Kraanverhuur Potter BV fis kraanmachinist voor mobiele kraan JobTrack.nl Praktijk voor Osteopathie RECEPTIONIST(E) Voorlichter m/v Tijger zoekt mensen! VERKOOPMEDEWERKER M/V Ervaren reisadviseur (m/v) medewerker baanonderhoud (aankomend greenkeeper) www.borsele.nl/gemeentehuis/vacatures 'orsele Zie jij de uitdaging in onze contrasten? Assistant Controller (BE-er) 26 I Zaterdag 2 februari 2008 PZC Kijk ook op Modern geoutilleerde stations, acceptatie van alle creditcards, een uitgebreid assortiment in de Snack Shop. Aan alles merkt u dat de 300 Esso stations tot de modernste en meest service gerichte van Nederland behoren. Om ook in ons station dat hoge niveau te handhaven zijn wij op zoek naar Woonachtig in Walcheren Parttime variabel voor +/- 20 uur. De baan zal bestaan uit het verkopen van artikelen uit onze Esso-shop, het afrekenen van aankopen en verwerken van leveringen en het verzorgen van promotionele acties. Het schoonhouden van shop en voorterrein en alle handelingen verrichten die nodig zijn. Uw profiel komt overeen met de volgende eisen: Een vervolgopleiding van minimaal 4 jaar, goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal, praktijkervaring met kassa- en computerapparatuur en bereidheid om op onregelmatige tijden te werken, ook in het weekend. De honorering is overeenkomstig de CAO. Geïnteresseerd in een afwisselende baan? Stuur dan uw handgeschreven sollicitatie binnen 4 dagen na verschijnen van dit blad naar: Esso Cevaal, Laan der Verenigde Naties 1A, 4334 ES Middelburg, t.a.v. dhr. J.A. Cevaal. Het ritme van de Tijger. VakantieXperts Rosa, afdeling Business Travel Rosa, is door de snelle groei van de business clientèle op korte termijn op zoek naar een ervaren fulltime IATA- kracht. Stuur je motivatie cv naar onderstaand adres of mail naar: rosa.goes@vakantiexperts.nl VakantieXperts Rosa Klokstraat 1 -3 4461JK Goes |^akanti^pertse' Rosa P.P. ZWEEDIJK D.O. Met ingang van 1 februari is onze praktijkvestiging in Middelburg verhuisd naar het gezondheidscentrum De Vlasmarkt. Voor onze nieuwe vestiging zijn we op zoek naar een voor 20 uur per week Functieomschrijving: U bemant de telefoon, ontvangt patiënten, regelt het maken van afspraken voor onze vestigingen in Middelburg en Vlissingen, verwerkt de betalingen en verricht lich te administratieve werkzaamheden. Wanneer u beschikt over goede contactuele eigenschappen en over basisvaardigheden met de computer dan zien wij uw schrif telijke reactie met nieuwsgierigheid tegemoet. U kunt uw sollicitatie richten aan: H. Zweedijk-Stam Praktijk voor Osteopathie F.P. Zweedijk Vlasmarkt 6 - 8 4331 PE Middelburg Tel: 0118-611096 Mobiel: 06-43231820 Statenhove II 24, 4336 CB Middelburg Tel: 0118- 612 378 zoekt zo spoedig mogelijk een (event, leerling kraanmachinist) i.b.v. groot rijbewijs en hijsbewijs. Uw telefonische of schriftelijke reactie graag z.s.m. sturen naar bovenstaand adres. De Domburgsche Golf Club wil graag in contact komen met een De werkzaamheden bestaan uit gevarieerde taken die nodig zijn om de golfbaan in goede conditie te houden. Bij gebleken geschiktheid is het mogelijk en de bedoeling om d.m.v. cursussen de kennis verder uit te breiden. Vereisten: gevoel voor natuur en kwaliteit, zelfstandig kunnen werken en het tonen van initiatief. Opleiding: middelbaar Groen College of gelijkwaardige opleiding. De hove niers cao is van toepassing. Brieven graag richten aan het secretariaat van de Domburgsche Golf Club, Schelpweg 26, 4357 BP Domburg en voor informatie kunt u bellen met de hoofdgreenkeeper, Arjen Bosschaart, 06-51087764. Afdeling Bestuursondersteuning, 36 uur per week. Kijk voor salaris, functie-info en functie-eisen op Of bel: 0113 - 23 8440. Reageer voor 10 februari 2008 gemeente - Gemeente Borsele: een gemeente van contrasten Borsele is een gemeente van contrasten. Van waardevol cultuur landschap tot zware industrie met zeer veel en uiteenlopende tussenliggende gradaties. Borsele streeft ernaar om de contrasten, voor zover mogelijk, harmonieus in elkaar over te laten lopen. De gemeente Borsele is door dit uitzonderlijke palet, een bijzondere gemeente. Gemeente Borsele: een veilige en gezonde gemeente, voor nu én in de toekomst. Scheldebouw b.v. is een organisatie met 500 medewerkers werkzaam in projectmanagement, design, productie en montage van unieke gevelconstructies. Wij realiseren de aspiraties van toparchitecten door advisering en het uniek ontwerpen van 'state-of-the-art' geveltechniek. Hiermee realiseren wij mede het beeld van de toekomst in de grote steden. Als Permasteelisa groep zijn wij wereldwijd vertegenwoordigd en Scheldebouw speelt hierin op het marktgebied Noordeuropa een belangrijke rol. Als assistent controller krijgt u te maken met alle boekhoudkundige aspecten van een internationaal werkend bedrijf, o.a..: Beheren cashpositie en maken van forecast m.b.t. cashposïtie Verzorgen van BTW-aangiftes Beheren diverse tussenrekeningen Verzorgen van diverse rapportages voor directie en groepsmaatschappij Verzorgen van een deel van de maandafsiuiting en kwartaalafsluiting Bentu nauwkeurig, meedenkend, businessgericht met een aantal jaren ervaring in soortgelijke functie en houdt u van een dynamische werkomgeving deel uw interesse dan mede aan de heer John Meijboom, P&O manager, telefoon 0118-679923 of maak uw belangstelling kenbaar per mail met CV en motivatie aan: jmeijboom@scheldebouw.com Scheldebouw: Continuïteit, Creativiteit en Plezier in Gevels www.permasteelisa.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 148