Het doel is gegeven, de weg er naartoe niet. Bedrijfsmanager Banen JobTrack.nl Werkvoorbereider in dynamische, internationale omgeving m/v 4 dethon 56 j Zaterdag 2 februari 2008 PZC Kijk ook op ledereen die bekend is met de naam 5KF denkt onmiddellijk aan kogellagers. En terecht. De kogellager fabriek is in 1907 in Zweden opgericht en uitgegroeid tot een multinational bedrijf. Maar we doen nog veel meer. Naast het uitgebreide 5KF pakket van technische producten, biedt de tak SKF Asset Management Services een compleet portfolio van consultancy en support met betrekking tot onderhoud en optimalisatie van industriële en technische installaties. De machineprestatie verhogen en de reliability bewaken. Analyseren, troubleshooting en verbeteren. Dat kunnen we als geen ander. Je bent een expert binnen de Turnaround branche. Dat weet je ook wel, maar als bescheiden Werkvoorbereider houd je je altijd een beetje op de achtergrond. Je hebt zelfs wel eens een aanbod gehad, maar nog steeds niet de juiste baan gevonden. Het gaat niet alleen om geld. Het gaat om trots. Trots op je werkzaamheden en jouw uitstraling naar de buitenwereld. Trots om bij een erkend en betrouwbaar wereldbedrijf te werken. Waar je van je hobby je werkt maakt en je werk je hobby is. Klinkt bekend? De functie: Als Werkvoorbereider voer je projecten uit bij top bedrijven in ZuidWest Nederland. Projecten die deskundigheid op het gebied van voorbereiden, plannen en begroten vereisen. Je werkt dagelijks samen met de contractors om je doelstelling te behalen: het optimaliseren van het bestaande plan van aanpak en technische specificaties en procedures. Nauwkeurig stel je gedetailleerde werkpakketten (Tossen) samen, voer je gegevens in en bewaak je deze in het ERP systeem. Safety regulations, cost estimates, Static Equipment Piping, kortom kreten die je bekend in de oren klinken! Je expertise: Je beschikt minimaal over een middelbare technische opleiding. We zoeken werkvoorbereiders met een werktuigbouw, elektra of instrumentatie achtergrond. Eventueel heb je deze in de petrochemische sector opgedaan. Je hebt specialistische ervaring op het gebied van turnaround en shutdown projecten. VCA is een must en MsOffice pakketten zijn je meer dan bekend. Ons aanbod - een afwisselende, adviserende functie - uitgebreide carrière mogelijkheden - de mogelijkheid om te werken bij een dynamische multinational - uitgebreid marktconform arbeidsvoorwaardenpakket Informatie: Fred Montanus, 0113 - 362125 fred.montanus@skf.com Sollicitaties: celeste.oor@skf.com SKF Asset Management Services Postbus 71 - 4420 AC Kapelle Tel. 0113 362100 email: ams-nl@skf.com - www.skf.com/ams Detec Zeeland Beveiliging BV, Borg gecertificeerd beveiligingsbedrijf welke deel uitmaakt van de landelijke Detec-groep. Door ervaring van twaalf regionale vestigingen is de Detec-groep in staat naast kwaliteit een landelijk opererend 24 uur beschikbaar servicenet te bieden. Wij houden ons bezig met het adviseren en installeren van Beveiligingssystemen bij particulieren, bedrijven en overheidsinstellingen. Transportweg 4 4387 PE Vlissingen T (0118) 65 17 50 F (0118) 65 17 65 www.detec.nl BEVEILIGING Wij zoeken: Een monteur beveiliging Uw werkzaamheden ^Aanleggen van alarmsystemen, brandmeldinstallaties, toegangcontrole en camera systemen. Wij vragen Opleiding MTO elektrotechniek Motivatie om via opleidingen de snelle ontwikkeling van de techniek te kunnen volgen Leeftijd tussen 25 en 35 jaar Klantvriendelijke houding Wij bieden Een afwisselende functie Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen Goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Prettige werksfeer Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen naar Detec-Zeeland Beveiliging BV. Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg, Dethon Groen, Postbezorging en Integratie. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Voor Dethon Groen zoeken wij een Functie-inhoud Het geven van leiding aan de bedrijfsunit Dethon Groen. Deelname aan het Management Overleg. Functie-eisen: gedegen kennis van het vakgebied; passende opleiding op HBO-niveau dan wel aantoonbaar HBO-niveau op grond van kennis en ervaring; 3 uitstekende en aantoonbare managementkwaliteiten; 9 goed in organiseren, structureren en motiveren; aantoonbare adviesvaardigheden; 9 gevoel voor en ervaring met politieke verhoudingen; 9 uitstekende communicatieve vaardigheden op alle niveaus. Salaris: Inschaling afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het gaat om een ambtelijk dienstverband. Informatie: Een psychologisch- onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bij de selectieprocedure zal ook een adviesteam betrokken worden. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer E. van den Berghen (0115-675200), algemeen directeur. Sollicitatie: Als u interesse hebt in deze functie, verzoeken wij u om vóór 23 februari 2008 uw brief te zenden aan de heer R. Kregting, hoofd P&O van Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. De Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren hebben hun diensten Personeel Organisatie, Finance Control en Bestuursonder- steuning samengebracht in de Stichting samenwerking onder steunende diensten Zeeuwse Ziekenhuizen. Deze stichting vormt het ge meenschappelijk servicecentrum voor beide ziekenhuizen en ver leent haar diensten onder de werknaam ServiZZ. Medewerker informatiebeheer, vac.nr. os.04 De medewerker informatiebeheer ondersteunt bi] het genereren van de juiste data, analyse daarvan evenals het verstrekken van overzichten. U schrijft rapporten in SQL en verricht activiteiten in het kader van het gege vensbeheer. De medewerker houdt zich tevens bezig met het ontwikkelen van informatievoorziening via intranet en verzorgt externe informatievoor ziening. U verricht controles en automatiseert processen en rapportages. U beschikt bij voorkeur over een diploma heao of Informatica. De salarisindicatie van het functieprofiel is voorlopig geïndiceerd volgens FWG schaal 45, maximaal 2.602,--. bedrijfseconomisch adviseur, vac.nr. os.os De bedrijfseconomisch adviseur ondersteunt het hoofd bedrijfsbureau, directeur F&C, budgethouders en raad van bestuur bij adviesvragen, projec ten, AO/IC-vraagstukken, vastgoed, bouw en bedrijfseconomische vraag stukken. U ontwikkelt en onderhoudt financiële en operationele management informatie voor de organisatie. U neemt deel aan bouwprojecten, adviseert en beheert vastgoedvraagstukken. U beschikt over heao-BE, aangevuld met post hbo of universitaire opleiding bedrijfseconomie. De salarisindicatie van het functieprofiel is voorlopig geïndiceerd volgens FWG schaal 55, maximaal 3.318,-. De functies zullen in 2008 via het FWG 3.0-systeem definitief beschreven en gewogen worden. Beide dienstverbanden zijn fulltime (36 uur) en voor de duur van één jaar, met de mogelijkheid tot omzetting naar een vast dienstverband. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met de heer K. Verheijen, directeur Finance Control, telefoonnummer (0118) 42 54 30 of de heer PI. Canters, hoofd Bedrijfsbureau a.i., tel. (0118) 42 54 34. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer vóór 16 februari a.s. richten aan de Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mailadres: solliciteren.goes@zzlnd.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZIEKEN HUIZEN Ziekenhuis Walcheren. MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 130