2
elkaar ingespeeld'
'Het wordt nog leuker door de terugkeer van de doventolk.'
overige
kj
z
n
buitenlandIBI
BNN over het improvisatietheater van de Lama's
PZC Vrijdag 1 februari 2008 47
07:10 3rd Rock from the 07:00 Teleshop 7: Astro-
suri 07:40 3rd Rock from tijd 08:00 RTL Nieuws
the sun 08:10 The bold
and the beautiful 08:30
De verloskundigenprak
tijk 09:25 Little house on
the Prairie 10:25 Show
nieuws - Late editie
10:55 De opvoed poli
tie voor dieren 11:25 Ac
cording to Jim 11:50 Ro-
seanne 12:20 Medisch
centrum 13:10Trau-
ma NLl3:45Sue Tho
mas: F.B.Eye 14:40 Lit
tle house on the Prairie
15:40 According tojim
16:05 The bold and the
beautiful 16:35 Monk
17:35 Medisch centrum
09:00 RTL Z Nieuws
17:45 The A-Team
07:00 Teleshop 807:01
Astrotijd 10:00 Liveshop
14:30 Astrotijd 14:45
Liveshop 15:45 Astro
tijd 16:00 Liveshop 17:00
Everybody loves Ray
mond 17:30 Oprah Win
frey show
07:00 Killer instinct
08:00 SamenWonen
08:35 Born2Cook 09:10
Peking Express: Zuid-
Amerika 10:20Trau-
ma centrum 11:00 Astro
TV 13:00 Ed 13:55 Rose-
anne 14:30 King of the
Hill 14:50 Disney Eeest:
Buzz Lightyear of Star
Command 15:25 Next!
16:00 Strong medicine
16:55 Scrubs 17:20 Will
Grace 17:50 Gilmore
girls
09:02 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Wielen van de bus,
Bamboe Club, Tractor
Tom, Bamboe Club, Bob
de Bouwer, Bamboe
Club, Hamtaro, De Drie
ling, Bob de Bouwer,
Koala Broertjes, Har
ry en zijn emmer vol di
nosaurussen, Hamtaro,
De Drieling, Strawber
ry Shortcake, Pokémon,
Kim Possible, Carl 2, Pla
net Sketch, Mega Ba
bies, Shuriken School,
Totally spies, Pokémon,
Urban Vermin, Dis
ney's The Legend ofTar-
zan, Lilo Stitch, Total
ly spies
O
Omroep Zeeland
TELEVISI
18:30 Dancing queen: 18:40 Law St order, ad- 18:20 Dr. Phil, talkshow 18:35 Charmed, fantasy- 18:00 Seinfeld, comedy-
De aftrap, dans- vocatenserie serie serie
show 18:30 3rd Rock from
18:55 Shrek 2, animatie- the sun, comedy-
film serie
19:40 DePfaffs.do- 19:10 Jouw vrouw, mijn 19:30 McLeod's daugh- 19:00 Friends, comedy-
cusoap vrouw, realityserie ters, dramaserie serie
19:30 The Simpsons,
animatieserie
20:30 Dancing queen, 20:20 RTL Voetbal: Ere- 20:00 The nanny, come- 20:30 The gingerbread 20:25 Wegmisbrui-
dansshow divisie Live: NAC dyserie man, thriller kersl, verkeerspro-
Breda - FC Twen- 20:30 Kees St co, come- gramma
te, live-verslag dyserie
21:00 De 10..., zoek
tocht
21:25 Top Gear, auto-
magazine
22:30
Hart van Neder
22:45 RTL Voetbal: Ju-
22:00 Airport, realityse- 22:35 Taking lives, thril-
22:20 Brainiac, weten
land - Late editie,
piler League, ver
rie Ier-misdaadfilm
schap
reportages
slag
22:30 As the world
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
turns, soapserie
22:50
Shownieuws -
Late editie
23.15 Bullit Premier
League Darts
23:25 Made men, actie
film
23:20 Oprah Winfrey
show, talkshow
01:00 Astro TV Night
00:00
RTL Poker: Dutch
00:10
4 in het land
00:35
The Colony
00:00
Nachtprogram
02:20 The Presidio
vs German stars
00:35
Teleshop 8
02:15
Nachtprogram
mering
of poker
00:36
2Babes
mering: Relax TV
00:55
Nachtprogram
01:00
Teleshop 7
02:00
TV Club
04:00
Nachtprogram
mering
01:01
Nachtlounge
mering: Hart van
02:00
Poker after dark
03:00
The hotspot
Nederland - Late
editie (h)
02:50
Nachtprogram
mering
welk spel hij wel deelneemt? Aan
het moordspel en aan de dating-
show."
De net-niet-winnaar van de eerste
Idols-reeks is vanavond de eerste
gast van het nieuwe Lama-sei
zoen. Andere bekende Nederlan
ders die de komende weken op
vrijdagavond bij Patrick Lodiers en
de Lama's op bezoek zullen ko
men, zijn Loretta Schrijver, Mar-
jon de Hond, Humberto Tan, Xan-
der de Buisonjé, Peter van der
Vorst, John van den Heuvel, Caroli
ne Tensen en Erik Huizebosch.
Behalve op televisie, zijn de La
ma's en hun zogenoemde 'thea
tersport' te zien in een door het
land trekkende theatershow.
De Lama's, Nederland 3 vrijdagavond
21.00-21.42 uur; herhaling zondaga
vond 20.45 tot 21.20 uur.
00
e
O
O
«O
O
O
KJ
ro
23:20 Sexcetera, erotiek
23:55 Hot.doc: De per
fecte penis, re
portageserie
KJ
KJ
W
Van links naar rechts Jeroen van Koningsbrugge, Patrick Lodiers, Ruben Ni-
colai, Ruben van der Meer en Tijl Beckand. foto Anne Timmer
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:23 Nieuws
18:41 Weer
18:43 Doen!
18:45 Muis en leeuw
18:57 Praots voor twee
19:00 Nieuws. Herh
19:18 Weer
19:20 Doen!
19:22 Muis en leeuw
19:31 Trugkieke
19:44 RegioNed
19:53 Praots voor twee
20:00 Nieuws. Herh
20:18 Weer
20:20 Doen!
20:22 Muis en leeuw
20:31 Trugkieke
20:44 RegioNed
20:53 Praots voor twee
21:00 Nieuws. Herh
21:18 Weer
21:20 Doen!
21:22 Muis en leeuw
21:31 Trugkieke
21:44 RegioNed
21:53 Praots voor twee
22:00 Herhalingen
België 1
09:00 Donna op één 12:10
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Ongerept Amazone
gebied 14:30 Thuis 15:00
Heartbeat 16:00 De drie wijzen
16:40 Food discovery 17:05
Vrolijk Vlaanderen 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:10 De
rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40
Man bijt hond 20:05 Het weer
20:10 Thuis 20:40 De MIA's
22:10 Sold 23:00 Het journaal
laat 23:21 KENO-uitslagen
23:22 Euro millions-uitslagen
23:25 Het weer 23:30 The bill
00:20 De rode loper
België 2
07:05 Sprookjesboom 07:10
De Snorkels 07:20 Oggy en de
kakkerlakken 07:30 Miss BG
07:45 Rocket mijn raket 07:55
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob 08:05 Samson en
Gert 08:30 Oggy en de kakker
lakken 08:40 Karrewiet 08:50
Disney classic cartoons 09:00
Terzake 09:35 Winterbeelden
15:30 Pocoyo 15:35 Bumba
15:40 Draakje 15:45 Bob de
Bouwer 15:55 Engie Benjy
16:05 Kleine Einsteins 16:25
Samson en Gert 16:50 Smos
17:05 Aladdin in het Disney
Festival 17:30 Miss BG 17:40
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob 17:55 Op schok
18:05 Karrewiet 18:15 Spring
18:30 Gebuisd 18:50 En daar
mee basta! 19:10 Zap Jr. High
19:25 Karrewiet 19:35 The
Sleepover Club 20:00 Terzake
20:40 Spam 21:10 Desperate
housewives 21:55 Comedy
casino 22:20 Ushuaïa 22:50 De
keien van de Wetstraat 23:20
Carnivale 00:15 Luxxl
RTBF1
08:30 Questions a La Une
09:30 Télétourisme 10:00 Inga
Lindström: Interditd'amour
11:30 Médical détectives
11:55 Table des terroirs
12:00 Les feux de l'amour
12:48 Nieuwsoverzicht 12:50
Weerbericht 12:56 Questi
ons d'argent 13:00 Nieuws
13:30 Weerbericht 13:40
Télétourisme 13:50 Derrick
14:50 Boulevard du palais: Le
jugement de Salomon 16:40
7 a la maison 17:30 Questions
d'argent 17:35 7 a la maison
18:30 Le 6 minutes 18:35
Weerbericht 18:45 Au quoti-
dien 19:20 Weerbericht 19:23
On passe a l'acte 19:30 Nieuws
20:10 Weerbericht 20:15 C'est
du beige 20:40 Forrest Gump
23:05 Trekking Euromillions
23:15 lies... était une fois 00:10
Questions d'argent 00:15 50°
nord
RTBF2
09:00 Les niouzz 09:10
Tekenfilms 09:50 D6bels:
Olivia Ruiz 10:50 Screen 11:40
Plus belle la vie 12:05 Toute
une histoire 13:00 Tekenfilms
13:35 Documentaire 14:35
Toute une histoire 15:30 C'est
pas sorcier 15:55 lei bla bla
15:56 Tekenfilms 17:40 Les
niouzz 17:50 Air de familie
17:55 Toute une histoire 18:50
Plus belle la vie 19:20 Médical
détectives 19:36 On passe a
Facte 19:50,19:55 Un gars,
une fille 20:00 Beursberichten
20:10 Aprèsvous... 22:01 Les
carnets du bourlingueur 22:22
KENO 22:25 Weerbericht
22:30 Le 12 minutes 22:44
Beursberichten 22:45 Zoom
arrière: Hommage a André
Gevrey
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
down under revisited 11:00
Homes under the ham
mer 12:00 To buy or not to
buy 12:30 Car booty 13:10
Nieuws en weerbericht 13:15
Bargain hunt 14:00 Nieuws en
weerbericht 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:40
Doctors 15:10 Neighbours
15:35 Diagnosis murder 16:20
Nieuws en weerbericht 16:25
Bear behaving badly 16:45
Skunk fu 17:00 The Basil Brush
show 17:30 Freefonix 18:00
Evacuation manor house 18:25
Newsround 18:35 Neighbours
19:00 Nieuws en weerbericht
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 Sky cops 20:57
Nieuws en regionaal nieuws
21:00 EastEnders 21:30 Jam
and Jerusalem 22:00 New
tricks 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht 23:25
Regionaal nieuws 23:35 Friday
night with Jonathan Ross
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Tweenies songtime
08:00 Jakers: The adventures
of Piggley Winks 08:25
Newsround 08:30 Chute!
09:00 Wild tales 09:30 Mister
maker 09:50 Charlie and Lola
10:00 Todd world 10:15 The
Large family 10:25 Lazytown
mini workout 10:30 Mama
Mirabelle's home movies 10:45
Boogie Beebies 11:00 In the
night garden 11:30 Primary ge
ography 11:50 Primary history
12:10 English express 12:30
Pod's mission 12:45 Something
special 13:00 The daily politics
13:30 Working lunch 14:30
The people watchers 15:15
Animal park 16:00 Sun, sea
and bargain spotting 16:45
Flog it! 17:30 Ready steady
cook 18:15 The weakest link
19:00 Eggheads 19:30 Extreme
dreams with Ben Fogle: Uganda
20:00 The money programme:
Dirty little secrets 20:30 An
island parish 21:00 The natural
world 21:50 Wild 22:00 The
choir - Boys don't sing 23:00
Ql 23:30 Newsnight 00:00
Newsnight review
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:30
Der Mann an ihrer Seite 12:00
heute mittag 12:15 Buffet
13:00 Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Panda, Gorilla Co
17:00 Tagesschau urn fünf
17:15 Brisant 18:00 ARD vor
acht 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Sport-
schau live: Voetbal 22:45 Die
Stille nach dem Schuss 00:20
Nachtmagazin
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Wege
zumGlück 11:15,11:35 Reich
und Schön 12:00 heute mittag
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute - Sport 15:15
NürnbergerSchnauzen 16:00
heute - in Europa 16:15 Wege
zum Glück 17:00 heute - Wet
ter 17:15 hallo deutschland
17:45 Leute heute 18:00
SOKO Kitzbühel 19:00 heute
19:20 Weerbericht 19:25
Forsthaus Falkenau 20:15
Mainz bleibt Mainz, wie es
singt und lacht 00:00 heute
nacht 00:10 Veronica Mars
Discovery
07:40 Rides: Roush charges
08:30,08:55 Wheeler dealers:
Mini 09:25 Brainiac 10:15 Ray
Mears' extreme survival: The
Rockies 10:40 FBI files: The
perfect heist 11:35 Mission
implausible 12:30 How it's
made 13:00 How do they do
it?: Jet engine/Weapons/Bur
ning car 13:25 Dirty jobs:
Termite controller 14:20 Kings
of construction: The Woodrow
Wilson Bridge, Washington
DC 15:15 American chopper:
Firebike 16:10 American
hotrod: Rat rod build-off
17:05 Wrecks to riches 17:35
Massive machines: Amphibians
18:00 How it's made 18:30
How do they do it?: Diamond
mine/Skyscraper/Car crusher
19:00 Mythbusters: Archime
des death ray 20:00 Dirty jobs:
Casino food recycler 21:00
Die Ludolfs 22:00 Overhaulin'
23:00 Biker build-off: Indian
Larry vs Mondo Pouras 00:00
Extreme engineering: Saving
New Orleans
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Explorer: Super snake
13:00 Frontlines of construc
tion: Hammer this! 14:00 In
the womb: Twins, triplets,
quads 15:00 Hunter hunted:
Dolphins 16:00 Michaela's wild
challenge 16:30 Chimp diaries
17:00 The Shak: Ocean 17:30
Get outta town: Washington
DC 18:00 The sea hunters: The
search for the early submarines
19:00 Egypt: Secret chambers
revealed 20:00 Aap St Co 20:30
Secret bible: Rivals of Jesus
21:30 Seconds from disaster:
US embassy bombings 22:30
Trapped: Cave rescue 23:30
Air crash investigation: African
hijack
TMF
09:00 De videotheek 11:00
Eeuwige hits 12:00 10 X Bob
Sinclar 13:00 De videotheek
15:00 Serveert 15:30 Inter
active chart 16:30 Reaction
17:30 ClipKennis 18:30 Kaf
of koren 19:00 Eeuwige hits
20:00 Interactive chart 21:00
Serveert 21:30 TMF Party
MTV
10:10 Breakfastclub MTV Top
1011:00 Top 11 at 11 12:00
Top 5 most wanted 12:30
Brand new 13:00 Top 25 15:00
True life 15:55 Viva la Bam
16:20 Dismissed 16:50 Room
raiders 17:15 Run's house
17:40 Pimp my ride 18:10 Boi
ling points 18:35 Punk'd 19:00
Cribs 19:30 My super sweet 16
20:00 Virgin diaries 20:25 True
life 21:20 Made 22:10 Run's
house 22:30 I want a famous
face 23:05 Jackass: Where are
they now? 23:30 Celebrity
deathmatch 00:00 Insomnia
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30,
08:40 L'école des chefs - Lapp
et Simon chez Pierroz 09:00
Silence ga pousse 09:25 Le plus
grand musée du monde 09:50
Les sécrets du Karakoum 10:45
Des chiffres et des lettres 11:15
Tout le monde veut prendre sa
place 12:00 TV5monde l'info
12:05 Escapade gourmande
12:30 Plus belle la vie 13:00
Marilou 13:30 Belgisch nieuws
14:00 Sous le soleil 15:00
Jaglavak, prince des insectes
16:00 Onbekend 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00
Ripostes 18:00 Nieuws 18:25
Le journal de l'éco 18:30,19:20
SOS 18 20:30 Frans nieuws
21:00 Destination réussite
21:55 Envoyé spécial 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:40 La surprise
Eurosport
08:30,09:00 Rodelen 10:00
Biatlon 11:30,12:30 Voetbal:
Afrika Cup 13:30,15:00 Biatlon
16:00,17:00 Voetbal: Afrika
Cup 18:00 Eurogoals weekend
18:15 Biatlon 19:30 Voetbal:
Afrika Cup 20:30 Sterkste man
21:30,22:00 Timbersport
22:30 Voetbal: Afrika Cup
23:00 Eurogoals weekend
23:15 Youth only zone 23:45
Worstelen
CNN
09:00 Business international
10:15 Inside the Middle East
10:30 World sport 11:00 Larry
King 12:00 Business inter
national 13:00 World news
Asia 14:30 World sport 15:00
World news Asia 16:00 Your
world today 19:30 World's unt
old stories 20:00 The campaign
trail 20:30 World business
today 21:00 World news
Europe 21:30 World business
today 21:45 CNN Marketplace
Middle East 22:00 World news
Europe 22:30 World sport
23:00 Business international
00:00 The situation room