I Familieberichten 34 I Zaterdag 2 februari 2008 PZC Herinner niet mijn moeilijke dagen. Herinner mij in de zon zoals ik was, toen ik alles nog kon. Na een veelbewogen leven met moeilijke laatste jaren is rustig overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Elisabeth Dekker weduwe van Willem Andries van Liere 28 mei 1920, 's Heer Arendskerke t 1 februari 2008, Breskens Corry Willemsen-van Liere Wim Willemsen Hessel en Nene Saskia en Cees Menno en Chantal, Fabiënne Ria van Liere Erik Leni van Liere MarjovanMook - Rinus van Liere Lia van Liere-Krocké Hooge Platen Boulevard 23-109 4511 AA Breskens Correspondentieadres Ria van Liere Dinkelstraat 20 4535 ECTerneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 6 februari 2008 om 14,00 uur in "De Ontmoeting", Dorps straat 50 (naast de kerk) te Breskens waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren in "De Ontmoeting" na de uitvaart. Eën speciaal woord van dank aan de medewerkers van de Hooge Platen voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Niemand weet hoe het leven is, alleen dat het gegeven is. God het begin en het einde is. Psalm 119-105 Heden is van ons heengegaan mijn vrouw, onze moeder en oma Lammie van Oostenbrugge-Bekman echtgenote van Krijn van Oostenbrugge in de leeftijd van 67 jaar. Moeder van Gea en Murat Oma van Bari§, Elif, Sevinp 30 januari 2008 Ringlaan 4 kamer 222 4511 HH Breskens De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 4 februari om 14.00 uur in de S.O.W. Kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting" naast de kerk. Geen bloemen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Gezang 232: 3 uit NH bundel van 1938 En blijft nt'ook soms verborgen uw groote macht. Gij voert mij tot den morgen, ook door den nacht. Neem dan mijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan d'eeuw'ge stranden De ruste vind! Bedroefd delen wij u mede dat toch nog onverwachts is overleden onze schoonzus Lammie Bekman Echtgenote van Krijn van Oostenbrugge Namens broers, zussen, schoonzussen en zwagers van Oostenbrugge Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voorzitter Raad van Toezicht Dr. W.B. van der Pompe Willem van der Pompe was vanaf zijn aantreden in september 2006 een buitengewoon waardevolle, integere en professionele toezichthouder. Hij was met zijn ruime bestuurlijke ervaring en levenswijsheid een inspirator voor Stichting Revalidatiecentrum Breda en heeft een grote bijdrage geleverd aan de goede verhouding tussen Raad van Toezicht en Raad van Bestuur. Ook in het bestuurlijke fusieproces met Stichting Revalidatiegeneeskunde Zeeland hadden wij in hem eèn belangrijke bruggenbouwer. Als persoon hebben wij hem leren kennen als een optimist, een levensgenieter en een man met veel gevoel voor humor. Wij zijn hem voor zijn bijdragen veel dank verschuldigd en wij zullen hem missen. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw en kinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur Stichting Revalidatiecentrum Breda Stichting Revalidatiegeneeskunde Zeeland Met pijn in ons hart delen wij u mede dat, na een leven van zorg en aandacht, en na een gelukkig wonen op Vincentius, in haar vertrouwde omgeving, toch nog onverwacht is over leden onze zus, schoonzus, tante en medebewoonster Rian Rademakers Zij overleed in de leeftijd van 51 jaar. Sas van Gent: Wies en Marian Rademakers Sas van Gent: Jan Rademakers Heinenoord: Antoin en Christianne Rademakers Sas van Gent: Freddie en Marie-Louise Rademakers neven en nichten Udenhout: bewoners en medewerkers van Pleintje 1 Udenhout, 31 januari 2008 Correspondentieadres: Boerengorzen 12 3274 CV Heinenoord Rian is thuis opgebaard in de Schoorstraat 4, Pleintje 1 te Udenhout. U kunt hier afscheid van haar nemen nemen op maandag 4 februari van 10.30 tot 11.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 4 februari om 11.30 uur in de kapel van Vincentius, op voornoemd adres waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid volgt in aula Atrium van het crematorium, Karei Boddenweg 5 te Tilburg. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop nodigen wij u uit in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Op 3 januari 2008 is na een slopende ziekte overleden mijn lieve zorgzame man Engel Roobol Yerseke, 29-11-1928 f Grijpskerke, 03-01-2008 Grijpskerke: Annie Roobol-Laan Teddy Neven en nichten Reigershoutstraat 28 4364 BB Grijpskerke Een bijzonder woord van dank voor de doktoren en verplegend personeel van het Erasmus MC Rotterdam, het streekziekenhuis Walcheren, de huisartsenpraktijk Rullens en Bats en de liefdevolle verpleging van Zorgstroom. Ook dank aan alle buren en bekenden in de omgeving en alle mensen die Engel ontmoette op zijn dagelijkse wandelingen met Teddy. Dank aan de familie Vos voor de bijzondere hulp en bijstand. Zijn laatste wens was zijn lichaam ter beschikking te stellen aan de medische wetenschap. sd Op de grens van zon en regen prijkt steeds weer die mooie regenboog. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinne ringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis dat toch nog plotseling is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Lena Hubrina Stoel-Evertse sinds 2002 weduwe van Koos Stoel in de leeftijd van 70 jaar. Ma we zullen je heel erg missen, je blijft altijd in onze gedachten. Zonnemaire, Zonnemaire, Cor Stoel Bianca Stoel-Koornneef Lex en Marianne Monique, Chantal Mia Berrevoets-Stoel Simon Berrevoets Lars, Eline 's Heer Abtskerke, Toke Stoel Gerard Rentmeester 's-Gravenpolder, Nieuwerkerk, Marja Burgmeijer-Stoel Hendrik-Jan Burgmeijer Leanne, Maarten Jacco Stoel Maurice, Justin Zonnemaire, 1 februari 2008 Julianastraat 9 Correspondentieadres: Dijk van Bommenede 52 4316 AT Zonnemaire Naar de wens van ma zal de begrafenis in besloten kring plaatshebben. Dinsdag 5 februari is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegen heid tot condoleren in in het Dorpshuis, I.M. van der Bijl straat 10 te Zonnemaire. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Lena Stoel-Evertse Wij zullen haar missen. Renesse: Rina Haamstede: Jaap en Paulien Neven en nichten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze lieve schoonzus L.H. Stoel-Evertse Beverwijk: L.J. Stoel L. Stoel-Muste Hulst: J.L. Stoel (in herinnering) P.N. Stoel-Vis Zonnemaire: V. Stoel J.M. Stoel-Geijs Neven en nichten Zonnemaire, 1 februari 2008 "WiÊÈ: WWSE, c

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 62