Familieberichten 26 I Woensdag 6 februari 2008 PZC wa Wij zagen hoe je leed en konden je niet helpen Verdrietig om het gemis maar vol bewondering hoe hij met zijn ziekte is omgegaan, geven wij u kennis dat voor ons toch nog onverwacht is overleden mijn man, onze pa en opa Kees Flikweert Zierikzee, 21 maart 1941 - f Goes, 4 februari 2008 L. Flikweert-Bakker Annet en jaap Monique en Patrick Michelle en Mervin Mare René en Rian Maayke Colin Diana en Gilles Ramon Erwin en Angelique Mitchell 4 februari 2008 Conferencestraat 26 4421 DS Kapelle Mijn man, onze pa en opa is thuis. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden zaterdag 9 februari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen, nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zeer bedroefd, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Elizabeth Marijs-van de Ketterij Beth 26 december 1926 4 februari 2008 Piet Marijs Jo en Anneke Jane en Coen Joshena Klaas en Ella Simone Roland John Onze dank gaat uit naar dr. Wielinga, de verpleging van Oost 4 van het SZW, de thuiszorgmedewerkers van Stichting Werkt voor Ouderen en de dagverzorging van Ter Reedevoor alle aandacht en zorg. Noordbeekseweg 14 4386 AG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag van 20.00 - 20.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 8 februari om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een lieve opa, dat was jij, na een hevig gevecht, ben je nu weer vogelvrij. Monique Michelle Marc Ramon Maayke Colin Mitchell Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Kees Flikweert J. Brouwer-Bakker t A. Brouwer M.Bakker T. Bakker-Piket A. Bakker L. Bakker-Vercauteren Neven en nichten Met diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden op 4 februari 2008 van onze oud-medewerker en collega Kees Flikweert in de leeftijd van 66 jaar. Kees was vanaf de bouw en opstart van TRN als (senior) Draughtsman werkzaam in de afdeling Engineering. In 1979 volgde de overstap naar Personeels Algemene Zaken waar Kees benoemd werd tot Personnel Officer. Deze functie heeft Kees met veel toewijding en flair vervuld tot aan zijn pensionering in 2001 Wij blijven ons Kees herinneren als een bijzonder vriendelijke en sociaal bewogen collega die zeer consciëntieus was in de uitvoering van zijn werk en met het onderhouden van persoonlijke contacten in alle geledingen van de raffinaderij. In de ontwikkeling van het sociale beleid bij TRN heeft Kees, ook door zijn rol in de 70-er jaren als voorzitter van de ondernemingsraad, een coördinerende en gezichtsbepalende rol vervuld. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe dit grote verlies te verwerken. Directie en medewerkers Total Raffinaderij Nederland N.V. Vlissingen-Oost Lieve Ma Bedankt voor je goede zorgen. Je was altijd voor me in de weer. Rust zacht. John Appeltaart, de Zeemeeuw, garnalen pellen, friet op zaterdag, luisterend oor, gezelligheid, direct, zorgzaam, humor en liefdevol Zo zullen we je altijd herinneren Lieve oma we houden van je, Rust zacht. Liefs, Simone Roland Jane en Coen Joshena Na jaren van afnemende gezondheid is toch nog onver wachts van ons heengegaan, onze strijdbare, zorgzame en lieve zus, Elizabeth Marij-van de Ketterij in de leeftijd van 81 jaar. Marie de Kraker-van de Ketterij Janus de Kraker t Dies en Sheila van de Ketterij-Bates Leo en Trudy van de Ketterij-Lauer Wim en Tannie van de Ketterij-Meerman Ben en Angelique van de Ketterij-Klaassen Neven en nichten Bedroefd heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve schoonzuster Elizabeth Marijs-van de Ketterij Joke Marijs-de Visser Vlissingen, 4 februari 2008 Zij is van ons heen gegaan, onze liefste tante met haar hartje van goud. Afscheid nemen in stilte doet zo'n pijn, zo'n afscheid wilden we niet, want er spookten nog zoveel woorden door onze gedachten. Dank u wel voor de liefde en warmte die u ons liet voelen, bij elke omhelzing en iedere kus. We missen u nu al, waar moeten we heen We hopen dat deze droom de mooiste zal zijn die u zal hebben. Droom zacht, lieve, lieve tante Beth. Eddy, Déborah, Marvin en Melissa Bedroefd hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwachte overlijden van onze broer, zwager en oom Piet Roovers Goes: Ad f en Mies Roovers-Vervoordeldonk Middelburg: Berry f en El Roovers-Segers Vlissingen: Jan en Thea Roovers-Smals Middelburg: Tommy en Miep Roovers-de Praeter Eindhoven: Annie en Jan f Janssen-Roovers Middelburg/ Vlissingen: Jos t en Lia t Roovers-Spelier Oude Tonge: Frans en Maaike Roovers-Peters Eindhoven: Mieke en Anton Smals-Roovers En kinderen Middelburg. 4 februari 2008 t 'Degene die Onlief fieè Verlaat Hf degene die ilfliefhad vind Hf terug. Dankbaar voor de liefde waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat wij afscheid hebben genomen van onze fteve en originele man, vader en opa Petrus Hubertus Adrianus Roovers Piet Gilze-Rijen t Middelburg 20 mei 1924 4februari 2008 Middelburg: Diny Roovers-de Witte Gerrie t Middelburg: Ger en Marga Veghel: Lia en Ruutf Vivian en Cas Rutger Oosterhout: Annelies en Pieter Ropier Thomas Hof ter Veste 61 4333 HG Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 8 februari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Auberge de Campveerse Toren, Kaai 2 teVeere. Vandaag bereikte ons het droevige bericht van het over lijden van de heer W. Meijer Oud-voorzitter bewonerscommissie Nassauhof We wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte toe. Namens bewoners Nassauhof, De bewonerscommissie Zorggroep Ter Weel Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Johannes 11 vers 25 Vredig, tot het eind toe strijdbaar en opgewekt, is weg gegleden naar het Licht, mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Willem Meijer Ridder in de orde van Oranje-Nassau Schore, 29 oktober 1918 Goes, 4 februari 2008 Goes: J. Meijer-Glerum Goes: Corry Proost-Meijer Adri Proost (in herinnering) Gnarrenburg (D.): Jan Meijer (in herinnering) Lissy Meijer-Weeken Goes: Janny Meijer (in herinnering) Goes: Rinus Meijer Jannie Meijer-van Schaik Kruiningen: Wim Meijer (in herinnering) Ria Meijer-Jopse Andrévan Willegen Goes: Fred Meijer Wil Meijer-Harthoorn Drachten: Cees Meijer Marianne Meijer-van den Broeke Goes: Coby Harinck-Meijer Danny Harinck Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Randhof, kamer 306, 's-Heer Elsdorpweg 18, 4461 WL Goes De dienst van Woord en gebed, die geleid wordt door ds. J.G.Schenau, zal worden gehouden D.V. vrijdag 8 februari om 12.45 uur in de 'Maranathakerk', Bergweg 43/A te Goes. Voorafgaand is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58