PZC Hinder door verbetering kruispunt Kintratuiif mx deDRVKKERY BEVEL 25 34 44 Nu 30% voorjaarsvoordeel met Miles Money Kruiwagen Jumpen in Janvier Etsen van Jan Montyn te zien in Middelburg Meerkampster Wisse werkt toe naar olympische kwalificatie Donderdag 31 januari 2008 Tip? redgoes@pzc.nl Gevaarlijke kruising N256-Noordlangeweg krijgt verkeerslichten. door Frank Balkenende COLIJNSPLAAT - De provincie be gint maandag met de beveiliging van het kruispunt Deltaweg (N256) en Noordlangeweg tussen Colijnsplaat en Kats. Autoverkeer moet rekening houden met hinder en omleidingen. Voor fietsers tus sen Kats en Colijnsplaat is er een alternatieve route via de Oost Zee dijk. De provincie beveiligt voor 7,5 ton het kruispunt met verkeerslichten. Dat gebeurt op verzoek van be zorgde ouders. Dagelijks rijdt schoolgaande jeugd naar kruis punt De Tol, zoals het in de volks mond heet, om daar de bus naar Goes te nemen. Het is in die zin hét verkeersknooppunt van scho- De aanpak van het kruispunt Del- taweg-Noordlangeweg levert vooral Noord-Bevelanders tijde lijk ongemak op. De kruising is daarna wel veilig voor fietsers. lieren op Noord-Beveland. Vanaf beide zijden van de Langeweg moeten fietsers de brede Deltaweg oversteken. Als het druk is op de Deltaweg is dat vaak lastig en soms ook een hachelijke onderne ming. Als er verkeerslichten staan, wordt de oversteek veel veiliger. De pro vincie verwacht niet dat de ver keerslichten files verder in de hand werken tijdens het recreatie seizoen. Dan rijden er immers da gelijks gemiddeld drie- tot vierdui zend auto's meer over de Delta weg, en in het hoogseizoen zelfs 14.000 tot 15.000 meer, dan in de rest van het jaar. Het karwei zorgt voor enig onge mak. Van 4 tot 22 februari moet verkeer van en naar Kats omrij den, onder meer via de Oost Zee dijk. Verkeer van en naar Colijns plaat treft hetzelfde in de week van 25 februari. De bushaltes bij De Tol zijn wel per voet en fiets te bereiken. De hoofdrijbaan van de Deltaweg is van 10 tot 29 maart van 19.00 tot 06.00 uur deels dicht. Bestuurders worden over de westelijke parallelweg gedirigeerd. Intratuin is hét adres voor u en uw huisdier! Breda, Terheijdenseweg 296 Halsteren, Halsterseweg 65a (afslag Bergen op Zoom Noord, 6dsstoplicht rechts) Koudekerke, Provinciaalseweg tussen Vlissingen en Koudekerke GOES - Basisschoolleerlingen konden gistermiddag lekker hun energie kwijt in dansschool Janvier in Goes. Derdejaars ClOS-studenten Jim Bruys en Tom Mulders hielden samen met hulpstichting Helpende Hand uit Goes een jumpmiddag. Het evenement was een opdracht voor de studenten van het CIOS. De kinderen werden in drie groepen verdeeld op basis van hun jumpvaardigheden. Per groep was er een deskundi ge die les gaf. Het doel achter de dansmiddag is kinderen meer te laten be wegen. foto Willem Mieras Extra voordelig voorjaarsartikelen kopen? Wissel je Air Miles in en ontvang direct voordeel op een groot deel van ons assortiment. Je betaalt je aankopen met 30% Air Miles en 70% Money. 0ez» actie is geldig t/m zondag 3 februari 2008. Kok voor de actievoorwaarden ©o www.vd.nt ZEEUWSE E Tip? redactie@pzc.nl Ja, die ontslagen bankmedewer ker had wel plannen voor de toe komst. Hij speelde met het idee om te solliciteren bij de gemeen te. Dat leek hem wel een aardige nieuwe werkgever. „Goed idee!" zei de re-integratie- coach enthousiast. En hij voeg de er bovendien een handige tip aan toe die de kansen op een nieuwe baan voor zijn cliënt wat groter zouden moe ten makenHeb je misschien een kruiwagen? Dat helpt vast en zeker." Die opmerking bevreemdde de werkzoekende man. „Ik dacht niet direct aan een betrekking bij de plantsoenen dienst." Markt 51 Middelburg T0118886886 In opdracht van de Provincie Zeeland wordt de kruising van de N256 met de Noordlangeweg verkeersveilig gemaakt. De werkzaamheden duren van 4 februari tot en met 28 maart. Gedurende deze periode zal het verkeer te maken krijgen met een aantal omleidingen. PZC I Willem Adriaansens Kruispunt krijgt ni verkeersregelinsti vanavond vanaf 17.30 uur Brasseriemenu met bloemkoolsoep, pasta of lasagne en pannacotta 15,00 en 12,50 (vegetarisch) Reserveren? bel 0118 - 886 866 vanmiddag, 14.00-17.00 uur Poëziemarathon Ballustrada zaterdag 2 februari 11.00 uur Henk Kroes (Elfstedentocht) over zijn boek De Stayer zondag 3 februari 13.00-17.00 uur Koopzondag 15.00 uur Kjoek op zondag Judith Eiselin voor kinderen van 10-12 kijk ook op: www.drukkerijmiddelburg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 39