verzorging. iM - 'Mm Mi» .?bn iuX i"ï79V mm .'i'irrais.ucs 44" - A T.i -■•.h-.M' £!t>'Vir 'i)rI zv Met groot verdriet in ons hart, maar ook met diepe bewondering voor alle zorg die hij gaf aan allen die hem lief en dierbaar waren, geven wij u kennis dat na een moedig gedragen ziekte van ons is heengegaan mijn lieve fantastische man, onze zorgzame papa, schoon-papa en opa Joop Genetello in de leeftijd van 62 jaar. Ingrid Genetello-Brouwer Sandra en fan Collin Chelsey Tamara R? en Koen 6 februari 2008 Banckertstraat 77 4535 AJ Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 11 februari om 11.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium Dag lieve opa flat Nu ben jij een sterretje Wij zullen altijd aan je denken! Collin Chelsey Er is een tijd van zaaien en een tijd van oogsten, een tijd van ploegen en een tijd van rusten. Zeer bedroefd delen wij u mede dat na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid en bezorgdheid, geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man en Pa Adriaan Guerand echtgenoot van Catharina Johanna Riemens St. Kruis, 24 mei 1930 t St. Kruis, 5 februari 2008 St. Kruis: C.J. Guerand-Riemens St. Kruis: Adri Guerand Pereweg 4 4528 EG St. Kruis Adri is opgebaard in het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 9 februari om 11.00 uur in de Doopsgezinde Kerk, Weststraat 37 te Aardenburg. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te St. Kruis. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis aldaar. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. I iÜlÜ Enige en Algemene kennisgeving Heden overleed zacht en kalm mijn allerliefste zus, onze tante en oudtante Maria Catharina Lambregts Riet in de leeftijd van 82 jaar. Oostburg: SJ. Callenfels-Lambregts Ede: Konny van Sluijs Annemarie en Edward Marjolein en Mark Loon op Zand: Han en Jacqueline Callenfels Karin en Marlon Rob en Mariëlle Sam, Julian Oostburg, 5 februari 2008 Correspondentieadres: Kotkastraat 7 4501 KK Oostburg Volgens de wens van Riet zulllen het afscheid en de crematie in besloten kring plaatsvinden. Rust zacht Buurtje We zullen je missen Els, Tonny, Bianca iwcm .htr.masco demioov .rteiec r *jUW> n'oS .0X05 Isofl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42