na prachtige voetbalavond Litmanen moet Fulham redden T Van Belzen woensdag naar NAC Nuuwasmnleï 30%'korting of meer! Ritzege Napolitano in Ronde van Qatar Binnenkort paspoort voor De Guzman Supporters willen Liverpool kopen Tennissters winnen ook van Portugal Beckham blijft op 99 interlands staan Wielrenner Giling naar Cycle Collstrop FC Groningen strikt op slotdag transferperiode spits van De Graafschap. Alle types simlock-vrij, op voorraad en leverbaar Samsung Nokia Bel snel voor uw bestelling naar 0118-435927! PZC Vrijdag 1 februari 2008 43 door Barry van der Hooft goes - De proeftraining van Joan van Belzen bij NAC Breda vindt aanstaande woensdag plaats. De doelman van hoofdklasser Hoek kreeg gisteren te horen dat hij die dag met keeperstrainer Arno van Zwam aan de slag gaat. Van Belzen is bij Hoek aan een sterk seizoen bezig en dat is ver schillende profclubs uit Nederland en België niet ontgaan. Na het ver zoek van NAC om een keer mee te trainen, werd de Arnemuidenaar namens FC Twente ook nog bena derd door een makelaar. „Ik had met NAC al de afspraak gemaakt daar te komen trainen, dus van FC TWente is voorlopig geen sprake", vertelt de doelman. Ook Lokeren - tegen wie Van Belzen onlangs in een oefenduel knap de nul hield - en AA Gent hebben interesse in de keeper. Van Belzen ziet de proeftraining als een mooie kans. „Ik weet al leen dat ik met Van Zwam ga trai nen. Verder laat ik alles op me af komen." De spelersmakelaars heb ben hem inmiddels ook ontdekt. „Verschillende mensen hebben al gebeld omdat ze me wel willen be geleiden. Ik zou dan wel meteen een handtekening bij hen moeten zetten. Dat vind ik nogal wat, dus ik kijk het allemaal nog even aan." al khor - De Italiaanse wielrenner Danilo Napolitano heeft gisteren de vijfde etappe van de Ronde van Q_atar gewonnen. De coureur van Lampre was na een rit over 170 ki lometer de snelste in de sprint. Hij eindigde voor zijn landgenoot Al berto Loddo en de Belg Tom Boo- nen. Zij waren beiden ook al suc cesvol in de ronde. Boonen be hield de leiding in het klassement. rotterdam - De Canadees Jona than de Guzman krijgt binnen en kele weken officieel zijn Neder landse paspoort. Vorig jaar besloot de Feyenoorder een Nederlandse paspoort aan te vragen. Omdat hij langer dan vijf jaar hier woont, kon dat zonder al te veel proble men. Met een Nederlands pas poort kan hij uitkomen voor natio nale selecties van de KNVB. londen - Een groep fans van Liver pool wil zelf de club kopen. Onder de naam The Share Liverpool FC Group hopen de aanhangers van 100.000 supporters van over de he le wereld geld te krijgen om de Amerikaanse eigenaren George Gil- lett en Tom Hicks uit te kopen. Gil- lett en Hicks kochten Liverpool vo rig jaar, maar onder hun leiding blijven de prestaties achterwege. Boedapest - Het Nederlandse vrouwentennisteam heeft gisteren in Boedapest ook de tweede wed strijd in groep 1 van de Europees/ Afrikaanse zone van de Fed Cup gewonnen. Het team won beide partijen in het enkelspel (Renée Reinhard en Arantxa Rus) waarna het duel was beslist. Oranje speelt vandaag in de laatste groepswed strijd tegen Bulgarije. londen - David Beckham maakt geen deel uit van de Engelse voet balselectie voor de vriendschappe lijke interland tegen Zwitserland op 6 februari. Beckham kwam voor het laatst in actie tijdens het EK-kwalificatieduel met Kroatië. Beckham staat op 99 interlands. Een jubileum is niet uitgesloten, omdat bondscoach Capello hem nog niet uit zijn hoofd heeft gezet. geraardsbergen - Wielrenner Bas Giling fietst komend seizoen voor Cycle Collstrop. Dat heeft Jac ques Hanegraaf, eigenaar van de ploeg die op een Zweedse licentie koerst, gisteren bevestigd. DE 25-ja- rige Giling wordt de tweede Neder lander in het team dat de opvolger is van de ploeg Unibet.com. Eer der werd Matthé Pronk al vastge legd. goes - Oud-Ajacied Jari Litmanen maakt het seizoen af bij Fulham. De 36-jarige Fin moet de club hel pen bij de strijd tegen degradatie. Litmanen dankt zijn nieuwe club aan trainer Roy Hodgson. De En gelsman was tot voor kort bonds coach van de Finse nationale ploeg. Fulham staat momenteel voorlaatste in de Premier League, zes punten onder de degradatie- streep. FC Groningen neemt Berry Po- wel over van De Graafschap. De 27-jarige aanvaller moet Erik Nev- land opvolgen. De Noor vertrok onlangs naar Fulham. Powel onder tekende in de Euroborg een con tract voor anderhalf jaar, met een optie op nog twee seizoenen. Aanvaller Lee Nguyen (21) ver trekt bij PSV. De in de Verenigde Staten geboren Vietnamees zet zijn carrière voort bij het Deense Randers FC. Lee speelde in ruim twee seizoenen slechts twee duels voor PSV. Michal Svec is de eerste Tsjech in dienst van SC Heerenveen. De 20-jarige verdediger, die ook op het middenveld uit de voeten kan, komt over van Slavia Praag. De jeugdinternational ondertekende een contract voor 4,5 jaar. Radek Matusiak verlaat SC Hee renveen tijdelijk. De Poolse aanval ler speelt tot het einde van het sei zoen op huurbasis voor GKS Bel- chatow, zijn oude club. Matusiak vroeg om verhuur omdat hij an ders vreest voor zijn plaats in de nationale ploeg tijdens het EK. Aanvaller Diego Biseswar maakt het seizoen af bij De Graafschap. Feyenoord verhuurt de 19-jarige spits, die na Michel Jansen en Jor- dy Buijs de derde speler van Feye noord is die in januari op huurba sis bij De Graafschap is neergestre ken. Laurens ten Heuvel keert terug bij Stormvogels Telstar. De 31-jari- ge spits van RBC Roosendaal maakt het seizoen op huurbasis af in Velsen. In het seizoen 2001-2002 maakte hij twintig tref fers voor de Witte Leeuwen. Stijn Vreven speelt tot het einde van het seizoen bij Tongeren. De Belgische derdeklasser neemt de rechterverdediger, die in Neder land uitkwam voor FC Utrecht, Vitesse en ADO Den Haag, op huurbasis over van Sint-Truiden. 1 1 t 1 m G600 169 G800 199 P520 Armani 299 U700 139 N95 8GB 289 N73 129 3110 Classic 99 7900 Prisma 209 8600 Luna 309 ÉlÉÉÉil Dagelijks bereikbaar van 10.00 tot 16.00 uur. Istvan Bakx viert de sensationale overwinning op AA Gent met de supporters van KV Kortrijk. foto Bart Vandenbroucke jari Litmanen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 79