Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Vrijdag 1 februari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiileberichten@wegenerdaabladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, groot- en over grootvader Dries Agterhuis weduwnaar van Lisa van Jole Axel, 3 oktober 1917 Terneuzen, f 30 januari 2008 Koewacht: Gerrie Agterhuis Erik Marjolein en Roland Sluiskil: Ronnie en Janneke Agterhuis-Vijfvinkel Serge Jiirgen en Andrea - Madeion, Esmee Terneuzen: Fons en Jeannette Agterhuis-de Pooter Marieke en Anrico Cassandra en Erik Corr.adres: Bosjesweg 115 4541 AN Sluiskil De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 4 februari om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Gelegenheid tot condoleren in het crematorium na de plechtigheid. Zaterdag 2 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van unit R15 van verpleeghuis "Ter Schorrevoor de zorg en aandacht. Op woensdag 30 januari bereikte ons het verschrikkelijke bericht dat door een noodlottig verkeersongeval is overleden onze jonge, geliefde collega David Blancquaert 29-08-1978 30-01-2008 Gedurende een 7-tal jaren is hij betrokken geweest bij de opbouw van ons bedrijf. Het is heel onwerkelijk dat hij er niet meer is. Wij wensen Petra, Patrick, Margriet en alle verdere familie leden en vrienden sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Heros Sluiskil BV HEROS De ene dag geluk, de andere dag een leven stuk. Nooit meer "Kunde gij voor mij iets maken?" Nooit meer "Een vraagske...". Niet meer uitbundig zwaaien. Niet meer koffie drinken. Nooit meer lessen in het afvlakken en opritjes maken. Plotseling weg. David Blancquaert 29-08-1978 30-01-2008 Wij wensen Petra, Patrick en Margriet veel sterkte in deze verdrietige tijd. HHH HEROS GROEP Lucien, Kathy, Piet, Dirk, Edwin, John, Natasja, Eric Petra, Cor, Marian, Willy, Anton, Joeri, Frank, Robbie, Pieter, Martin, Jan, Arie, Regina, Eugen, Trix, Frans, Peter, Wil, Ruud, Corny, Adrie, Paul, Cock, Jos, Jos, Maikel, Dimphy, Ton, Christoph, Jordy, Stefan, Frank, Dirk, Jan, Filip, Suree, Cees, Mark, John, Ankie, Rinald, Patrick, Peter, Dagas, Willem, Frits, Michael, Jeanette, Ronny, Martijn, Michael, Peter, Roy, Berry, Wilfried, Nicole, Antoine, Alex, Randy Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante, mevrouw Groenleer-van Gils Amemuiden: S. Groenleer-de Mulmeester Colijnsplaat: M. Groenleer-van Damme Ede: M. Groenleer-Vellekoop Oost-Souburg: J. Groenieer-Jongsma Nu dan, o HEERwat is 't, dat ik verwacht? Mijn hope staat op U alleen; Psalm 395 berijmd Bedroefd delen wij u mede dat, na een pas op hoge leeftijd optredend verval van krachten, de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde tante Pieternella Maria Jobse Vrouwenpolder Middelburg 17 maart 1912 30 januari 2008 MiddelburgE. Geluk-Jobse J.J. Geluk Middelburg L. Jobse (in herinnering) C. Jobse-Maas DordrechtK. Janse-Jobse J.C. Janse MiddelburgP.M. Davidse-Jobse A. Davidse Zorgcentrum Eben-Haëzer Briandlaan 2 Correspondentieadres: J.J. Geluk Punt 15 4332 AB Middelburg Tante is opgebaard op haar kamer in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg, alwaar zij de laatste maanden van haar leven een zorgzame en liefdevolle verzorging genoot. Aldaar kan voorafgaande aan de rouwdienst vanaf 12.15 uur afscheid genomen worden, waarbij tevens gelegenheid is de familie te condoleren. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal op maandag 4 februari gehouden worden om 12.45 uur in eerdergenoemd Zorgcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Geen bloemen Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig zien. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van Mevr. M.L. Musson-Wijffels Meer dan 30 jaar was Wies lid van ons parochiekoor. Voor haar inzet zijn wij haar erg dankbaar. Wij zullen haar dan ook vreselijk missen. Namens het parochiekoor van de H. Petrus Apostel te Schoondijke: Elvira, Ineke, Anniek, Wies, Mariette, Mieke, Ingrid, Carla, Marie, Sjaan, Irma. Lia. Emmie, Nicole, Trees, Miek be Het is goed zo. Ik heb een goed leven gehad. We zijn dankbaar dat hij niet lang heeft hoeven lijden. In alle rust is overleden Johan Reijnhout weduwnaar van Nel Reijnhout-Sinke Schoondijke, 6-1-1921 f Goes, 30-1-2008 Middelburg: Annemieke Dana en Hugo Rens Nijeveen: Jos en Gea Nelleke en fan Gerwin Thijs en Tycho Anne Loes en Frank Paula en Lambert Gemmy Correspondentieadres: Vlissingse Molenstraat 12 4335 GG Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 4 februari 2008 om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Johan Reijnhout gehuwd geweest met Neeltje Sinke 18 dee. 2005 Vlissingen: Wim en Chrisje Sinke-Schoe Bergen op Zoom: Jo t en Janny Sinke-Mol Sint-Laurens: Jeaane en Jan t Geldof-Sinke Rheden: Dien en Gijs Ruitenbeek-Sinke Oostkapelle: Nel t en Simon Corbijn-Sinke Vineland (Canada): Huib en Corry t Sinke-de Haan Serooskerke: Kees en Leny Sinke-Boone Vrouwenpolder: Janny en Jan Wattel-Sinke Son: Joke en Eek Wiersma-Sinke Kamperland: Piet en Sea Sinke-Zwemer Neven en nichten 's-Gravenpolder, 30 januari 2008 Een leven gekenmerkt door liefde en eenvoud. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi op de leeftijd van bijna 92 jaar Stoffelina van den Berge Weduwe sinds 2001 van E.R.O. Richard in leven predikant te Oostkapelle Kruiningen, t Middelburg, 15 april 1916 27 januari 2008 Lieshout: Eline Brouha-Richard Marcel Brouha Xavier Pascal en Giza Madeion Hulst: Odile Roelse-Richard Gerrit Roelse Agnes en Jeroen Niels, Evelien Nieuwegein: Marianne Birkhoff-Richard Willem Birkhoff Christine Micheline Wassenaar: Yvonne Rehorst-Richard Dick Rehorst Merel en Mark Harriët Zoutelande: Marcel Richard Gretha Richard-Jonker Marion en Danny Lisanne Maurice Overeenkomstig haar wens heeft de teraardebestelling in besloten kring plaatsgevonden op donderdag 31 januari 2008 te Oostkapelle. Correspondentieadres: Majoorwerf 46,4374 CA Zoutelande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30