-4 Familieberichten t Colofon Familieberichten Cees van der Voet Nelly van derVoet-Wagter OVERTOOM-GROEN 32 I Zaterdag 2 februari 2008 PZC be I Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 02-02-1968 02-02-2008 Elzenlaan 2 4334 BW Middelburg Ons huwelijksjubileum vieren wij vandaag in familiekring. Aan alle inwoners van Meliskerke en omgeving Wij bedanken u voor het in ons gestelde vertrouwen in de afgelopen jaren. Hartelijk dank voor alle bloemen, kaarten en cadeaus en uw aanwezigheid op de receptie van 22 januari 2008. Meermarkt Boone, Piet, Joke en Cathrien Heden overleed, heel rustig na een kort ziekbed, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Sara Cornelia de Kramer op de leeftijd van 69 jaar echtgenote van: Willem Bosman moeder van: Gerhard Marian Stephan oma van: Jelle en Jens Debbra en Fabian Oostburg, 30 januari 2008 Correspondentieadres: Burg. I.van Houtestraat 18 4501 CE Oostburg Op uitdrukkelijke wens van Sarie zal de begrafenis in familiekring plaatshebben. Ter gedachtenis van Sarie zal een herdenkingsdienst plaats vinden op maandag 4 februari om 14.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Oostburg. Belangstellenden zijn hartelijk uitgenodigd. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd kerkcentrum. Een speciaal woord van dank aan het verplegend personeel van ziekenhuis De Honte en afd. 4 van het Antonius ziekenhuis voor de goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Adriana van Dartel-Rouwendaai (Rie) sinds 8 november 2001 weduwe van Fons van Dartel in de leeftijd van 86 jaar. Heurtevent (Fr.): Fons en Magda Christian Véronique en Emmanuel Caroline en Pascal, Paul Amsterdam: Leon en Lidwien Middelburg, 1 februari 2008 Correspondentie-adres: Presanella 2, 1060 NL Amsterdam Er is gelegenheid om afscheid van Rie te nemen maandag 4 februari van 19.30 uur tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De Uitvaartdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 5 februari om 13.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke OudeHavendijk3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid en duivenvriend Henk de Feber Henk was jarenlang lid van onze vereniging. Wij wensen de familie sterkte toe met dit verlies. Namens bestuur en leden van Postduivenvereniging "De Sluiskilse Reisduif" bachweg 2 middelburg tel 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de namen niet meer ken. En wat ik weet meteen vergeet. Herinner mij dan niet in sombere dagen, maar in dagen met veel zon. Toen ik alles nog kon. Nog geen maand geleden is onze vader overleden, nu moeten we afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. Zij vormden een liefdevolle eenheid, die slechts korte tijd verbroken is geweest. Wij vinden troost in de gedachten dat zij nu weer samen zijn. Op donderdag 31 januari 2008 overleed in de leeftijd van 71 jaar. Johanna de Graag-Kooman weduwe van Adam Laurus de Graag Roosendaal: Gert-Jan en Patricia de Graag Viander, Ferdin, Lindian Middelburg: Sjako en Angélique de Graag Oost-Souburg: Lianne en Jan Sierts-de Graag Daniëlleen Michelle Oost-Souburg: Debora en Revelino Rijk-de Graag Celina, Quinty tElmira Bennekom: Edward en Linda de Graag Luc, Milan Een woord van dank aan onze vader, de medewerkers van Curadomi en Weijevliet voor de intensieve verzorging van onze moeder. Oranjeplein 70 4388 AH Oost-Souburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 5 februari om 12.00 uur in het kerkgebouw "Open Haven", Oranjeplein te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de dienst is er van 11.30 tot 11.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in "De Ark", gelegen achter voornoemde kerk. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis zal er gelegenheid zijn de familie te condoleren in de kerk waar de dienst heeft plaats gevonden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, graag deze advertentie als zodanig beschouwen. Looft de Here om zijn genade, die al uw krankheden geneest, die uw leven verlost van de groeve, die u kroont met goedertierenheid en barmhartigheid. Tot onze grote droefheid overleed kort na onze broer en oom onze lieve schoonzus en tante Johanna de Graag-Kooman in de leeftijd van 71 jaar. Oost-Souburg: Lau en Riet de Graag-van de Gruiter Middelburg: [ohan t en Suus de Graag-Mondeel Leiden: Ina en Jan Ligtenberg-de Graag Oost-Souburg: Jan de Graag t Enkhuizen: Gerrit en Wilmy de Graag-van Houwelingen Vlissingen: Ria en Pim f Baars-de Graag Neven en nichten Vlissingen, 31 januari 2008 We vertrouwen dat ook het komende jaar God ons leven leidt. Ad Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, is nog geen maand na haar man Ad, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna de Graag-Kooman in de leeftijd van 71 jaar, rustig heengegaan. Sinds 5 januari 2008, weduwe van Adam Laurus de Graag We wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte, dit verlies te dragen. Goes: Nel en Ko de Jager-Kooman Velp: Ko en Ineke Kooman-Liebers Eindhoven: Jos en Joke Kooman-Slabbekoorn Oostkapelle: Ger en Tiny Kooman-van Zanten Neven en nichten Goes, 31 januari 2008 Heden overleed op de leeftijd van 95 jaar onze zuster, schoonzuster en tante Pieternella Maria Jobse Veere: A.C. van Oosten-Jobse M. van Oosten Middelburg: L. Jobse Nichten en neven Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder Suzanna Pieternella de Keijzer-de Kam weduwe van Leendert de Keijzer in de leeftijd van 95 jaar. Jannie Wanjon-de Keijzer Jan Wanjon Dennis en Daisy Frenk Stefanie De Zoute Viever, Oost-Souburg, 31 januari 2008 Correspondentieadres: Rubenslaan 152 4383 WH Vlissingen Onze moeder is opgebaard op haar kamer (nr 8) van de Zoute Viever, Dongestaat 1 te Oost-Souburg, alwaar u op dinsdag 5 februari van 12.30 tot 13.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium Middelburg, aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangka mer van het crematorium. Het Personeel van de Zoute Viever willen wij voor hun liefdevolle verzorging hartelijk danken. Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48