familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Woensdag 6 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiileberichten@wegenernjeuwsmedia.nl tei 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl i SaLbwa/j mm- "WIP W Geboren! Owen 4 februari 2008 Zoon van Frank en Ellis Vermeule Broertje van Sophie en Famke Clara's Hof 1 4451 HR Heinkenszand Enige en algemene kennisgeving Zijn plaats is leeg, zijn stem is stil. Een ieder die hem kende, weet wal dit zeggen wil. Verdrietig maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vader en schoonvader Willem Jacobus Bondewel Hoofdplaat, t Oostburg, 13 november 1929 31 januari 2008 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Verpleeg huis "De Stelle"en speciaal naar afdeling "Korenbloem" voor de liefdevolle verzorging. Groede: Annemarie Ras-Bondewel Jacco Ras Brouwerijstraat 47 4503 BP Groede De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ad de Boot Goes: Wouter en Corry de Leeuw-Wiskerke Nanaimo Canada: Kees en Ann Wiskerke-Bosman Lethbridge Canada: Huib en Hennij Wiskerke- Groenenboom Oud Sabbinge: Marien en Jannij Snoep-Wiskerke Verder neven en nichten Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer A. de Boot directeur Fa. Boot Buteijn Vele jaren hebben wij goed en prettig met hem mogen samenwerken. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Thermphos International B.V. Afdeling Supply Chain Management Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer A.J. de Boot Wij wensen zijn vrouw Marijke de kinderen Loes Padde, Jasper Simone zijn ouders dhr. en mevr. de Boot veel sterkte bij dit zware verlies. Directie en medewerkers Van Tilburg-Bastianen DAF B.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ad de Boot Wij hebben Ad leren kennen als een vakbekwaam en kundig persoon. Maar bovenal als een fijn en aardig mens. Ons medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, ouders en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Directie en personeel Continental Stevedoring Company Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat op te jonge leeftijd is overleden Ad de Boot Directeur Boot Buteijn Voor zeer vele jaren heeft hij met zijn bedrijf zorggedragen voor het vervoer van onze producten. Wij herinneren hem zijn inzet, enthousiasme en vakmanschap. Dankbaar hem gekend te hebben zijn onze gedachten bij zijn vrouw en kinderen en wensen hen veel sterkte. Directeur en werknemers Pit Beton Heipalenfabriek Kamperland Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Ad de Boot Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veei sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Kloosterboer Vlissingen Diep getroffen vernamen wij het overlijden van Ad de Boot Als clublid hebben wij hem altijd zeer gewaardeerd. Ondanks zijn ziekte bezocht hij ons nog regelmatig. Wij wensen zijn vrouw Marijke, zijn kinderen en ouders zeer veel steun en sterkte toe. Namens bestuur en ieden van de Modelvliegtuigclub Zuid Beveland Op zondag 3 februari is ons zeer gewaardeerde lid de heer Ad de Boot overleden. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe met dit zware verlies. Zeeland Port Promotion Council Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerde clublid Ad de Boot Ad was een enthousiast en meelevend clublid, die veel betekend heeft voor de club, veelal achter de schermen. Hij was een ervaren en enthousiaste modelvlieger, hij beheerste meerdere vliegdisciplines. Onze gedachten zijn bij zijn familie, wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Leden van Modelvliegclub DELTA Mijn liefste man en onze markante zwager en oom, is rustig overleden Dick van Dalen 's-Gravenhage Goes 4 31 mei 1930 t 4 februari 2008 Goes: A. van Dalen-Burger Goes: J. Burger 1. Burger-Wisse Velp: L. Muis-Burger E.I. Muis Heemskerk: M. Burger J.H. Burger-Bos Wemeldinge: L. Burger C.J. Burger-Dieleman Neven en nichten De Horst 3 4461 WZ Goes Dick is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op donderdag 7 februari van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Als ik dood ga, huil maar niet. Ik ben niet echt dood, moet je weten. Het is maar een lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas als jullie mij zijn vergeten. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en broer Johannes Dieleman echtgenoot van Annigje Verduin 4 11 november 1934 14 februari 2008 Kloosterzande: Addie Axel: Hennie en René Zindzi Jesse Hengstdijk: Willem Vogelwaarde: Elian en Paul Michelle Sebastian Jonathan Wemeldinge: Corrie en Leo Cloosterstraat 39 4587 CA Kloosterzande Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 8 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van WZC Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 9 februari om 11.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente Oosthoek, Willem de Zwijgerlaan 2. Waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 17. Mede namens mijn kinderen wil ik dokter Helmers en zijn assistente, de Thuiszorg die er eerst was bedanken. Daarna de zorg in De Blaauwe Hoeve die steeds zwaarder werd, maar met liefde werd dit alles gedaan. Dank aan dokter de Bakker en al het verplegend en verzorgend personeel. Addie en de kinderen Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Hendrik Faas Nieuwvliet Goes 4 1-3-1917 t 5-2-2008 Nieuwvliet: IzaakFaas t janneke Faas-Basting t Terneuzen: Izaak Faast Francien Blaakman-Faas en partner Retranchement: Piet Faas t Susanna Faas-van der Walle Breskens: Lena Wolfert-Faas t Willem Wolfert Axel: Marie Dekker-Faas Sander Dekker Groede: jaap Faas Rina Faas-Herman Cadzand: Jannie Buijze-Faas Bram Buijze t Neven, nichten, achterneven en achternichten Correspondentieadres: Familie Buijze Egelantierlaan 21 4506 KA Cadzand Na een liefdevol leven en vele lange wandelingen in zijn geboorteplaats Sintepier heeft Henk nog jaren gewoond bij zijn zus Jannie en zwager Bram in Cadzand. De laatste tien jaar is Henk met evenveel zorg en liefde opgevangen door de leiders en leidsters van Huize den Berg, afdeling Tulp in Goes. Daarvoor onze welgemeende dank. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 8 februari om 15.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c. Ei' is gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren na de crematieplechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Je wilde nooit klagen. Ie was niet moe. Ga nu maar. Het is goed. Op dinsdagmorgen 5 februari is overleden op 90-jarige leeftijd Henk Faas Fijn dat je bij ons was. Riet, Jo, Tannie, Hans, Marga, Marian, Jan, Magda, Willie Leunie, Ingrid, Jolien, lohan. Monique, Hannie, Mariëlle, Gerry, Danny, Ivon, Renata, Marina

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28