reclasseringswerker
'Het zachte karakter van de reclassering is definitief verleden tijd'
Redasseringwerker Hans van Splunter
PZC Maandag4 februari 2008 I 39
07:10 The Fresh Prin
ce of Bel-Air07:35 De
Smurfen 08:05 The bold
and the beautiful 08:30
De verloskundigenprak
tijk 09:30 De grote ver
huizing 10:30 De op-
voedpolitie voor die
ren 11:05 Who rules the
roost 12:10 Chef! 12:45
Lekker weg op het wa
ter 13:15 Droomhuis in
de zon 14:10 De smaak-
politie15:10Summer-
iand 16:05 The bold and
the beautiful 16:3tit-
tle house on the Prairie
17:30 Monk
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15Teleshop 7:Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 Duurzaam werkt
09:40 RTL Z Nieuws
13:20 PRAutotype 13:40
RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Astrotijd 10:00 Liveshop
14:30 Astrotijd 14:45
Liveshop 15:45 Astro
tijd 16:00 Liveshop 17:00
Everybody loves Ray
mond 17:30 Oprah Win
frey show
06:20 Gilmore girls
08:00 Teen Titans 08:25
Boo! 08:55 SamenWo-
nen 09:35 Born2Cook
10:05 Als de vrouw van
huis is... 10:55 Astro TV
13:00 Ed 13:50 Rose-
anne 14:30 King of the
Hill 14:50 Disney Feest:
Buzz LightyearofStar
Command 15:25 Next!
16:00 Strong medicine
16:55 Scrubs 17:25 Will
Grace 17:50 Gilmore
girls
VERONICA
09:00JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Totally spies, Va-
kantiebios, Kim Pos
sible, Urban Vermin,
De Tofu's, Yin Yang Yo,
Pokémon, Totally spies,
Carl 2, Megababies,
Shuriken School, Total
ly spies, Pokémon, Dis
ney's The Legend ofTar-
zan, Lilo Stitch, Totally
spies, Kim Possible
18:30 Hart van Neder- 18:00 The A-Team, ac- 18:20 Dr. Phil, talkshow 18:45 Charmed, fantasy- 18:00 Politieachtervol-
land. Terugblik tieser!e serie gingen, serie re-
Peter R. de Vries.
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
portages
18:05 Seinfeld, comedy
serie
18:35 3rd Rock from
the sun
19:20 Shownieuws- 19:50 DePfaffs,do-
Vroege editie cusoap
19:55 Trauma centrum
19:10 Jouw vrouw, mijn 19:35 McLeod's daugh- 19:00 Friends, comedy-
vrouw, realityserie ters, dramaserie serie
19:30 Spin city, comedy
serie
19:55 Joey, comedyserie
20:30 Lethal weapon 3, 20:30 Rollerball, actie- 20:00 The nanny, come- 20:30 Ugly Betty, come- 20:30 NCIS, detectivese-
komische actiefilm film dyserie dyserie rie
20:30 Jouw vrouw, mijn
vrouw, realityserie
21:30 EHBO: Eerste 21:25 Big love, dramase- 21:30 Numb3rs, mis-
Hulp Bij Opvoe- rie daadserie
den, opvoedpro
gramma
22:40 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:55 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:30 De politie op je
hielen!, serie re
portages
As the world
turns, soapserie
22:30 Friends, comedy
serie
oo
O
10
O
ro
io
22:30 Threshold, sf-serie
NJ
IO
O
O
23:00
Shownieuws
23:30
RTL Voetbal: Ere
23:20
Oprah Winfrey
23:00
Friends, comedy
M
W
- Late editie,
divisie samenvat
show, amusement
serie
nieuws uit de
tingen, samenvat
(h)
23:35
Notes from the
showbizz wereld
tingen
underbelly, come
o
23:25
Gevangen Ge
vaarlijk, serie re
portages
dyserie
O
00:25
Video vigilante
00:00
RTL Poker: World
00:10
4 in het land
00:00
Related
00:20
Veronica poker
00:55
Astro TV Night
Poker Tour
00:35
Teleshop 8
00:55
Nachtprogram
01:20
Nachtprogram
Z
02:00
Nachtprogram
01:00
Teleshop 7
00:36
2Babes
mering: Relax TV
mering
mering: Hart van
01:01
Nachtlounge
02:00
TV Club
04:00
Hart van Neder
02:00
Poker after dark
n
Nederland - Late
03:00
The hotspot
05:30
Astrotijd
land - Late editie/
02:45
Nachtprogram
editie (h)
05:30
Astrotijd
Shownieuws (h)
05:00
mering
Hart van Nederl.
H
best lekker vond, pak ik het proces
verbaal erbij en lees voor."
Het oordeel van de reclassering of
iemand klaar is om zonder begelei
ding verder te gaan, is lastig. Het
voorspellen van menselijk gedrag
is geen exacte wetenschap „Ik kan
geen bewijs overleggen of iemand
honderd procent eerlijk is. Maar
toezicht kan niet eindeloos be
staan. Er zit een begin en einde
aan." Soms is dat lastig te accepte
ren. Twee keer schreef Van Splun
ter voor dat een cliënt langer toe
zicht nodig had. Dat werd beide
keren niet door de rechter overge
nomen. „Dat is vervelend. Ik maak
me er zorgen om als er een poten
tieel gevaar in onze samenleving
rondloopt."
NCRV Dokument: Duivels Dilemma,
21.00 uur
Hans van Splunter wordt in de documentaire 'Duivels Dilemma' in zijn werk
gevolgd. foto GPD
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:23 Nieuws
18:44 Weer
18:46 Doen!
18:48 De Zeeuwse zaak
19:06 Praots voor twee
19:09 Nieuws. Herh
19:30 Weer
19:32 Doen!
19:34 De Zeeuwse zaak
19:52 RegioNed
20:01 Praots voor twee
20:04 Nieuws. Herh
20:25 Weer
20:28 Doen!
20:29 De Zeeuwse zaak
20:48 RegioNed
20:57 Praots voor twee
21:00 Nieuws. Herh
21:21 Weer
21:23 Doen!
21:25 De Zeeuwse zaak
21:43 RegioNed
21:52 Praots voor twee
22:00
jfiii
België 1
09:00 Donna op één 12:15
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Ongerept Amazone
gebied 14:30 Thuis 15:00
Heartbeat 16:00 De drie wijzen
16:35 Food discovery 17:05
Vrolijk Vlaanderen 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:10 De
rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40
Man bijt hond 20:05 Het weer
20:10 Thuis 20:40 Eeuwige
roem 21:30 The worst week of
my life 22:00 De laatste show
22:45 Het journaal laat 23:06
KENO-uitslagen 23:07 Het
weer 23:10 Studio 1 23:35
De rode loper 23:55 Man bijt
hond 00:20 Doorlopende v/h
journaal laat en weer
België 2
07:00 Nouky zijn vrienden
07:05 Hopla 07:10 Bumba
07:15 Bob de bouwer 07:40
Piet Piraat 07:45 Kleine Ein-
steins 08:10 Lazytown 08:35
De snorkels 08:45 Miss BG
09:00 Mega Mindy 09:25 Roc
ket mijn raket 09:40 Gebuisd
10:00 Oggy e/d kakkerlakken
10:10 De ongelofelijke avontu
ren van Kika Bob 10:25 Go IV
10:55 Rocket mijn raket 11:10
Zap Jr. High 11:25 Jungle cubs
in het Disney festival 11:50 Op
schok 11:57 Oggy e/d kak
kerlakken 12:05 Miss BG 12:20
De week van Karrewiet 12:30
Go go stop 12:50 Drakenjagers
13:15 De Smurfen 13:40 Mega
Mindy 14:05 Het levende bos
15:25 Disney classic cartoon
15:35 Beestenbos is boos
16:00 Samson Gert 16:25
Lazytown 16:55 Smos 17:10
Aladdin in het Disney festival
17:35 Miss BG 17:50 De on
gelofelijke avonturen van Kika
Bob 18:05 Op schok 18:15
Karrewiet 18:25 Spring 18:35
Gebuisd 18:55 En daarmee
basta! 19:10 Zap Jr. High 19:25
Karrewiet 19:35 The Sleepover
Club 20:00 Terzake 20:40 Het
peulengaleis 21:10 In search
of perfection 21:40 Verloren
land 22:07 Lux 22:10 Belga
sport 23:05 Phara 23:40 The
champagne spy
RTBF1
08:10 Mise au point 09:30 La
clef des champs 09:55 Bou
levard du palais: Le jugement
de Salomon 11:30 Médical
détectives 11:55 Table des ter-
roirs 12:00 Les feux de l'amour
12:48 Nieuwsoverzicht 12:50
Weerbericht 12:56 Questions
d'argent 13:00 Nieuws 13:30
Weerbericht 13:40 Télétouris-
me 13:50 Derrick 14:50 Wallis
et Edouard 16:40 7 a la maison
17:30 Questions d'argent
17:35 7 a la maison 18:30 Le
6 minutes 18:35 Weerbericht
18:45 Au quotidien 19:23 On
passe a Facte 19:25 Weer
bericht 19:30 Nieuws 20:10
Weerbericht 20:15 Les Bronzés
3: Amis pour la vie 21:55 Annie
Cordy, belle est la vie 23:02
Questions d'argent 23:05 50°
nord 23:50 Le 12 minutes
00:05 Nieuws
RTBF2
07:00 Tekenfilms 09:00 Les
niouzz 09:10 Tekenfilms 11:40
Plus belle la vie 12:05 Toute
une histoire 13:01 Tekenfilms
13:35 L'aventurière 14:25
Toute une histoire 15:33 C'est
pas sorcier 15:58 lei bla bla
16:00 Tekenfilms 17:40 Les ni
ouzz 17:50 Air de familie 17:55
Toute une histoire 18:55 Plus
belle la vie 19:25 Médical dé
tectives 19:29 On passe a Facte
19:50 Un gars, une fille 20:00
Beursberichten 20:10 Studio 1
22:05 Un gars, une fille 22:10
Matière grise express 22:19
D'art d'art 22:20 KENO 22:25
Weerbericht 22:30 Le12
minutes 22:44 Beursberichten
22:45 Le meilleurdu classique:
Last Night of the Proms 23:35
Doorlopende herhaling
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
down under 11:00 Homes
under the hammer 12:00 To
buy or not to buy 12:30 Car
booty 13:10 Nieuws en weer
bericht 13:15 Bargain hunt
14:00 Nieuws en weerbericht
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:40 Doctors
15:10 Neighbours 15:35 Di
agnosis murder 16:20 Nieuws
en weerbericht 16:25 Bear
behaving badly 16:45 Skunk fu
17:00 The crust 17:25 Thumb
wrestling federation 17:30 The
revenge files of Alistair Fury
18:00 Ml High 18:25 News-
round 18:35 Neighbours 19:00
Nieuws en weerbericht 19:30
Regionaal nieuws en weer
bericht 20:00 The One show
20:30 Watchdog 20:57 Nieuws
en regionaal nieuws 21:00
EastEnders 21:30 Panorama
22:00 Life in cold blood 23:00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht 23:35
Damages 00:20 Dr. Sleep
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30
Teletubbies 08:00 Jakers: The
adventures of Piggley Winks
08:25 Newsround 08:30 Gina's
laughing gear 08:55 Bernard
09:00 Wild tales 09:30 Mister
maker 09:50 Charlie and Lola
10:00Toddworld 10:15 The
Large family 10:25 Lazytown
mini workout 10:30 Mama
Mirabelle's home movies 10:45
Boogie Beebies 11:00 In the
night garden 11:30 Around
Scotland 11:50 A fish out of
water 12:10 Razzledazzle
12:30 Watch 12:45 Hands up!
13:00 The daily politics 13:30
Working lunch 14:00,14:10
Science clips 14:20 Primary
geography 14:30 The people
watchers 15:15 Animal park:
Wild in Africa 16:00 Sun, sea
and bargain spotting 16:45
Flog it! 17:30 Ready steady
cook 18:15 The weakest link
19:00 Eggheads 19:30 Ben
Fogle's extreme dreams: Sahara
20:00 The Great War in colour:
The wonderful world of Albert
Kahn 20:30 Mastermind 21:00
University challenge 21:30
Masterchef 22:00 Paradise
or bust 23:00 Pulling 23:30
Newsnight 00:15 Weerbericht
00:20 BBC Four on BBC Two:
Atom
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03
Brisant 10:35 Die Post geht ab
12:00 Tagesschau urn zwölf
12:15 Rosenmontagszug aus
Mainz: Fassenacht im Sause-
schritt - kommt nach Mainz,
macht alle mit! 14:00 Rosen
montagszug aus Diisseldorf:
Mer kann och alles öwerdriewe
15:30 Rosenmontagszug aus
Köln: Motto: Jeschenke for
Kölle - uns Kulturkamelle 17:00
Tagesschau urn fünf 17:15
Brisant 18:00 ARD vor acht
19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Karneval
in Köln 23:00 Tagesthemen
23:28 Das Wetter im Ersten
23:30 Beckmann
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Wege zum Glück 11:15,
11:35 Reich und Schön 12:00
Tagesschau urn zwölf 12:15
drehscheibe Deutschland
13:00 Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
Die Küchenschlacht 15:00
heute - Sport 15:15 Nürnber-
ger Schnauzen 16:00 heute - in
Europa 16:15 Wege zum Glück
17:00 heute - Wetter 17:15
hallo deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 SOKO 5113 19:00
heute 19:20 Weerbericht
19:25 WISO 20:15 Rosamunde
Pilcher: Mit den Augen der
Liebe 21:45 heute-journal
22:12 Weerbericht 22:15 Im
Zweifel für die Angeklagten
23:45 heute nacht 00:00 Das
kleine Fernsehspiel: The Big
Pink
Discovery
07:40 Rides: Core 08:30
Wrecks to riches 08:55 Massive
machines: Amphibians 09:25
Brainiac 10:15 Ray Mears'
extreme survival: Australian
outback 10:40 FBI files: A bitter
end 11:35 Big, bigger, biggest:
Artillery 12:30 How it's made
13:00 How do they do it?:
Diamond mine/Skyscraper/Car
crusher 13:25 Dirty jobs: Ca
sino food recycler 14:20 Kings
of construction: Tung Chung
- Hong Kong's new cable car
15:15 American chopper
16:10 American hotrod 17:05,
17:35 5th Gear 18:00 How it's
made 18:30 How do they do it?
19:00 Mythbusters 20:00 Dirty
jobs 21:00 Deadliest catch
22:00 Dirty jobs 23:00 Giant of
the skies 00:00 Biker build-off
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Power of play 13:00
Frontlines of construction
14:00 King Tut 15:00 Jean-Mi
chel Cousteau 16:00 Michaela's
wild challenge 16:30 Let's get
inventin 17:00 The Shak 17:30
Get outta town 18:00 Mega-
structures 19:00 Crash scene
investigation 20:00 Aap Co
20:30 Air crash investigated
21:30 Bible uncovered 22:30
King Tut 23:30 Megastructures
TMF
07:15 Wakker worden met
Valerio 07:45 Hits Headlines
08:00 Wakker worden met
Valerio 08:30 Hits Headlines
09:00 De videotheek 11:00
Eeuwige hits 12:00 10 X
Jennifer Lopez 13:00 De
videotheek 15:00 Serveert
15:30 Interactive chart 16:30
Reaction 17:30 ClipKennis
18:30 Kaf of koren 19:00
Eeuwige hits 20:00 Interactive
chart 21:00 Serveert 21:30
TMF Pure 23:00 De videotheek
00:00 Nachtdienst
MTV
10:10 Breakfastclub MTV top
10 11:00 Top 11 at 11 12:00
Top 5 most wanted 12:30
Brand new 13:00 Top 25 15:00
Making the movie 15:55
Viva la Bam 16:20 Dismissed
16:50 Room raiders 17:15
Run's house 17:40 Pimp my
ride 18:10 Boiling points
18:35 Punk'd 19:00 Made
20:00 Virgin diaries 20:25
True life 21:20 The fabulous
life of the Hilton sisters 21:45
Bedroom diaries 22:10 Run's
house 22:40 Punk'd 23:05
Pimp my ride 23:30 Celebrity
deathmatch 00:00 Brand new
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30
Les escapades de Petitrenaud
09:00 Cöté maison 09:25 Out-
remers 09:45 Kiosque 10:45
Des chiffres et des lettres 11:15
Tout le monde veut prendre sa
place 12:00 TV5monde I'info
12:05,12:15 L'école des chefs
- Lapp et Simon chez Philippe
Guignard 12:30 Plus belle la
vie 13:00 Onbekend 13:30
Belgisch nieuws 14:00 Sous le
soleil 15:00 360°-Geo 16:00
Onbekend 16:30 Questions
pour un champion 17:00 Le
point 18:00 Nieuws 18:25
Après lui 20:30 Frans nieuws
21:00,21:50 SOS 18 22:45
Histoires de chateaux 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:40 Documentaire
Eurosport
08:30 Winterpark weekend
09:00 Schansspringen 10:00,
11:00 Voetbal 12:00 Snooker
16:15 Voetbal 17:15 Eurogoals
18:00 Voetbal 20:00 Africa Cup
special 21:30,23:30 Voetbal
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business in
ternational. 13:00 World news
Asia. 14:30 World sport. 15:00
World news Asia. 15:30 Living
golf. 16:00 Your world today.
19:30 Living golf. 20:00 Your
world today. 20:30 World busi
ness today. 21:00 World news
Europe. 21:30 World business
today. 22:00 World news Eu
rope. 22:30 World sport. 23:00
Business international. 00:00
The situation room.