Familieberichten Jetty de Bakker-de Caluwé Dankbetuiging Yvonne Eliza Tieleman-Marin NIEUW DAK IN MINDER DAN 24 UUR! ALOXTIM 36 I Zaterdag 2 februari 2008 PZC Groot was haar liefde, groot het verdriet. Mooie herinneringen die zij achterliet. Tot het laatst toe moedig en meelevend, is na een ongelijke strijd overleden mijn lieve dochter, zus, schoonzus, tante, kleindochter en nicht Eleen Smulder Elena Cornelia Clazina in de leeftijd van 45 jaar. 6 juli 1962 's-Heerenhoek T 31 januari 2008 's-Heerenhoek:J. Smulder Iin herinnering! M. Smulder-Oósthoek W. Maat 's-Heerenhoek: André Smulder Hannelore Smulder-Krijger Joyce Steven 's-Heerenhoek: C. Oosthoek-van de Pas J. Oosthoek Correspondentieadres: M. Smulder-Oosthoek, Heinkenszandseweg 3, 4453 VE 's-Heerenhoek De kerkelijke uitvaartdienst van Eleen zal plaatsvinden op dinsdag 5 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Voor aanvang van de viering is er vanaf 10.00 uur gelegen heid om van Eleen afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de viering zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op het R.K. Kerkhof te 's-Heerenhoek. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in "Landlust", Landlustweg 14455 TK Nieuwdorp. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn heel verdrietig dat onze lieve Tante Eleen er nu niet meer is. Wij zullen haar heel erg missen. Joyce Steven ■.OP Het gemis zal altijd blijven de lege plek, het doet zo 'n pijn maar in gedachten zal zij altijd bij ons zijn Als je door verdriet wordt neergeslagen Het waarom van dit aan niemand kunt vragen Dan is het goed datje zoveel goede mensen ziet Ook al vinden zij de juiste woorden niet. Lieve familie, vrienden, kennissen en collega's willen wij bedanken voor de hartverwarmende belangstelling na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, dochter, zus, schoonzus en tante De overweldigende belangstelling tijdens het afscheid heeft ons steun gegeven om dit zware verlies enigszins draaglijk te maken en te verwerken. Door de vele reactie's en uw aanwezigheid is het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken. Op deze wijze willen wij u hiervoor hartelijk danken. Peter de Bakker en wederzijdse familie Axel, februari 2008 Hartelijk bedankt voor de belangstelling en het medeleven, na het overlijden van onze broer, zwager en oom David Goetheer A.A. Goetheer en familie Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overgroot moeder Adriana Cornelisse-Louwerse Het is ons tot steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2008 Voor uw warme medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve zuster, schoon zuster en tante Lydia Jobse-de Koning willen wij iedereen hartelijk bedanken. Uit aller naam: Fam. de Koning en fam. Jobse Oost Souburg, februari 2008 Voor de hartverwarmende belangstelling, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn allerliefste schat, onze lieve stiefvader en opa Jasper de Kam willen wij u oprecht bedanken. Ondanks ons grote verdriet is het een troost te weten dat zovelen met ons meeleven. Tiny de Kam-van den Dool Hans van Ee Sandra Brouwer Emma, Jonathan, Julia Corine van der Veen-van Ee- Herman van der Veen Roel Middelburg, februari 2008 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Jakob Locht willen wij u oprecht dank zeggen. Een speciaal woord van dank aan de begeleidende doktoren en het verzorgend personeel van "De Harlekijn". Familie Locht Vlissingen, februari 2008 Mijn leven zal nooit meer hetzelfde zijn jouw liefde is onvergetelijk Voor uw blijken van medeleven en belangstelling, welke wij mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Tinus Looij willen wij iedereen bedanken. Het heeft ons doen beseffen dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Trees Looij-van Steenbergen Jan, Petra, Giel-Jan, Iris Karl, Carolien Robbert, Lizet en Bram Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo overlijden van onze lieve moeder en oma Pieternella Steketee-Theune Nel Hiervoor onze hartelijke dank. na het Kinderen, klein en achterkleinkinderen Vlissingen, februari 2008 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Maria van Belzen-van Belzen betuigen wij u onze welgemeende dank. We vonden het hart verwarmend en we hebben er enorm veel steun aan gehad. Karei van Belzen Ben en Sylvia, Mariëlle Nieken Corina, Jordy Sylvia en Frits, Robin Arnemuiden, februari 2008 De vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacoba Melis-Maljaars Koos hebben ons bijzonder goed gedaan. Wij zeggen u daarvoor hartelijk dank. Piet en Hannie Mireille en David Jeanine Lia en Mauricio Angelica Maureen Vrouwenpolder, februari 2008 Mevr. C. Roelse Het is alweer 3 maanden geleden dat moeder overleed. We missen haar, ze was een fijn iemand. We willen graag iedereen heel hartelijk danken voor alle warme reacties. Het heeft ons goed gedaan. Tineke en Marina van den Boogaart sd Voor uw medeleven en belangstelling betoond na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Marinus Mieras betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Kinderen en klein en achterkleinkinderen Kamperland, februari 2008 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven en de hartverwarmende steun, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van Govert de Reus Het heeft ons erg goed gedaan. Janny de Reus-Flikweert Sjaak en Jos Jeanne, Richard Martin Jaap en Inge Cayleigh, Kieran, Shannon Erik en Mirjam Isabella Nieuwerkerk, februari 2008 Wij willen iedereen die meegeleefd heeft tijdens zijn ziekbed en na het overlijden van Jfóui JJloefo/s oprecht bedanken. Het is een grote steun geweest. Loes en Bert Henning-Roelofs Evelien en Jaap Krocké-Roelofs Middelburg, januari 2008 De belangstelling die wij gekregen hebben na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma was enorm. Wij bedanken u voor de bloemen, een kaart, een kus, een handdruk soms zonder woorden of door al leen aanwezig te zijn. Dit alles is voor ons een grote steun geweest om het verlies van onze dierbare te dragen. Een speciaal woord van dank aan uitvaartverzorging Monuta. Jan Tieleman Antoine en Annemiek Veronique en Jean-Paul Kloosterzande, februari 2008 2 Februari 1998 2 Februari 2008 In liefdevolle herinnering Karin de Fouw-van Oort Wel verloren maar niet vergeten, voor altijd in ons hart. Ma en Pa de Fouw Zonder uw bestaand dak af te breken, geplaatst in één dag in alle weersom standigheden. Vuurvast, wind en hagelbestendig, geluidswerend en isolerend. OOK PLATTE DAKEN EN DAKGOTEN. In samenwerking met Van Zantvoort- Libert, en Goedons uit Geetbets www.laudi.be voor info bel 0032-36589621 BON voor gratis prijsbestek of documentatie Naam: Adres: Postnummer: Nr.:.. Plaats:....................,.Tel. privé:.... LAUDI BVBA - Koningshoflei 15 - 2900 Schoten - www.laudi.be - BEL NR. 0032-36589621 - Alle werkdagen weekends vanaf 7.30 tot 23.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64