Bedrijfsmanager Adesse Banen 'i Komen wij in gesprek met jou? 1 Senior projectleider civiele techniek Provincie Zeeland ^dethon Stafmedewerker Voorlichting en Beleidsontwikkeling Klachtbehandelaar/Voorlichter Kenniscoördinator Huiselijk Geweld Administratief secretarieel medewerker Voor jong en ouder jSSÖ* v A 'rV ,-■** '- j De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? PZC Zaterdag 2 februari 2008 I 29 Kijk ook op (^1 |obTrack.nl fulltime, vacaturenummer 3.01.08 Als senior projectleider civiele techniek houd je je voornamelijk bezig met het voorbereiden, coördineren en uitvoeren van grootschalige civieltechnische projecten. Voorbeelden van dit soort projecten waar we op dit moment mee bezig zijn: - de reconstructie van de N660, de weg van Middelburg naar Koudekerke, - de reconstructie van de N676, de weg naar de veerhaven Breskens, - kwaliteitsverbetering bestaande fietspaden, - groot onderhoud aan wegverhardingen. Belangrijk onderdeel van je functie is ook directievoering en beleidsadvisering ten aanzien van in frastructurele aangelegenheden. Als vakman/-vrouw ben je natuurlijk ook constant bezig met het innoveren van technieken en werkwijzen. Ten slotte geef je ook leiding aan projectteams. ZEE, Inlichtingen: Rob ten Broeke, hoofd afdeling Bouw Renovatie, tel. (0118) 63 15 84. Stuur vóór 16 februari a.s. je sollicitatie met motivatie en cv onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 60014330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.zeeland.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. LAND E N MENSEN De Provincie Zeeland is recentelijk tijdens een landelijk onderzoek in de top 5 van beste werkgevers - non-profit organisaties - gekozen. In een deelonderzoek hiervan, het medewerkers tevredenheid onderzoek behaalde zij de 1e plaats! Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg, Dethon Groen, Postbezorging en Integratie. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Voor Dethon Integratie zoeken wij een ■Hl Functie-inhoud: Het geven van leiding aan de bedrijfsunit Dethon Integratie. Deelname aan het Management Overleg. Functie-eisen: gedegen kennis van het vakgebied; passende opleiding op HBO-niveau dan wel aantoonbaar HBO-niveau op grond van kennis en ervaring; uitstekende en aantoonbare managementkwaliteiten; goed in organiseren, structureren en motiveren; aantoonbare adviesvaardigheden; gevoel voor en ervaring met politieke verhoudingen; uitstekende communicatieve vaardigheden op alle niveaus. Salaris: Inschaling afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het gaat om een ambtelijk dienstverband. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bij de selectieprocedure zal ook een adviesteam betrokken worden. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer E. van den Berghen (0115-675200), algemeen directeur. Sollicitatie: Als u interesse hebt in deze functie, verzoeken wij u om vóór 23 februari 2008 uw brief te zenden aan de heer R. Kregting, hoofd P&O van Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. Stichting Adesse Zeeland is een gedreven organisatie. Naast de SOS Telefonische Hulpdienst en de Kinder telefoon vervullen wij in 2008 het werkgeverschap voor een nieuw te vormen werkeenheid genaamd Backoffice WMO. In deze Backoffice WM0 komen professionals te werken, die zich op provinciaal niveau gaan bezig houden met de uitvoering van taken op verschillende WMO terreinen. De standplaats wordt Vlissingen. De stichting is gevestigd in Middelburg. Voor de Backoffice WMO zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functies van: Antidiscriminatie Bureau Zeeland (max. 32 uur per week; schaal 9 CAO Welzijn) Antidiscriminatie Bureau Zeeland (max. 36 uur per week; schaal 8 CAO Welzijn) ASHG Zeeland (max. 36 uur per week; schaal 9 CAO Welzijn) (max. 36 uur per week; schaal 4 CAO Welzijn) Alle vacatures zijn op basis van een contract voor bepaalde tijd tot 1-1-2009. In de loop van 2008 wordt bepaald of en waar deze functies een vervolg krijgen. De volledige vacaturetekst staat op: www.adessezeeland.nl en www.zz.nl Opvragen kan ook: 0118-615553. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 151