EEN GRATIS KNIPSELKRANT KUN JE NIET MAKEN Familieberichten COLLECTANTEN 30 I Donderdag 31 januari 2008 PZC Gedenk, HEERE! Uwer barmhartigheden en Uwer goedertierenheden, want die zijn van eeuwigheid. Psalm 256 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen mijn lieve man en onze lieve, onvergetelijke vader en opa Hubregt Spruijt in de leeftijd van 77 jaar. Meliskerke: C. Spruijt-Melse Meliskerke: Ad en Gerda Spruijt-Dirks Kim en Robbert, Joyce, Kevin Haarlem: Ina en Dick van den Boogaart-Spruijt Marius, Lenny, Rachel, Jemima Meliskerke: Tonnie en Cobie Spruijt-Wouters Nina, Wout, Gerben, Teun, Lea, Otto Vlissingen: Ellen en Kees Jan Haegens-Spruijt Irene en John. Bart, Guus, Rob Westkapelle: Martin Spruijt en Annemieke Hengst Monica en Pierre, Saskia, Mark, Julia Megen: Hannie en Sanne Schmidhamer-Spruijt Bergambacht: Rianne en Siebe Both-Spruijt Niels, Rutger, Carlien Middelburg: Linda en Bart Klaassen-Spruijt Karen, Ines, Jaap Veere: Esther en Willem Goedbloed-Spruijt Vlissingen, 29 januari 2008 Vondellaan 21 Correspondentieadres: C. Spruijt-Melse Burg. Adelaarstraat 18 4365 AH Meliskerke Zaterdag 2 februari zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Meliskerke om 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Huib Spruijt echtgenoot van Catrien Melse Sien en Willem (in herinnering) Boogaard Leny en Evert (in herinnering) Klooster Tinus en Anneke Melse Neven en nichten Meliskerke, 29 januari 2008 Heden overleed onze lieve, zorgzame en meelevende zwager en oom Huib Spruijt die veel voor ons betekende in zijn leven. Serooskerke, 29 januari 2008 L.P. Spruijt-Cevaal Neven en nichten In alle stilte ben je van ons heengegaan, maar je blijft in ons verder leven. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, zeer onverwacht uit ons midden werd weggenomen, onze lieve zorgzame ma, oma en ouwe oma Anna van Hecke weduwe van Jérome van Voren in de leeftijd van 91 jaar. Sas van Gent: Erna en Edmond Wilberth Jérome Breda: Priscilla en Raf Brenda, Sanne en Manon Ilse en Ralph, Daphne, Matthijs en Milan Voerendaal: Annie en Cock Henny en Kurt, Gerlinde en Melissa Esther en lean-Pierre, Kimberly Ingeborg en Marco Renate en Ferrie, Ashley en Daniël Sas van Gent: Regina en Sjaak Angela en Kees-Jan Martine Sas van Gent, 31 januari 2008 Corr.adres: Calandstraat 18,4551 AV Sas van Gent Naar wens van ma, oma en ouwe oma heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor uw bewijs van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze goede vader, schoonvader en opa Adriaan Jan Bolleman weduwnaar van Catharina Gerarda van de Water Nico en Ingrid Kees en Toos en kleinkinderen Nieuwvliet, januari 2008 Dankbetuiging Uw hartverwarmende medeleven, in welke vorm dan ook, zowel tijdens zijn ziekte als na het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader en trotse pipa Erik Renout heeft ons als gezin bijzonder goed gedaan. Daarvoor onze hartelijke dank. Lidy Renout-Schrama Lidy Franken Sigrid Max, Felix Axel, januari 2008 Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei die *in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met een ongeneeslijke longziekte, zoals astma en C0PD. Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl Dank u wel! Journalisten en uitgevers hebben het auteursrecht op de artikelen in kranten en tijdschriften. U mag die artikelen gebruiken voor een papieren of digitale knipselkrant, maar dan moet u er wel iets voor betalen. Via CLIP (Copyright Licentie- en Incassobureau Pro) kunt u een licentie krijgen voor het gebruik van artikelen. Op onze site kunt u ondermeer snel berekenen wat legaal knippen u kost met behulp van onze Clip Calculator. Dus graag tot ziens op www.clip.nl. LICENSED TO CUP als vrijwilliger bij het Astma Fonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44