'De buitenkant van uw auto is onze zorg' De KOCH Adviesgroep in heel Zeeland dicht bij de klant! ALLANT «infotorial Van den Berg Autoschade De KOCH Adviesgroep bestaat uit: en levert als onafhankelijke organisatie een multidisciplinair dienstenpakket ten gunste van industrie en bedrijfsleven, zorgsector, overheden, nutsbedrijven, projectontwikkelaars, aannemerij, installateurs en particulieren op het gebied van: Uw partner voor: onderzoek - advies - ontwerp - engineering - begeleiding vanaf initiatiefase tot en met ingebruikneming Schade aan een auto is hinderlijk. Krasjes kunnen op termijn voor corro sie zorgen en ook een kleine deuk doet afbreuk aan het uiterlijk van de auto. Van den Berg Autoschade, met vestigingen in Vlissingen en Goes, heeft bijna dertig jaar ervaring in het repareren van kleine en grote schades. Heike en Rien van den Berg zijn onder nemers in hart en nieren. Service en per soonlijke aandacht in combinatie met vakmanschap en ervaring, plus een oog voor vernieuwingen zorgen al ruim 28 jaar voor een grote kring vaste klanten. ,,Het lijkt vanzelfsprekend, een klant vriendelijke benadering", zegt Heike van den Berg. „Als ondernemer vind ik dat ook niet meer dan normaal. Maar mensen blijken het niet gewend te zijn en waarde ren onze instelling." Groei Vakmanschap staat bij Van den Berg Au toschade voorop. Ontwikkelingen in de autobranche volgen elkaar sneller op dan ooit. Als universeel autoschadeherstelbe- drijf is het essentieel om van alle merken deze ontwikkelingen te kennen. Mede werkers worden daarom continu bijge schoold. Inspelend op deze zaken zette Rien van den Berg vier jaar geleden de repairShop op - het snelle servicetraject om kleine schades voor een kleine prijs te verhelpen. „Door de verbeterde technie ken en veiligere wegen krimpt de schade- markt", legt Heike van den Berg uit. „Maar als toonaangevend bedrijf hebben wij toch een gestage groei in ons werk aanbod. Onze 35 specialisten zijn uitste kend in staat om elke schade tot tevreden heid van onze klantenkring te herstellen." Die klantenkring is breed: dealers, lease bedrijven, verzekeraars en particulieren uit heel Zeeland komen met een divers scala aan automerken bij Van den Berg Autoschade in Goes of Vlissingen. Kansen in Goes Drie jaar geleden nam het echtpaar Van den Berg in Goes Autoschade DSA (een samenwerkingsverband van zeven dealers) over. Rien van den Berg: „Wij wilden onze marktpositie in de regio ver beteren, wat inmiddels uitstekend is ge lukt. Bovendien meenden wij als univer seel autoschadeherstelbedrijf in Goes iets toe te kunnen voegen aan de markt. Ook daarin zijn wij geslaagd, dat blijkt uit het vele werk dat uit de wijde regio komt." In Goes beschikt Van den Berg over een eigen wasstraat die binnenkort vernieuwd en vergroot wordt. Dan kunnen kleine bedrijfsauto's er ook gemakkelijk door heen. Onderhoud Van den Berg Autoschade herstelt alle schades, maar verzorgt ook het carrosse rie-onderhoud van wagenparken. „Denk aan taxi- of leasebedrijven of aan snel- transportondernemingen", zegt Rien van den Berg. „Een carrosserie die er goed onderhouden uitziet, zegt ook iets over het bedrijf. Dat stellen klanten op prijs." Vestiging Goes: Vestiging Vlissingen: Van Doornestraat 114462 EX Goes Hermesweg 5, 4382 ND Vlissingen Tel. 0113-223549 Tel. 0118-414329 www.vandenbergautoschade.nl Raadgevend Ingenieursburo F. KOCH 8.V. KOCH Projectmanagement haalbaarheidstudies locatiestudies huisvestingstudies bedrijfsverplaatsingen subsidieonderzoek procesmanagement vergunningen logistiek directievoering bouwbegeleiding a toezicht a facility management architectuur bouwkunde technisch ontwerp fundering-, beton-, staal-, hout- en glasconstructies technische gebouwinstallaties weg- en waterbouw bouwfysica geluid akoestiek restauratie brandveiligheidsconcepten vuurlastberekeningen beheer en onderhoud fabrieken opslaggebouwen havenwerken bruggen sluizen duikers stuwen gestuurde boringen wegen terreinen appartementen woningbouw (groot) winkelbedrijven kantoorgebouwen parkeergarages scholen hotels monumenten sport en recreatie ziekenhuizen zorgcomplexen e-mail: info@fkocft.nl website: www.fkoch.nl Vestiging Terneuzen Noorwegenweg 14538 BG Terneuzen Postbus 151, 4530 AD Terneuzen tel. 0115 - 64270Ö fax 0115 - 642701 Vestiging Goes Beukenstraat 56, 4462 TT Goes Postbus 376, 4460 AT Goes tel. 0113-213030 fax 0113 - 213122

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 90