^r"r Vopak WATERKLERK m/v FORWARDING OPERATOR m/v 0 MTVTESHNINS JobTrack.nl Banen AUTOBEDRIJF TRAMPER GOES B. V. Een 1e Autotechnicus of een aankomend 1e Autotechnicus m/v dealer van de Japanse topmerken Mitsubishi en Mazda MITSUBISHI MOTORS 0M0 Scholen rgen op Z lid centrale directie LIEFST MET APK ERVARING Kijk ook op PZC Zaterdag 2 februari 2008 I 31 Vopak Agencies Terneuzen B.V. is onderdeel van de business unit Vopak Oil Logistics Europe Middle East. Met onze port-agency en hub-activiteiten dragen wij bij aan de geïntegreerde logistieke service van de groep aan producenten en distributeurs in de olie- en chemische industrie. De business unit Vopak Agencies levert deze agency service niet alleen aan de OLEM-groep maar ook aan tal van internationale principalen en andere maritieme disciplines. Vopak Agencies heeft o.a. sterke uitvalsbases in Rotterdam. Amsterdam, Terneuzen, Vlissingen, Antwerpen en Gent. Op ons kantoor in Terneuzen bestaat een vacature voor een: Na een gedegen inwerkperiode omvat de functie: Het in- en uitklaren van zeeschepen voor de douane Bestellen van loods/sleepdienst en vastmakers bij binnenkomst/vertrek van de schepen. Verzorgen van ladingbescheiden, immigratiepapieren e.d. Coördineren van service aan zeeschepen, geleverd door derden. Leveren van de gewenste service aan de gezagvoerders en principalen. Verzorgen van rapportage aan autoriteiten en klanten Het dienstrooster omvat avond- en weekenddiensten binnen het werkgebied Terneuzen- Vlissingen-Gent-Zeebrugge en het regelmatig aan boord gaan van schepen. Functie-eisen: MBO en/of vakopleiding (b.v. Jan Backx Cargadoor I) Algemene kennis/speciale interesse in Scheepvaart Goede beheersing van het Engels, kennis van Duits en/of Frans is een pré Rijbewijs B Representatief, integer, communicatief, flexibel, zelfstandig en accuraat. Wonend in de directe omgeving Terneuzen of Vlissingen. Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u zich richten tot dhr. Karei Zwanenburg. Tel. 0115-640390 e-mail: karel.zwanenburg@vopak.com Tevens zijn we, voor onze afdeling Forwarding, op zoek naar een: De Forwarding Operator is betrokken bij het coördineren van transporten t.b.v. logistieke stromen van producenten. Het aannemen van transportorders en het administratief verwerken daarvan. Het opmaken van transportopdrachten voor wegvervoer en binnenscheepvaart Coördineren van binnenscheepvaarttransporten Dagelijkse contacten met vervoerders, stuwadoors, klanten Intensieve samenwerking intern met de afdeling Agencies Opmaken van verschepingsdocumentatie Verzorgen van rapportages aan opdrachtgevers Functie-eisen: MBO en/of vakopleiding (b.v. Jan Backx Cargadoor I) Algemene kennis/speciale interesse in expeditie transport Goede beheersing van het Engels, kennis van Duits en/of Frans is een pré Rijbewijs B Representatief, integer, communicatief, flexibel, zelfstandig en accuraat. Wonend in de directe omgeving Terneuzen. Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u zich richten tot dhr. Arthur Schot. Tel. 0115-640380 e-mail: arthur.schot@vopak.com Voor beide functies biedt Vopak Agencies Terneuzen B.V. een zelfstandige functie binnen een informele werksfeer met een goed pakket arbeidsvoorwaarden en opleidingsmogelijkheden. Uw brief en CV kunt u sturen aan leontien.muis@vopak.com of aan Vopak Agencies Afdeling HRM, Postbus 59074, 3008 PB Rotterdam In onze moderne werkplaats repareren en onderhouden wij naast de Mitsubishi's en Mazda's alle merken personenauto's en lichte bedrijfswagens. Ter uitbreiding en aanvulling van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar: Dit betreft een fulltime functie. Wij bieden u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u interesse heeft in deze funcie kunt u contact opnemen met onze after sales manager: Tramper Goes b.v. Pearyweg 2 4462 GT GOES telefoon: 0113-230768 contactpersoon: Ruud Koole e-mail: werkplaats@trampergoes.nl De 0M0 Scholengroep Bergen op Zoom e.o. bestaat uit het MoLLertyceum en de Roncalli Scholengemeenschap te Bergen op Zoom, het MoLlercolLege Zuidwesthoek te Ossendrecht/Hoogerheide en het Mollercollege Steenbergen. De scholengroep biedt breed vmbo, havo, atheneum en gymnasium aan, heeft ruim 3100 leerlingen over vier vestigingen en profileert zich als kansenschool. Kenmerkend zijn de kleinschaligheid van de organisatie en de kwaliteit van onderwijs en leerlingbegeleiding. Alle leerlingen krijgen 'onderwijs op maat'. 0M0 scholengroep Bergen op Zoom e.o. is per 1 augustus op zoek naar een: 1,0 fte, schaal 15 Functie-inhoud: Het lid centrale directie draagt mede zorg voor het management van de scholengroep op de toegewezen aandachtsgebieden onderwijs, personeel en iet. Het lid van de centrale directie legt verantwoording af aan de voorzitter. Functie-eisen: - leidinggevende ervaring in een onderwijsorganisatie - kennis van recente ontwikkelingen in het voortgezet onderwijs - deskundigheid op het gebied van personeelsbeleid - ervaring met kwaliteitzorg - onderwijsbevoegdheid, bij voorkeur eerste graad U bent bereid zich op termijn in de regio te vestigen Uit gesprekken met u blijkt dat u een waardevolle bijdrage kunt leveren aan het bijzondere karakter van de 0M0 scholengroep Bergen op Zoom e.o. en dat u beschikt over de volgende kwaliteiten: - Onderwijskundig leiderschap: u heeft een visie op het onderwijs in brede zin en weet deze te vertalen naar concrete plannen voor de organisatie. U bevordert samenhang en stimuleert eenheid - Bindend vermogen: u weet wat er leeft in de organisatie en u weet om te gaan met tegenstrijdige belangen. U heeft overzicht en weet de buitenwereld naar binnen te halen - Samenwerkingsgerichtheid: u bent de smeerolie van de organisatie. U werkt vanuit het idee dat er veel te winnen is door van elkaar te teren - Communicatieve vaardigheden: u bent open en toegankelijk. U communiceert gemakkelijk met alle betrokkenen bij de organisatie. Netwerken is voor u een tweede natuur. Informatie: U kunt tot en met 6 februari aanstaande een informatiepakket aanvragen bij Mevr. A. van Put-Kil, tel. 0164-241550 of per e-mail: a.put-kil@sgboz.nl. Voor meer informatie over de school of Ons Middelbaar Onderwijs kijk op: www.sgboz.nl;www.omo.nl;. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 10 februari 2008 richten aan 0M0 Scholengroep Bergen op Zoom, t.a.v. de heer drs. M.J.M. van Loo, voorzitter centrale directie, postbus 471, 4600 AL Bergen op Zoom of per e-mail naar: a.put-kil@sgboz.nl. Voorrondegesprekker zijn gepland op 4 maart. De eerste ronde selectiegesprekken vindt plaats op 13 maart. De tweede ronde wordt gehouden op 17 maart. Een assessment maakt deel uit van de procedure en is gepland op 21 maart. ons middelbaar onderwijs Strateeg? Blikvanger? Regisseur? Wat is jouw talent? Koppel dat aan je baan bij ons! 0M0 is een school bestuur met 45 scholen voor voortgezet onderwijs in Brabant. Iedere leerling willen we het best denkbare onderwijs bieden. Onderwijsinnovatie staat bij ons voorop. Onze unieke CAO daagt medewerkers uit ambi tieus te zijn en talenten in te zetten om het onderwijs van morgen te geven... Een zelfstandig onderhouds- en reparatie technicus die efficiënt de klachten oplost geniet de voorkeur. Hij is van welkom in ons Hyundai-team. Voor meer informatie: dhr. A. P. v. d. Vliet Klein Frankrijk 23 4461 ZN Goes Tel. 0113-22 87 51 Combineer je kennis met talent. www.omo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 153