w EERSTE AUTOTECHNICUS sociaal cultureel werker 3 Q Job rack.n met APK Keurmeesterdiploma afdelingsverantwoordelijke verkoop afdelingsverantwoordelijke verkoopondersteuning medewerkers verkoop Managementassistent(e) HET WORDT PRACHTIG MET PRAXIS 36 I Zaterdag 2 februari 2008 PZC Kijk ook op AUTOBEDRIJF LANDEGENT BV is op korte termijn op zoek naar: Autobedrijf J. Landegent heeft sinds 5 jaar een Hyundai dealerschap. Hyundai is een snelgroeiend merk met vele mogelijkheden. De particuliere en zakelijke markt is onze grootste doelgroep. Autobedrijf Landegent bestaat uit een dynamisch enthousiast jong team waarin klanttevredenheid hoog in het vaandel staat. Een flexibele werkhouding is een pre. Goede arbeidsomstandigheden en leuke collega's zijn de voordelen van deze functie. Wil jij ons team komen versterken schrijf dan je reactie voor 16 februari naar: Autobedrijf Landegent BV t.a.v. Personeelszaken De Roterij 22 4328 BA Burgh-Haamstede 0111-658042 Praxis behoort met ruim 135 vestigingen tot de top van de doe-het-zelfbranche. Oeze positie hebben wij te danken aan ons kwalitatieve en actuele assortiment en aan onze vakkennis. Maar bovenal komt het omdat wij streven naar een in alle opzichten tevreden klant. Wil jij een prachtige carrièrekans? Voor Praxis Goes en Zierikzee zoeken wij: fulltime 38 uur Samen met je collega's en de vestigingsmanager vorm je het managementteam van de vestiging. Je geeft leiding aan een team van 6 tot 10 medewerkers. Je regelt de planning en organisatie van alle werkzaamheden binnen je eigen afdeling. Met andere woorden je zorgt ervoor dat op jouw afdeling het assortiment in de vakken zit, de presentatie optimaal is en klanten een goed advies krijgen. Voor deze functie beschik je over een voltooide mbo-4 opleiding en minimaal 2 jaar leidinggevende ervaring, bij voorkeur binnen de retail. Je hebt kennis, ervaring en affiniteit met de (0HZ) detailhandel. Voor Praxis Zierikzee zoeken wij: fulltime 38 uur In deze veelzijdige functie ben je de spin in het web binnen je vestiging. Je geeft leiding aan een team van medewerkers bij de kassa en informatiebalie en je maakt deel uit van het managementteam van de vestiging. Je regelt de planning en werkorganisatie van de afdeling verkoopondersteuning. Je bent verantwoordelijk voor de vestigingsadministratie. Je bent het eerste aanspreekpunt voor onze klanten. Je hebt een afgeronde mbo-opleiding, kennis en affiniteit met (DHZ)detailhandel en admini stratie en beschikt over enige leidinggevende ervaring. Je bent representatief, commercieel, flexibel, klant- en servicegericht en hebt goede communicatieve vaardigheden. Voor Praxis Goes zoeken wij: parttime 32 uur28 uur en 10 uur De belangrijkste kwalificatie voor deze boeiende job is 'getalenteerde duizendpoot'. Je bent samen met jouw collega's verantwoordelijk voor jouw afdeling. Je zorgt dat alles er tiptop uitziet, controleert de voorraad en draagt zorg voor bestellingen. Bovenal heb je hart voor je klanten. Je werkt op mbo-niveau. Flexibele werktijden zijn voor jou geen probleem. Een combinatie van werken en leren (BBL) is mogelijk in deze functie. De parttime functie van 10 uur is voor weekenden en koopavonden en bij uitstek geschikt voor scholieren en studenten. Heb je er zin in? Haal een sollicitatieformulier bij de vestiging of stuur of mail je brief met cv naar: Praxis Goes Praxis Zierikzee t.a.v. dhr. E.P. Stoltenborgh t.a.v. dhr. J. Waihout A. Joachimikade 30, Grevelingenstraat 13, 4463 AA Goes 4301 XZ Zierikzee Tel. 0113 - 23 32 20 Tel. 0111 - 41 69 99 vm-037@Draxis.nl vm-069@praxis.nl Praxis is onderdeel van de Maxeda Do-U-Yourseif Group, marktleider in de Benelux. De groep is de enige in deze branche in Nederland met een eigen CAO. Voor mensen met ambitie én met passie voor klanten bieden wij opleidingsmogelijkheden en uitdagingen om door te groeien. Er wachten je aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, waaronder personeelskorting binnen Maxeda. Het Welzijnshuis Schouwen-Duiveland is een brede welzijnsorganisatie bestaande uit de sectoren kinderopvang, sociaal cultureel werk en welzijn. Met de Lichtboei, onderdeel van het Leger des Heils, bestaat een samen werkingsverband met betrekking tot het werkgebied Sociaal Cultureel Werk. Binnen de sector welzijn valt het ouderenwerk, het jeugd- en jongerenwerk, het vrijwilligerswerk, de mantelzorg, de vrijwillige thuiszorg en de verslavingszorg. Het werkgebied van het Welzijnshuis omvat het grondgebied van de gemeente Schouwen-Duiveland. Binnen de sector welzijn bestaat een vacature voor een (m/v) 28 uur per week Functie-inhoud: De functie richt zich op het bieden van ondersteuning en vorming met als doel de zelfstandigheid en zelfwerkzaamheid van de diverse doelgroepen te behouden en/of te vergroten. Binnen de functie bent u verantwoordelijk voor: het verstrekken van informatie en advies, het ondersteunen en het begeleiden van huidige en nieuwe initiatieven, met name voor de ouderen; het coördineren, ondersteunen en coachen van de vrijwillige ouderenadviseurs; het ondersteunen van de Seniorenraad, de Klankbordgroep Ouderen en de Jongerenraad; het signaleren, analyseren en adviseren over maatschappelijke ontwikkelingen en knelpunten; het onderhouden en uitbouwen van een netwerk, deelnemen aan multidisciplinair overleg; huidige activiteitenaanbod voor de doelgroepen senioren en vrijwilligers evalueren, voortzetten en/of verder ontwikkelen; het verzorgen van de publiciteit over de betreffende activiteiten; het leveren van een bijdrage aan overig beleid binnen de sector; het verzorgen van de vereiste rapportages, administratieve werkzaamheden en budgetbeheer. Functievereisten: Een relevante opleiding op HBO niveau; Enthousiasme en doorzettingsvermogen; Goede sociale, communicatieve en organisatorische vaardigheden; Affiniteit en ervaring met de doelgroepen binnen de sector, met een accent op de senioren, de jongeren en de vrijwilligers; In staat zijn vraaggericht te werken; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; Flexibele opstelling. Wij bieden u: Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-welzijn; Bruto maandsalaris conform de CAO welzijn schaal 8, afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen 2174,- en 3046,- bruto per maand bij 36 uur. Informatie en sollicitatie: Reacties ontvangen wij graag door CV en motivatiebrief voor 13 februari 2008 te sturen naar: Het Welzijnshuis, t.a.v. personeelszaken, Postbus 260, 4300 AG Zierikzee. Of per e-mail als Word document aan: m.hendrikse@hetwelziinshuis.nl Voor meer informatie kunt u terecht bij C. van der Vliet-Hart, sectorhoofd welzijn. Telefoon: 0111-453455. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. De Walcherse Huisartsen Coöperatie u.a. (WHC) is in maart 2007 opgericht en heeft per 1 juli 2007 de ketenzorg Diabetes met CZ gecontracteerd. De WHC is onder meer verantwoordelijk voor de onderlinge afstemming binnen het protocol Diabetes met de huisartsen en de keten partners. We hebben een vacature voor een gedreven en professionele 16 uur per week (om te starten) De functie U bent verantwoordelijk voor het notuleren van (ALV) vergaderingen U verleent administratieve ondersteuning aan de manager en de projecten U verzorgt het adressenbestand, archief en financiële administratie U geeft ondersteuning bij het up-to-date-houden van de lokale nascholingsagenda voor huisartsen en praktijkpersoneel We zoeken Een mbo-plus werk- en denkniveau bij voorkeur met directie- of bestuurssecretariaat ervaring Betrokkenheid bij en interesse in de eerstelijns gezondheidszorg Een open instelling gericht op samenwerking De drive om samen met de manager een geoliede organisatie te maken Bereidheid om in de avonduren te werken Standplaats: Middelburg Wij bieden Een uitdagende en afwisselende functie bij een kleine dynamische organisatie. Een dienstverband bij de WHC en een salaris max 2.334,-- bij een volledige werkweek De CAO huisartsenzorg is van toepassing. De functie is een groeifunctie qua uren en inhoud die mede op basis van ambitie nader kan worden ingevuld. Nadere informatie Meer informatie over de functie kunt U verkrijgen bij Auktje Reiffers, manager telefoon 06-53519505. Belangstelling Hebt U belangstelling voor deze functie? Schrijf dan voor 16 februari 2008 uw sollicitatie aan de WHC, Stadsschuur 1, 4331 KS te Middelburg. E-mailen kan ook naar areiffers@zorggroepwalcheren.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 118