Senior Ingenieur stedenbouwkundige 32 tot senior juridisch beleidsmedewerker 36 uur per week beleidsmedewerker (verkeers)techniek 36 uur per week Q JobTrack.nl Gemeente Schouwen-Duiveland www.schouwen-duiveland.nl uoor de afdeling Ondersteuning Bedrijfsuoering uan onze kerncentrale www.epz.nl 48 I Zaterdag 2 februari 2008 PZC Kijk ook op Samen werken we aan Schouwen-Duiveland. De positie van aantrekkelijke woon-, leef- en recreatiegemeente willen we versterken. Er is immers genoeg ruimte voor kwaliteit. Daarom zijn we op zoek naar nieuwe collega's voor de volgende vacatures. Schouwen-Duiveland, als je toe bent aan een beetje ruimte... Schouwen-Duiveland is een door velen geliefd en daarom drukbezocht gebied. Niet verwonderlijk als je bedenkt dat slechts een kleine 35.000 inwoners samen de op 5 na grootste gemeente qua oppervlak bevolken. We hebben dus nog heerlijk de ruimte. En dat merk je. In je woonomgeving (betaalbare huizen op mooie percelen). In je vrije tijd (bos, duin, polders, stille èn levendige dorpen en monumentale stadjes; langs het strand of in je bootje op de Zeeuwse stromen). Lekker leven in de luwte. En als je de kriebels krijgt ben je met je auto in no time tussen de mensen in een grote stad. Schouwen-Duiveland heeft een toekomstvisie. Daarin richten we ons op behoud van het goede en vertrouwde, maar tevens op de moderne ontwikkelingen om ons heen. Wel de lusten, maar niet de lasten van de 21e eeuw voor onze inwoners. We zijn dan ook voortdurend op zoek naar mensen die dat beleid op eigentijdse wijze helpen vormgeven. Zoals we ook ons nieuwe gemeentehuis eigentijds hebben vormgegeven. Je collega 's komen uit alle windstreken van het land en zijn benieuwd naar jouw achtergrond. Wij sluiten hier niet af met een slogan (hebben we niet), maar met de nadrukkelijke uitnodiging bij ons O s te solliciteren als je toe bent aan een beetje ruimte... Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. maximaal 36 uur per week met ruimte om aan de slag te gaan met (her)ontwikkelingsopgaven op verschillende schaalniveaus in zowel woonkernen als in het fraaie buitengebied, om aan strategieontwikkeling te doen, om dat weer te vertalen naar concrete plannen en, last but not least, ruimte om bij dat alles de regie te voeren en uitvoering te geven aan het principe denken doen. Voor meer informatie: neem contact op met de afdeling Ruimte Milieu en vraag naar Wim Mulder of Rian de Jonge, 0111-452 217/-150. die communicatief zeer sterk is en vanuit ervaring en affiniteit met de vakgebieden RO, Bouwen en Milieu vraagbaak wil zijn voor collega's binnen het cluster vergunningverlening, de tanden wil zetten in de complexe vergunnings vraagstukken, inclusief procesvertegenwoordiging, en die wet en regelgeving kan vertalen naar de uitvoeringspraktijk. Voor meer informatie: neem contact op met Wim Mulder of Onno Kasse van de afdeling Ruimte Milieu, 0111 -452 217/-264. die binnen het cluster Ingenieursbureau verkeersbeleid ontwikkelt en in de rol van projectleider bijdraagt aan het realiseren van nieuwe werken, groot onderhoud en reconstructies op verkeerstechnisch en civieltechnisch gebied. In al deze processen is regievoering het sleutelwoord. Dat betekent ook dat je in je contacten intern en extern communicatief sterk en resultaatgericht bent. Voor meer informatie: neem contact op met Alex van den Dries of Rinus van Zetten van de afdeling Openbare Werken, 0111-452 410/-472. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt een uitdagende werkomgeving met een enthousiaste club mensen, goede opleidingsmogelijkheden en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Kijk voor meer informatie over de vacatures en de sollicitatieprocedure op onze website: Als senior ingenieur draag je bij aan de veilig heid, efficiency en de beschikbaarheid van de kerncentrale. Je bent een kei in techniek en een goede teamspeler, je analyseert en rapporteert over beproevin gen en technische storingen en kunt goed samenwerken met de wacht en je collega's. Functie-eisen: HTS procestechniek/W/E ofTU proces- technologie/W/E; Vijf jaar ervaring in elektriciteits centrales is een pré; Goede beheersing van Engels en Duits; Bij voorkeur ervaring met preventiemaat regelen en menselijk gedrag in relatie tot storingen. Herken je jezelf? Stuur een e-mail naar: vacatures@epz.nl of stuur een uitgebreide schriftelijke reactie met CV naar: N.V. EPZ, afdeling Personeelszaken t.a.v. Marjolein Middelhoek Postbus 130 4380 AC Vlissingen Nadere informatie Meer informatie kun je krijgen bij EPZ's personeelsafdeling: Josanne Wouters Tel. 0113 - 356 160. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Surf voor vacatures naar N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland Zeedijk 32, 4454 PM Borssele, Tel.: 0113 - 356 000, E-mail: info@epz.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 146