Familieberichten Yanka Theo Verlaan Lonny Verwei-van der Veeken m Beelden uit steen (schilderijen) 28 j Woensdag 6 februari 2008 PZC sd "Op het Godslam rust mijn ziele" In de volle zekerheid van zijn geloof is rustig van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze vader en opa Christiaan PieterMelieste 25 november 1919 f 4 februari 2008 Breskens Vlissingen echtgenoot van Neeltje Verpoorten Vlissingen: N. Melieste-Verpoorten Vlissingen: Joke en Henk Krista en Florens Liesbeth en Sander Vlissingen:Johan en Lotje t Correspondentieadres: H.C. Stam, Rosenburglaan 244,4385JS Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 februari van 19:30 tot 20:00 uur in het uitvaartcentrum Monufa "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 8 februari om 10:15 uur in het gebouw aan de Rehobothstraat 9 te Oost- Souburg. Aansluitend zal om 1 1:30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelflaan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Ps.23 Na een kort ziekbed is tot ons groot verdriet overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder. Haar positieve levensinstelling zal ons altijd bijblijven. Vriessiena Steutel-Kruit weduwe sinds 17 mei 2004 van Johan Steutel Wildervank Koudekerke 6 september 1918 4 februari 2008 Vlissingen: Kees Steutel Els Steutel-de Witte Wouter en Janine Meike en Floor Anna en Frank Isabella Steven Amsterdam: Jan Steutel Atie Steutel-Minnema Joris en Madelon Che en Milou Willemijn en Bas Ezra en Mirre Vlissingen: Hans Steutel Martina Kastner Sara David Vlissingen: Thea Burgers-Steutel René Burgers Tomas Liza Correspondentieadres: Willem van de Veldelaan 33 4383 TW Vlissingen De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 8 februari om 15.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheidnemen van 14.30 tot 14.55 uur voorafgaand aan de plechtigheid. De begrafenis zal plaatsvinden om 16.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder- enoemd uitvaartcentrum. Het personeel van "Vliedberg" app.18 willen wij hartelijk bedanken voor de goede zorg. Op zaterdag 2 februari 2008 kregen wij het droevige bericht dat als gevolg van een tragisch ongeval onze collega op 47-jarige leeftijd om het leven is gekomen. Theo werkte sinds 1985 als timmerman bij BAM Civiel Projecten. Gedurende deze periode is hij op veel projecten werkzaam geweest. Hij stond bekend om zijn vakmanschap en zijn persoonlijke betrokkenheid bij het werk. In hem verliezen wij een gewaardeerde collega. In deze moeilijke dagen leven wij mee met Carla, de kinderen en de naaste familie van Theo. Wij wensen hen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers BAM Civiel bv Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van echtgenote van onze collega Peter Verwei. Wij wensen Peter en de naaste familie veel sterkte toe bij dit verlies Leidinggevenden en medewerkers Voedingsdienst Stichting Oosterscheldeziekenhuizen Goes. Goes 4 februari 2008 Stil is zij van ons heengegaan Stil zal zij bij ons blijven. Na een bijzonder leven met veel dierbare herinneringen is een bijzonder mens mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en allerliefste oma overleden Adriana Wisse-Dekker Adrie Nisse, 21 februari 1921 Vlissingen, 4 februari 2008 Kapelle: Jan Wisse Oost-Souburg: Mattie en Kees Lisette, Wiebe Judith, Tom Hulst: Jaap en Marjan Eva, Bart Guus Wemeldinge: Nelleke en Toby Mirjam, Kim Andre Correspondentieadres: N. Vleugel-Wisse Zuidelijke Achterweg 33 4424 CR Wemeldinge Om stil te staan bij haar leven verzamelen wij ons rondom haar in de hervormde kerk te Kapelle op vrijdag 8 februari om 10.00 uur. Daarna begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na het afscheid ontmoeten we elkaar in de kerk voor condoleance. Geen bloemen Na een kortstondig ziekbed is toch nog plotseling overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Adriana Wisse-Dekker Hoogvliet J. Wabeke-Dekker Biezelinge Joh Dekker A. Dekker v. Stee Kapelle A.W. Dekker v.d. Vrie Kapelle M.E. Dekker v. Liere Neven en nichten Kapelle, 4 februari 2008 Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma en klein omaatje Wilhelmina Helena Vis-Geleijnse Mina - Weduwe van Stoffel Vis op de leeftijd van 91 jaar. Halsteren: C.J.M Vis C. Vis-van de berg Connie en Philippe Max Bibi Suzy Jan en Peggy Zierikzee, 4 februari 2008 Allévo Zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres: C.J.M. Vis, Wasven 3,4661 AJ Halsteren. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 9 februari om 10.15 uur in de Groene zaal van Zorgcentrum "Borrendamme"Scheldestraat 2 te Zierikzee, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Noordgouwe. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het Dorpshuis van Noordgouwe, Pauwstraat 24a. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde secretaris Jan van der Zwet Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens het bestuur van de Woonafdeling Schouwen Duiveland van FNV Bondgenoten, Leo Inkelaar Voorzitter Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerde medebestuurslid Jan van der Zwet Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens de Seniorenraad Schouwen Duiveland, J. de Graaf Voorzitter L. Inkelaar Secretaris Bedroefd nemen we afscheid van ons welgewaardeerd Cliëntenraadslid Schouwen-Duiveland Jan van der Zwet De Cliëntenraad S.D. wenst de familie veel sterkte toe. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Adrie Wisse-Dekker Tilburg D. Geluk-Wisse S. Geluk t Wemeldinge S. Wisse-van Stel F. Wisse t Kapelle D. Wisse C. Wisse-Bornet neven en nichten yjf Uw medeleven en deelneming, ontvangen na het heengaan van onze lieve moeder, oma en overoma Wilhelmina Steketee-van Overloop - Mientje - hebben ons erg goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Familie Steketee Yerseke, februari 2008 ATELIER YANKA Hogeweg 66 4328 PH Burgh-Haamstede jagvdberge hotmail.com www.yankaartist.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42