chauffeurs Tramper Werken bij Scoop? TC R QJobTrack.nl Wij zijn met spoed op zoek naar: 's-Gravenpolder Verkoper Leerling-monteur wm actieve en resultaatgerichte VERKOPER Over gezonde voeding voor de hersenen, zoals vis, vitaminen en vetten Kijk ook op PZC Zaterdag 2 februari 2008 I 55 Scoop werkt aan een optimale en evenwichtige ontwikkeling van Zeeland, bevordert maatschappelijke en culturele participatie door onderzoek te doen, kennis in te brengen en innovatieve projecten te realiseren. Kenmerkend in de integrale aanpak is de koppeling van actie aan onderzoek en andersom. Scoop doet dit in opdracht van de provincie Zeeland. Scoop is op zoek naar: een onderzoeker (MA/) voor 36 uur per week een adviseur (M/V) voor 36 uur per week een consulent (M/V) voor 18 uur per week TCR is een keurmerk gecei'tificeerd bedrijf en verzorgt op kwalitatieve en dynamische wijze diverse soorten van personenvervoer in heel Zeeland en de Zuid-Hollandse eilanden zoals gehandicaptenvervoeTy personeelsvervoer, scholieren- en discovervoer en touringcarvervoer. De kracht van TCR is flexibiliteit. Wegens uitbreiding van al onze activiteiten. U rijdt vaste routes, op vaste tijden, u rijdt op maandag tot en met vrijdag. tiet profiel! 1 U bent in bezit van ëerijgeldig rijbewijs; U heeft een flexibele en klantgerichte instelling; U bent representatief; a IJ heeft goede contactuele eigenschappen. Hebt u interesse in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief niet curriculum vitae binnen twee weken aan: TCR T.a.v. mevrouw A. van Oostrom Grenadierweg 7a 4338 PG Middelburg Of per email: a.vanoostrom@taxicentralerenesse.nl Tramper 's-Gravenpdder is een mechanisatiebedrijf dat actief is in verkoop, onderhoud en reparatie van tractoren en machines voor de landbouw, veehouderij en fruitteelt en professionele en particuliere groenvoorziening. Voor de uitbouw van deze activiteiten zijn wij op zoek naar enthousiaste, gemotiveerde colleges voor de functie van: Onder leiding van een senior verkoper ben je actief bezig met de verkoop van o.a.: tractoren, kip wagens, oogstmachines, spuiten, tuin- en parkmachines en (mini) kranen. Bij gebleken geschiktheid biedt deze functie doorgroeimogelijkheden naar senior verkoper die geheel zelfstandig gaat functioneren. Voer de invulling van deze functie gaan onze gedachten gaan uit naar een enthousiast persoon met commerciële aanleg. Personen met en zonder ervaring nodigen wij uit om te solliciteren. Als vooropleiding denken wij aan een technische opleiding op LBO/MBO-niveau. Als leerling werk je mee in het onderhoud en reparatie van tractoren en machines. Door middel van cursussen wordt je de mogelijkheid geboden specifieke kennis op te doen van machines uit ons leveringsprogramma. In de beginperiode voer je je werkzaamheden uit onder begeleiding van één van onze monteurs. Onze gedachten gaan uit naar een enthousiast persoon die geïnteresseerd is in de praktisch toepassing van de techniek. Als vooropleiding denken wij aan een technische opleiding op LBO-niveau. Solliciteren Spreekt ons bedrijfje aan en heb je interesse in bovengenoemde vacature? Stuur dan je sollicitatie, voorzien van CV, voor 18 februari a.s. naar: Tramper 's-Gravenpolder BV, t.a.v.: Dhr. P.J. Tramper, Baarlandsezandweg 1, 4431 NJ 's-Gravenpolder. Telefoon: 0113-311451 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vihamij BV is een landelijk werkende technische en bouwmaterialen groothandel in de volgende branches: pE mm Ter versterking van onze verkooporganisatie zoeken wij op korte termijn een - sanitair - verwarming en klimaatbeheersing - bouwmaterialen - hout en plaat -elektrotechniek - dakbedekking - lood, koper en zink - hang- en sluitwerk - ijzerwaren - gereedschap Vihamij heeft filialen op 51 plaatsen in Nederland. voor ons filiaal in VLISSINGEN Functieprofiel: Centraal voor u staat de klant! Van u wordt verwacht dat u op een pro-actieve manier het contact met bestaande klanten onderhoudt en nieuwe klanten werft. Daarnaast behoren tot de dagelijkse werkzaamheden o.a.: - het helpen van klanten in het zelfbedienings afhaalmagazijn (balieverkoop) - telefonische verkoop - het maken en vervolgen van offertes - voorraad- en kredietbeheer - controleren en verwerken van inkomende goederen Functie-eisen: - een sterk commerciële instelling en ondernemingsgeest - affiniteit met de wereld van bouwen, installeren en onderhoud - een opleiding op MBO-niveau (bij voorkeur HANDEL) of HEAO-CE - ervaring bij voorkeur bij BOUWMARKT, aannemerij, technische-, bouwmaterialen-, of ijzerwarengroothandel - goede contactuele vaardigheden -financieel inzicht om resultaatgericht te kunnen werken Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bent u geïnteresseerd, stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. op naar: VIHAMIJ BV T.a.v. afd. Personeelszaken Vacaturenr. VLI-0805 Postbus 5169, 6802 ED Arnhem Screening maakt OTderdeel uit van de e-mail: vacature@vihamij.nl sollicitatieprocedure. Ga voor meer informatie naar www.scoopzld.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer weten? Bestel de folder Hersenen en voeding van de Hersenstichting Nederland: www.hersenstichting.nl Postbus 191, 2501 CD Den Haag Giro 860 I www.hersenstichting.nl Gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 95