FenS breidt productenpakket uit met ROCOL De ware kunststukjes van Hendriksen Tandtechniek infotorial Hendriksen Tandtechniek vof LEVERANCIER VAN SPECIALISTISCHE INDUSTRIËLE SMEERMIDDELEN Open dag FenS chemicals b.v. draagt bovendien bij aan een betere hy giëne, efficiency en zorgt voor een aan zienlijke reductie in kosten en storing stij d. Deze technisch geavanceerde pro ducten worden ondersteund door een schat aan kennis en ervaring in onder meer hooggeplaatste kettingen en rails, snijders, vleesmolens en -hakkers, vorm machines, verpakkingsmachines, ovens, koelers en vriezers in bijvoorbeeld vis-, vlees-, fruit- en groente verwerkende in dustrieën, bakkerijen en de landbouw. RTD Metaalbewerkingvloeistoffen RTD metaalbewerkingvloeistoffen zijn ontwikkeld om te voldoen aan de steeds zwaardere eisen van de hedendaagse pro ductieprocessen. Voordelen van deze ROCOL producten zijn een dubbele ge- reedschapslevensduur, hoog EP-niveau, het verminderen van hitte/wrijving/slij tage, het bevorderen van een voortreffe lijke oppervlakteafwerking en het feit dat ze direct op de snij rand aangebracht wor den. Deze metaalbewerkingvloeistoffen zijn van nut voor onderhoudsafdelingen, machine- en constructiewerkplaatsen, precisietechniek en voor gebruik in pro ductiemachines in vele verschillende in dustriesectoren. De uitbreiding van het pakket met ROCOL past uitstekend binnen de missie van FenS om de beste oplossing te bieden voor de klant, op basis van de nieuwste technologische inzichten. Naast flexibiliteit en service zijn be trouwbaarheid en aandacht de pijlers waarop FenS is gegrondvest. De smeermiddelen van FenS sorteren effect in een breed scala van toe passingen. Vaak zijn ze onzichtbaar, maar wel onmisbaar. Goes - Achter zoiets alledaags als een kunstgebit, kroon of brug gaat een intrigerende wereld schuil. Wie wel eens op de tandartsstoel heeft mogen plaatsnemen om een van de hierboven genoemde hulp stukken te laten aanmeten, heeft doorgaans geen idee welke arbeids intensieve procedure volgt op de hapceremonie. de Ondernemer ging op onderzoek uit bij Hendrik sen Tandtechniek in Goes. De liefde voor het vak is Evert Hendrik sen met de haplepel ingegoten. Gecon centreerd werkt hij aan een van de vele productiefasen van een kunstgebit. Evert (18) is de zoon van Chris Hendriksen, tandtechnicus, en diens vrouw Nancy, de logistieke, administratieve en personeels- technische pijler van het bedrijf. Everts ouders zitten respectievelijk 40 en 25 jaar in het vak. Hijzelf stapte anderhalfjaar ge leden in. Een dag per week gaat hij naar het Instituut Vakopleiding Tandtechniek in Nieuwegein, de overige vier leren de medewerkers van Hendriksen Tandtech niek hem de kneepjes van het vak. Evert geniet van zijn werk. 'Het is afwisselend en leidt tot een mooi product, dat veel toevoegt aan het welzijn van de persoon die het straks gaat dragen. Ook is het een vak met toekomst, want er zal altijd vraag naar zijn. Bovendien kan ik het overal ter wereld uitoefenen.' Allround tandtechnisch laboratorium De rondleiding die Nancy Hendriksen vervolgens geeft door het een jaar geleden in gebruik genomen allround tandtech nisch laboratorium in Goes, is een regel rechte eye-opener voor de leek op tand- prothesegebied. Hendriksen Tandtech niek vervaardigt kronen - waaronder de hypermoderne CadCam-kronen, in sa menwerking met een Zweeds bedrijf - bruggen, implantaten, orthodontiehulp- middelen en staalframes. Links en rechts fluiten slijptollen, sissen wassmelters en ruisen afzuiginstallaties, in samenzang met Sky Radio. Negen gedreven vakmensen, waarvan enkele met tientallen jaren era- ring, zijn actiefin deze bijenkorf. Elk pro ductieproces begint bij de balie, waar Nancy de opdrachten van een groot aan tal tandartsen en implantologen uit Mid onderscheiden tand of kies in de mond kan worden geplaatst, heeft die al talloze bewerkingen ondergaan in de handen van de tandtechnicus. Chris Hendriksen bij voorbeeld is gespecialiseerd in het "op bakken" van kronen: met een penseel bouwt hij laagje voor laagje de imitatie elementen op; letterlijk en figuurlijk kunststukjes, in exact de gewenste kleur en vorm. Chris en Nancy Hendriksen en hun team willen graag een breder publiek kennis laten maken met hun bedrijf, tijdens een open dag in de loop van dit jaar. Een datum is nog niet be kend, deze wordt te zijner tijd be kend gemaakt via de lokale media. Ruisdaelstraat 23, Goes T: 0113-215225 FenS uit Goes is leverancier van specialistische industriële smeer middelen en heeft onlangs haar pro ductenpakket uitgebreid met de gerenommeerde ROCOL-smeer- middelen Al ruim 100 jaar creëert ROCOL speciale smeermiddelen voor de industrie, ze worden van wege het hoge prestatieniveau in al le takken van de industrie gebruikt. Internationaal bekende firma's zoals Unilever, Black Decker, General Motors, Airbus, Du Pont en Dunlop ervaren allemaal het grote voor deel van ROCOL's speciale smeer middelen voor de industrie. De ROCOL producten staan voor su perieure prestaties, technische inno vaties, de hoogste kwaliteitsnormen en betrouwbaarheid. SAPPHIRE Onderhoudssmeermiddelen SAPPHIRE lagersmeervetten en smeer middelen zijn bestemd om een hoog waardige prestatie te leveren in alle on- derhoudstoepassingen en omvatten het opzienbarende 'triple life lagersmeermid- del' en een uitgebreide reeks, tandwiel- Amundsenwec 28, 4462 GP Goes Tel: 0113-573220 Fax: 0113-573776 E-mail: mhommels@fens.nl www.fens.nl Handwerk Elk werkstuk is uniek, net als de cliënt die er uiteindelijk mee zal rondlopen. En dat is precies wat het productieproces zo be werkelijk maakt. De mechanische apparatuur mag dan continu op volle toeren draaien, het is het handwerk van de tandtechnicus dat het product vervolmaakt. Dat verklaart ook waarom bijvoorbeeld een kroon zo kost baar is. Want voordat de niet van echt te kast- compressor- en hydraulische smeer middelen. Daarnaast is er een complete serie kettingsmeermiddelen ontwikkeld om snel tussen schalmen en pennen te pe netreren en bescherming te bieden onder alle bedrijfsomstandigheden. Ongeachte het type ketting- of transportband biedt ROCOL een smeermiddel voor een pro bleemloze werking waardoor stilstand en productieverlies wordt voorkomen. ROCOL staalkabelsmeermiddelen pene treren tot de kern van de staalkabel, ze be den-Zeeland inplant. Daar blijft het niet bij, want ook in het Zeeuws-Vlaamse Oostburg heeft Hendriksen Tandtech niek al 23 jaar een laboratorium. FOODLUBE Essentiëel in de voedingsketen FOODLUBE van ROCOL is het smeer middel waar de voedingsmiddelenindus trie de voorkeur aan geeft. Het is goedge keurd volgens de norm NSF Hl, dus ab soluut veilig voor voedingsmiddelen, en schermen en smeren van binnen en van buiten om zo de levensduur te verlengen, ongeplande stilstand te voorkomen en vervangingskosten te verminderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78