Ambiance Zonwering Teba Nationaal maakt bedrijfsimago compleet BHHIJEN OLIE DE JONGE nonnehes GOES Meubel Rijtuig stoffeerderij 'Brouwer 22 «infotorial TEL. (0113) 220800 www.baaijensdeschilder.nl Ambiance Zonwering Teba Nationaal Een begrip op het gebied van (herjstoffering van klassiek en modem meubilair, autobekleding, boot en caravankussens, motor- bromfiets- en scooterzadels. Ook uw adres voor projectstoffering van horeca, winkel- en kantoormeubilair maar ook voor scholen, zorginstellingen en (semitoverheidsinstanties. Goede raad op onder meer de volgende rechtsgebieden: contractenrecht familierecht strafrecht letselschade faillissementsrecht agrarisch recht burenrecht aansprakelijkheidsrecht arbeidsrecht verzekeringsrecht incasso van geldvorderingen huurrecht bouwrecht recht m.b.t. onroerende zaken Frans den Hollanderlaan 25 - Goes - Postbus 342 - 4460 AS Goes T 0113 - 22 11 00 F 0113 - 22 11 20 Einfo@oliedejonge.nl De hoogkwalitatieve, fraaie producten van Ambiance Zonwering Teba Nationaal hebben een grote toegevoegde waarde als het gaat om de juiste, professionele uitstraling van bedrijfspanden. Elke ondernemer zal het beamen: je be drijfspand is je visitekaartje, dat mensen moet uitnodigen binnen te stappen. Di verse factoren maken de uitstraling van een pand compleet, waaronder de zon wering. Elk pand heeft zijn eigen stijl en vraagt om zonwering die niet alleen functioneel is, maar ook bijdraagt aan de esthetiek van het gebouw. De vaklieden van Ambiance Zonwering Teba Nationaal weten als geen ander raad met letterlijk ieder zoriweringvraagstuk. Het Goese bedrijf van Sonja en Eddy Hil- lebrand vormt samen met nog 42 andere zaken in heel Nederland een fijnmazig netwerk van Ambiance zonweringspecia listen. Scherpe inkoopscherpe prijzen De leden van Ambiance Zonwering wis selen onderling hun vakkennis uit en schieten elkaar zonodig te hulp, waar ook in Nederland. Periodieke cursussen hou den hen op de hoogte van de nieuwste technische ontwikkelingen in de branche. De klant kan dus rekenen op een profes sionele uitwerking van zijn opdracht en daardoor jarenlang gebruiksplezier. Min stens zo interessant is het prijstechnische voordeel van de onderlinge samenwer king; de gezamenlijke inkoop resulteert in scherpe prijzen, voor producten van de bovenste plank. Overigens is Ambiance Zonwering Teba Nationaal ook specialist in garagedeuren van Hörmann, Crawford en Normstahl; de voor met name kanto ren ideale buitenjaloezieën van Luxaflex; (veiligheids)rolluiken en veiligheidshek ken; parasols en vaste zonweringopstellin gen voor horecabedrijven; veranda's; ter rasverwarming en schuifwanden. Zonnig portfolio Met hun vaste team - 1 vertegenwoordi ger, 1 planner/werkvoorbereider, 6 mon teurs en daarnaast de ondernemers Eddy en Sonja - bouwden Eddy en Sonja Hille- brand een 'zonnig' portfolio op, met refe renties als Bart Smit, Gemeente Goes, WoonZorg Nederland, Lunchcafé De Bult, Ritel, reformzaak De Rode Pilaren en Nilsson Creatieve Communicatie. Wat maakt Ambiance Zonwering Teba Nationaal anders dan anderen? De combi natie van topproducten met een grote vakkennis en perfecte service, legt Eddy Hillebrand uit. 'Het plaatsen van een zonnescherm of rolluik lijkt misschien niet ingewikkeld, toch vraagt het om een heel precieze aan pak. Het eindproduct moet er niet alleen mooi uitzien, maar - ook bij windkracht 10 - te allen tijde gebruiksveilig zijn. Aan iedere plaatsing gaat daarom een uitgebreide analyse van de locatie vooraf.' 24/7/365 Ook aan service besteedt Ambiance Zon wering Teba Nationaal ruime aandacht. 'Onze klanten kunnen - en daarin zijn wij uniek - 24 uur per dag, 7 dagen per week en 365 dagen per jaar bij ons terecht. Pro blemen worden binnen 24 uur opgelost', vertelt Sonja Hillebrand. 'Laatst belde een winkelier, om kwart voor tien 's morgens; het rolluik voor zijn winkelpui liep vast. Dan is het een kwes- mer geld. Binnen enkele minuten liep het tie van direct langsgaan en dat rolluik rolluik weer als een zonnetje, weer op gang krijgen, want elke minuut Tevreden klanten, daar doen we het dat de zaak dicht blijft kost de onderne- voor.' AMBIANCE Livingstoneweg 8, Goes s maaiaa T: 0113 222231; I; www.tebazonwering.nl Bouwbedrijf Nonnekes is een jong, dynamisch bouwbedrijf dat niet alleen goed is in snel en flexibel bouwen van woningen en utiliteitsbouw, maar ook kleinere verbouwingen en reparaties innovatief regelt en uitvoert. -nieuwbouw ïfflfifs* - renovatie restauratie -onderhoud projectontwikkeling

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84