mi men QJobTrack.nl Laboratoriumassistent micro-/moleculaire biologie (m/v) Gezagvoerder (m/v) "Mama is er binnen 5 minuten!" een Tunneloperator/Hoofdtolgaarder M/V Voor slechts 15,00 per jaar bent u jaardonateur en ontvangt u twee keer per jaar een nieuwsbrief. Senior Medewerker Treasury Back Office 18 I Zaterdag 2 februari 2008 PZC Kijk ook op NV Westerscheldetunnel is vanaf maart 2003 een tol-tunnel tussen Zuid-Beveland en Zeeuwsch Vlaanderen. NV Westerscheldetunnel is een klantgerichte organisatie waarin de medewerkers hun verantwoordelijkheid nemen. Openheid en teamspirit zijn belangrijke eigenschappen om op een plezierige en efficiënte wijze te kunnen werken. Het resultaat telt: de klanten van NV Westerscheldetunnel krijgen een kwaliteitsproduct met service. NV Westerscheldetunnel is verantwoordelijk voor de succesvolle exploitatie van de Westerscheldetunnel. Hierbij staan veiligheid en klantvriendelijkheid voorop. NV Westerscheldetunnel telt in totaal 70 medewerkers. Tolinning en verkeersmanagement gebeuren volcontinu, 7 dagen per week en 24 uur per dag. Ook het onder houd gebeurt deels buiten kantooruren. De overige functies worden vervuld in dagdienst. Het toezicht op de verkeersafhandeling vindt plaats in de controlekamer op het tolplein. Per ploeg is een Hoofd- tolgaarder en een Tunneloperator aanwezig. Deze twee taken worden afwisselend (per ploeg) uitgevoerd door de Tunneloperator/Hoofdtolgaarder. De tunneloperator/hoofdtolgaarder werkt in volcontinudienst. (36 uur per week) De belangrijkste taken zijn: Het zorgdragen voor de beschikbaarheid van de tunnel door de bewaking en bediening van de tunnel in normale situaties en bij incidenten. U bewaakt de verkeersstromen in de tunnel en bij de toeritten, u bedient de verkeerstechnische installaties en de tunnelinstallaties. U treedt op bij incidenten en neemt veiligheids- en verkeersmaatregelen; Het zorgdragen voor een goede gang van zaken op het tolplein en toezien op het proces van tolinning en verkeersafwikkeling. Geeft operationeel leiding aan de tolgaarders en in voorkomende gevallen onderhoudt u contact met hulpdiensten en calamiteitenorganisaties en onderhoudspersoneel. U bent verantwoordelijk voor de personele bezetting op het tolplein, het opstellen van dagrapporten over het verloop van de dienst. U signaleert knelpunten en doet verbeteringsvoorstellen. Wij bieden Een zeer verantwoordelijke functie met een hoge mate van zelfstandigheid en bevoegdheden. Het salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, varieert van 1.919 tot 2.604 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Daarbij komt 8% vakantiegeld en onregelmatigheidstoeslag en een goed pakket overige arbeidsvoorwaarden, waaronder een gunstige collectieve ziektekostenverzekering. Wij verwachten van u: Een afgeronde MBO-opleiding; Leidinggevende capaciteiten; Sterk in de analyse van praktische situaties, in het stellen van prioriteiten en het ondernemen van adequate actie. U blijft koelbloedig in stresssituaties; U weet bij incidenten en calamiteiten snel te schakelen en op verantwoorde wijze de juiste beslissing te nemen; Een hoge mate van flexibiliteit, terwijl u tegelijk de veiligheidsprotocollen in acht blijft nemen; Uitstekende mondelinge uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands en goede beheersing van het Engels. Enige kennis van hét Duits is een pré; Eigen vervoer, gezien de bereikbaarheid van de werkplek en de onregelmatige werktijden. Een individueel assessmentonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Als u - eventueel na nadere informatie - geïnteresseerd bent in deze functie, dan verzoeken wij u voor 16 februari aanstaande een motivatiebrief met CV te sturen (bij voorkeur per e-mail) naar: "S, WESTER ÏUNNE CHELDE Peter Oey Management Support Zeeland Postbus 114450 AA Heinkenszand T 0113 562580 E tunnel@werkeninzeeland.nl I www.werkeninzeeland.nl msnsgejstest support zeeland In het Ronald McDonald Huis logeren de ouders, broertjes en zusjes van ernstig zieke kinderen die in het St. Elisabeth Ziekenhuis of het Revalidatiecentrum Leijparkzijn opgenomen. Daardoor kunnen zij binnen 5 minuten bij hun zieke kind zijn én vinden zij een omgeving van rust en warmte, waar ze lotgenoten treffen en afleiding vinden. G?0 Tel. (013) 537 26 66 www.ronaldmcdonaldhuistilburg.nl Bankrekening 13.17.65.876 Het Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO) is een toponderzoeksinstituut van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, met als opdracht het verrichten van excellent fundamenteel ecologisch onderzoek. Het onderzoek vindt plaats binnen het Centrum voor Estuariene en Mariene Ecologie te Yerseke, het Centrum voor Limnologie te Nieuwersluis en het Centrum voor Terrestrische Ecologie te Heteren. Voor de afdeling Mariene Microbiologie in Yerseke zoeken we een HBO-niveau, specialisatie microbiologie of moleculaire biologie en ervaring met moleculair biologische technieken Voor het onderzoeksvaartuig Luctor zoeken we een In het bezit van het certificaat Scheepsmanagement, monsterboekje en andere relevante diploma's. Affiniteit met wetenschappelijk onderzoek en kennis van de vaarwateren en vindplaatsen van organismen. Kijk voor meer informatie op www.nioo.knaw.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. i .v..vS ï'j/cékoniera jaar Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen twt totiervx^l' DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DELTA N.V. kent een divisie structuur. Faciliterende (staf-) afdelingen, waaronder de afdeling Treasury Back Office, zijn centraal binnen de DELTA Groep gepositioneerd. Deze afdeling maakt onderdeel uit van de afdeling Control en werkt nauw samen met de afdeling Treasury Front Office. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime Senior Medewerker Treasury Back Office. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Tijdige verwerking van betalingen in de gebruikte banksystemen. - Beheer van de banksystemen en treasurysysteem. - Juiste en volledige afwikkeling van transacties inzake valuta- en renteproducten. - Juiste, volledige en tijdige registratie van transacties per kas. - Controle van deals in treasurysysteem. - (Mede) opstellen van periodieke rente, valuta en treasury rapportages. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Minimaal een afgeronde hbo-opleiding richting Bedrijfseconomie. - Kennis van en interesse in automatisering. - Ervaring met SAP en Excel. - Nauwkeurige werkhouding en planmatige en organisatorische instelling. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de Sector-CAO Energie. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 3.756,= bruto per maand. Informatie? Wil je meer informatie over deze functie dan kun je contact opnemen met Hubert Witkam, Hoofd Treasury Back Office, telefoonnummer (0118) 88 29 27. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 020208-PZ-0919 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 020208-BN-0Ai9- Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 501*8 1*330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 18