siz Hulp Markiezaat College VMBO zoekt collega Verkoper m/v Medisch Centralisten/ Doktersassistenten m/v QJobTrack.nl VOORMAN REINIGING EN DESINFECTIE KE UKENS Markiezaat College Docent o.sfte Korczakschool (REC 4) Dienst ambulante begeleiding Ambulant Begeleiders m/v SCHOOL 54 I Zaterdag 2 februari 2008 PZC Kijk ook op In verband met de snelle groei van onze onderneming zijn we voor ons filiaal in Goes op zoek naar nieuwe verkopers. Als verkoper adviseert u onze klanten met betrekking tot het inrichten van hun keuken. U analyseert de wensen en eisen van de klant en weet dit om te zetten in een verkooporder. Wij zijn voor deze uitdagende functie op zoek naar gedreven, gemotiveerde en enthousiaste kandidaten. Een uitgebreid introductieprogramma maakt deel uit van de inwerkperiode. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 8 dagen na publi catiedatum sturen naar de afdeling P&O, postbus 280, 7460 AG Rijssen, t.a.v. mevr. T. Brinks. E-mail: tbrinks@keukengroep.nl www.tulpkeukens.nl Tulp Verkoop B.V. is een organisatie, met het hoofd kantoor in Rijssen, die zich richt op het ontwikkelen, produceren en verkopen van keukens. Ruim 200 mede werkers zijn enthousiast, klantvriendelijk en gericht op kwaliteit. Een Tulp Keuken wordt speciaal, samen met de klant, ontworpen en aangepast aan zijn of haar specifieke eisen en wensen. Dit alles is mogelijk omdat al onze keukens afkomstig zijn uit onze eigen Neder landse fabriek. De arbeidsvoorwaarden zijn prima te Stichting Huisartsendienstenstructuur Zeeland De huisartsenposten verzorgen de spoedeisende hulp buiten kantooruren. Wij zoeken voor de huisartsenposten in Vlissingen, Goes en Zierikzee per direct enthousiaste: U beantwoordt de telefoon, bepaalt de urgentiegraad en kiest de daarbij behorende actie. Daarnaast assisteert u bij of verricht u in opdracht van de huisarts behandelingen en geeft informatie. U begeleidt patiënten en geeft voorlichting en verricht administratieve en organisatorische werkzaam heden. U heeft een diploma doktersassistent of verpleegkundige en wil zelfstandig en flexibel functioneren in wisselende situaties. U bent bereid avond/nachten weekenddiensten te werken. Het betreft een containercontract tot 1 oktober 2008, met de mogelijkheid tot omzetting naar onbepaalde tijd, met een vast aantal uren die in overleg worden ingepland. Salariëring is onder voorwaarden van de CAO Huisartsenzorg en is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informatie is te verkrijgen bij mevrouw A. van Wingen, secretariaat SHZ, telefoonnummer: 0113-344057. De volledige vacaturetekst kunt u vinden op www.soz.nl en www.zz.nl. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief én Curriculum Vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer 08.10 vóór 16 februari a.s. sturen aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren.goes@zzlnd.nl Op onze school aan de Pomonalaan zitten leerlingen die VMBO-onderwijs volgen op LWOO-niveau, waarbij er extra aandacht is voor leerlingenzorg en begelei ding. Wij zijn op zoek naar een collega die, naast de cognitieve ontwikkeling, een brede kijk heeft op de sociaal-emotionele ontwikkeling van de leerling. Bezit jij de kracht om onze leerlingen die extra zorg te bieden? Heb je oog voor de problematiek van de leerling en bezit je de flexibiliteit om hiermee om te gaan? Heb jij voldoende incasseringsvermogen, de PABO afgerond en een voorkeur voor muziek? Dan nodigen we je uit om te solliciteren naar de tijdelijke baan van: I Van 10 maart t/m 4 juli 2008 v.m. zwangerschapsverlof Vragen? Kijk voor het functieprofiel ook op onze website www.markiezaat.nl bij'over ons^ 'vacatures; Meer informatie over ons onderwijsaanbod en de organi satie vind je daar ook. Heb je vragen over de functie? Neem dan contact op met Chris Wessels, vestigingscoördinator, tel: 0164-241409 of mail naar: '7 7 c.wessels@rocwb.nl Mm Belangstelling? Stuur uiterlijk 13 februari 2008 een sollicitatiebrief met je CV per e-mail naar flLeo Verbeek, algemeen directeur: prinsentuin@rocwb.nl Per post kan ook: 'rinsentuin College, t.a.v. L. Verbeek, Postbus 6956,4802 HZ Breda. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie L wordt niet op prijs gesteld. Het ROC West- Brabant biedt VMBO- en MBO-onderwijs aan in de sectoren Zorg en Weizijn, Groen, Techniek en Economie. Het Markiezaat College VMBO biedt op twee locaties in Bergen op Zoom onderwijs aan ca. 500 leerlingen in de sectoren Techniek, Zorg en Welzijn en Economie. Bij het Markiezaat College VMBO werken zo'n 80 mensen. Wij zijn op zoek naar een: De werkzaamheden: U vormt samen met uw collega's een team van industriële schoon makers welke als taak heeft het professioneel reinigen en des infecteren van de diverse productie-installaties en fabrieksruimten. Hierbij maakt u gebruik van hogedrukspuiten, reinigingsmiddelen en handgereedschap. U bent mede verantwoordelijk voor een juiste vaktechnische uitvoering van de werkzaamheden. De voorwaarden: U beschikt over een algemene beroepsopleiding op LBO plus niveau en u heeft ervaring met het industrieel reinigen van productieomge vingen. U bent gewend in teamverband te werken en daarbij een voortrekkersrol in te nemen. Enige ervaring op het gebied van heftruckrijden is een pre. Er wordt gewerkt in verschillende dienstroosters. Voor deze functie geldt: Wij zoeken praktisch ingestelde kandidaten, zonder een negen tot vijf mentaliteit welke bereid zijn om buiten de reguliere werkuren actief te zijn. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken sturen naar: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapelle. Welkom bij COROOS! Met productielocaties in zowel Kapelle als Gelder- malsen vormt Coroos een van 's lands grootste conservenfabrieken. Vers van het land worden groenten en fruit direct bij Oostrom in glas, blik of kunststof verpakkingen verwerkt. Ons bedrijf, met meer dan 100 miljoen euro omzet, staat synoniem voor groei, een energieke aanpak en een moderne organisa tie met korte lijnen en duidelijke communicatie. Uiteraard werken onze ge motiveerde medewerkers met een hi-tech bestand van productiemachines. Op onze twee locaties maken in totaal 250 medewer kers zich elke dag opnieuw weer sterk voor onze kwaliteitsproducten. Door onze groei hebben we plaats voor gedreven collega's. Binnen onze platte organisatie heerst een prettige werksfeer. Ontspannen en toch ge dreven, waarin voor elke medewerker ruimte is om zijn of haar talenten te ontplooien. Stichting Respont biedt passend onderwijs aan leerlin gen die orthopedagogische en/of orthodidactische hulp nodig hebben. In drie regio's in Zeeland: De Bevelanden/Tholen, Watcherenen en Zeeuws- Vlaanderen, brengen 4 speciale scholen voor basisonderwijs, 3 scholen voor praktijkonderwijs en 1 school voor SO/VSO ZMOK- REC Cluster 4, dat in de praktijk. Meer informatie: www.respont.nl Korczakschool directie, afd. VSO en administratie Korczakstraat 1 4335 ER Middelburg Tel.: 0118 633332 Fax: 0118 616941 administratie@korczakschool.nl www.korczaksChool.nl De Korczakschool is één van de scholen van de Stichting Respont. De Korczakschool valt onder de WEC en biedt onderwijs aan leerlingen met ernstige gedrags- en/of psychiatrische problemen. De school kent 4 afdelingen, te weten de afdeling SO, de afdeling VSO, de nevenvestiging Ithakaschool te Goes en verzorgt samen met de Stichting AZZ de daghulp niet schoolgaande jeugd Het Traject. Verder zijn de Korczakschool Dienst Ambulante Begeleiding en de kamer Zeeland van REC Meander onderdelen van de school. Het bestuur van de Stichting Respont vraagt voor de Wij zoeken zo mogelijk per 1 maart 2008 (of z.s.m.) nieuwe collega's met: een volledige onderwijsbevoegdheid, ervaring in het basis- en/ of voortgezet onderwijs, kennis, kundigheid en affiniteit met de doelgroep: leerlingen met gedrags- en/of psychiatrische problematiek, deze kennis, kundigheid en affiniteit over kunnen dragen op collega's in het regulier onderwijs, zowel het BaO als ook het VO; flexibiliteit, standvastigheid en humor, in bezit van rijbewijs en eigen vervoer. Minimale baanomvang 24 uur/week (wtf 0,6511), met een verplichte werkdag op maandag. Wij bieden: een gezellig team, een boeiende baan in een uitdagende werkomgeving, goede begeleiding en coaching, scholingsmogelijkheden een dienst die volop in ontwikkeling is. Werken op de Korczakschool: elke dag anders Informatie: Linda Janssen (coördinator) 0113-230525 of 06-10543264 Sollicitatiebrieven voorzien van C.V. voor 13 februari 2008 naar: Korczakschool Dienst Ambulante Begeleiding t.a.v. Linda Janssen Nassaulaan 8, 4461 SX Goes Of via mailadres: L.Janssen@korczakschool-dienst-ab.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 25, 27 en 28 februari 2008 Geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. Kandidaten woonachtig in de werkgebieden Tholen en Zeeuws-Vlaanderen worden in het bijzonder uitgenodigd te solliciteren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 94