Vrijwilligers Programmeur (AS 400/RPG) m/v open avond Ouderenhulplijn 1 ij en Boels/ dat werkt! Commercieel Technisch Medewerker m/v JobTrack.nl locatie donderdag 14 februari V^^I I'ftirrR^^>4--f4TrFn 0900-60 80100 www.ouderenhulp.nl De Nederlandse Hyperventilatie Stichting zoekt op verschillende plaatsen in het land (regionale contactpersonen, telefonische contactpersonen en gespreksgroepbegeleiders) Bel of schrijf voor informatie met het landelijk bureau van de stichting, tel. 020- 66 2 88 76, Postbus 74386,1070 BJ Amsterdam www.hyperventilatie.org e-mail nhs.hyperventilatie@wxs.nl Nederlandse Hyperventilatie Stichting I FONDS [Quderenhulpl 44 I Zaterdag 2 februari 2008 PZC Kijk ook op De Coöperatieve Zuidelijke Aan-en Verkoopvereniging U.A. te Wemeldinge is een toonaangevende leverancier van meststoffen, gewasbeschermings-middelen, veevoeders, zaaizaad, pootgoed en aardolieproducten voor de akkerbouw, fruitteelt en veehouderij. Daarnaast is de inname van granen, zaden en peulvruchten een belangrijke activiteit van de CZAV. Het kernwerkgebied omvat Zuidwest-Nederland (ten zuiden van Rotterdam en ten westen van Breda). De CZAV heeft ca. 3.000 leden en een geconsolideerde omzet van ruim 225 miljoen euro. Dochteronderneming is het detailhandelsbedrijf Agrimarkt BV met de winkelformules Agrimarkt Supermarkt en Agriland. In totaal werken er ca. 600 mensen bij onze organisatie. Meer informatie vind je op www.czav.nl. In verband met de komende prepensionering van een van onze medewerkers zoeken wij voor ons kantoor in Wemeldinge een: M J'I-I1 kV/ VMBO basis- en kaderberoeps (inclusief LWÖO) voor ouders van leerlingen uit het 2" leerjaar en mogelijke zij-instromers voor de derde klas Dynamische onderbouw is een omschrijving van de wijze waarop het onderwijs op onze school aan de leerlingen van de basis- en ka derberoepsgerichte leerweg uit het eerste- en tweede leerjaar aangeboden wordt op locatie Bergweg. Hierbij is sprake van een uitnodi gende en dynamische leeromgeving, waarbij de leerlingen op basis van interesse, individu ele capaciteiten, talenten en betrokkenheid worden uitgedaagd om actief en op een prak tijkgerichte en betekenisvolle wijze te leren. In de onderbouw wordt ook veel aandacht besteed aan kunst en cultuur. Daarnaast zijn er voorde leerlingen veel buiten- en naschoolse activiteiten. aanvang 19.30 uur vooraf aanmelden 1 Een brede opleiding met vele mogelijkheden op het gebied van: Bouwtechniek timmeren, metselen, meubelmaken Transport logisrtiek warehousing, planning, transport Mevo metaal-, elektro- en voertuigentechniek R-H.HniïH-faO^-N'liil Handel, Administratie en ICT Consumptief horeca, voeding en toerisme Ui Functie-inhoud: je adviseert klanten over het totale machineverhuurassortiment en het gebruik ervan; je bent verantwoordelijk voor de afgifte en/of retourname van gehuurde artikelen; tevens maak je de bijbehorende verhuurcontracten, reserveringen e.d.; daarnaast zorg je voor een represen tatieve uitstraling van het depot. Functie-eisen: je hebt een afgeronde opleiding MTS Elektro- of Motorvoertuigentechniek, danwel lagere technische opleiding aangevuld met relevante werkervaring; bij voorkeur beschik je over relevante technische en commerciële werkervaring; je bent in bezit van rijbewijs B(E); je hebt een klant- en servicegerichte instelling en commercieel inzicht; tevens ben je resultaatgericht, nauwkeurig, stressbestendig, zelfstandig en flexibel. Aanbod: Een uitdagende fulltime functie in een groeiende, dynamische organisatie waar kwaliteit hoog in het vaandel staat. Een marktconform salaris. Een plezierige en informele werksfeer. Heb je interesse? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatie met c.v. naar: Pierre Boels B.V., afd. P&O, Postbus 666, 6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. Info: tel. (046) 459 21 01 www.boels.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs V s verhuurt bijna alles! Steun de Nederlandse Hyperventilatie Stichting. Word donateur! Aan wie vraagt oma hulp als ze het niet meer weet? Voor alle vragen - 5 cent p/m Dit landelijk telefoonnummer is er speciaal voor ouderen. Bel de Ouderenhulplijn voor al uw vragen, advies of gewoon een gezellig praatje. Voor ons filiaal in Goes en Middelburg zijn wij op zoek naar een: Altijd al in de schijnwerpers willen staan? Kies dan voor een opleiding op de VMBO-Theater- school op onze locatie Bergweg. De VMBO-Theater- school biedt opleidingen aan op het niveau van de basis- en kaderberoepsgerichte leerweg. Een brede opleiding op het gebied van Welzijn, Zorg en Uiterlijke verzorging 'ontes Het Goese lyceum Bergweg 144461 NB Goes tel. 0113-212930 info@glib.nlwww.pontes.nl Boels, de grootste verhuurspecialist met meer dan 165 vestigingen in Nederland, België, Duitsland, Tsjechië en Oostenrijk breidt voortdurend uit. Daarom zoeken wij mensen die kunnen inspelen op ontwikkelingen in de markt, waarbij de klant centraal staat. Ben jij iemand die graag nieuwe uitdagingen aangaat en elke kans benut? Dan pas jij bij Boels. De functie In deze functie binnen de organisatie ontwikkel en test je maatwerksoftware voor het administreren van de goederenbeweging en de daar aan gekoppelde financiële mutaties. De werkzaamheden zullen met name gericht zijn op het vertalen van functionele oplossingen naar technische ontwerpen en het docu menteren hiervan. Daarnaast draag je ook bij aan het implementeren van de applicatie en de instructie naar gebruikers. Verder zijn de applicaties continue in ontwikkeling op basis van de wensen van de gebruikers en de interne/exter ne invloeden. Voor de komende jaren staan we voor de uitdaging een extranet op te zetten dat via webapplicaties gekoppeld wordt aan de bestaande appli caties. Hierbij zal gebruik gemaakt worden van JAVA. De functie maakt onder deel uit van de Afdeling Informatisering. Naast ontwikkelwerkzaamheden wordt binnen deze afdeling ook de informatie analyse, het functioneel ontwer pen en het systeembeheer voor de i Serie/AS 400 en de netwerkomgeving (Windows Server 2003 en Citrix Presentation Server) vormgegeven. Voor een optimale invulling van deze functie verwachten wij van je dat je beschikt over: - een HBO werk- en denkniveau met een passende opleiding in informatica; - minimaal 3 jaar relevante ervaring in een soortgelijke ontwikkelfunctie; - uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden; - analytische blik op processen; - een klantgerichte instelling. Kennis en ervaring met JAVA, WebSphere en VisuelBasic for Applications is een pre. Ons aanbod Wij bieden je een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed rendement voor de boer. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Jouw opleiding en ervaring De juiste kandidaat beschikt over een pro-actieve houding, een instelling en een inzet om kwaliteit te leveren. In teamverband gestructureerd kunnen wer ken is een must. Je bent een professionele gesprekspartner die het prettig vindt om met korte lijnen te werken in een professioneel team binnen een nuchtere, no-nonsense werkomgeving. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kun je telefonisch contact opnemen met de heer Connie van der Werf (coördinator Informatisering), telefoon 0113 629 227. Je kunt je sollicitatiebrief met c.v. voor 18 februari 2008 opsturen aan: CZAV, Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 402,4460 AV GOES of per e-mail aan: svd.linden@czav.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84