Wt Familieberichten Colofon Familieberichten 5 1 28 I Donderdag 31 januari 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Ik heb je bij me, diep in mij. Daarom ben je zo dichtbij. Ik ben mijn maatje kwijt Na vele moeilijke jaren is toch nog geheel onverwachts van mij heengegaan, mijn lieve, zorgzame vrouw Cobi Fastenau Jacoba Elizabeth Middelburg, 13 januari 1948 Edegem, 29 januari 2008 Frits Dierikx Van Heemskerckstraat 28 4335 HZ Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Cobi te nemen op zater dag 2 februari a.s. van 14.00 tot 18.00 uur in haar eigen huis aan de Van Heemskerckstraat 28 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 7 februari om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Amelia de Bakker-Mobach Marietje echtgenote van Petrus José de Bakker Sluiskil, 29 april 1939 Hulst, 30 januari 2008 Axel: Peter de Bakker Hollis (U.S.A): Patrick en Ella Chantal, Steven Budel: Marco en Juk Bosplein 5,4571 AH Axel U kunt afscheid nemen van Marietje in het mortuarium aan de Westsingel te Axel, op vrijdag 1 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 2 februari om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats Westerzicht aan de Westsingel aldaar. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in "De Halle", Rooseveltlaan la te Axel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geschokt en met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Cornelia Pieternella Boeije Conny Met bewonderenswaardige moed, kracht en doorzettings vermogen zette Conny de afgelopen jaren alles op alles om haar ziekte te overwinnen. Echter deze ongelijkwaardige strijd heeft zij niet mogen winnen. Wat Conny voor ons bete kent, laat zich niet in een paar woorden beschrijven. Haar inzet, maar zeker ook haar sociale hart en betrokkenheid naar zowel onze organisatie als naar de individuele mede werker toe, maakten haar tot een warme persoonlijkheid. Iemand waarop je kon vertrouwen. We gaan haar missen. Wij wensen Jan, Remco, Tanja, Simone, Pedro, Elaine, Angelica en naaste familie heel veel kracht en sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Neckermann.com St. Jansteen en Terneuzen Toch nog onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve schoonzus en onze lieve tante Cobi Fastenau Ria Salimma Yaëla Shivani en Nick Moreno Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Henk de Feber De heer De Feber was vele jaren werkzaam als bezoek- vrijwilliger in De Molenhof. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Namens bewoners, medewerkers, vrijwilligers en directie Zorgcentrum De Molenhof Zaamslag, 30 januari 2008 Want Gij, o Here, zijt mijn toevlucht. Psalm 91:9a Op 29 januari 2008 is in de leeftijd van 89 jaar plotseling ontslapen Janna Groenleer-van Gilst sinds 23september2002 weduwe van Dingenus Groenleer Wij verliezen in haar een gelovige, blijmoedige en altijd meelevende moeder, groot- en overgrootmoeder. Burgh-Haamstede: Kees en Riet Groenleer Jeannette en Leo Myrthe, Tessa, Thamar Elma en Roel Max Woerden: Jan en Clarie Groenleer Hester en Matthias Suzan Dijon Charlotte Duinoordweg 4, Burgh-Haamstede Correspondentie-adres: Haeskenshof 4a 4328 CE Burgh-Haamstede Tel. 0111-653064 Onze moeder is thuis opgebaard. De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstel lenden zal gehouden worden zaterdag 2 februari om 10.30 uur in de Chr. Geref. Ontmoetingskerk aan de Dapperweg 1 te Burgh-Haamstede, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren. „■4B?'.. Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Johannes Antonius de Koning oud-medewerker van de gemeente Goes bij de voormalige dienst Gemeentewerken De heer de Koning is ruim 33 jaar verbonden geweest aan onze gemeente. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie leden sterkte toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas drs. D.J. van der Zaag Jannv bedankt voor de warme vriendschap tussen ons Kapelle: L.J. Ruissen-de Jonge Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van Mevr. M.L. Musson-Wijffels Meer dan 30 jaar was Wies lid van ons parochiekoor. Voor haar inzet zijn wij haar erg dankbaar. Wij zullen haar dan ook vreselijk missen. Namens het parochiekoor van de H. Petrus Apolstel te Schoonedijke: Elvira, Ineke, Anniek, Wies, Mariette, Mieke, Ingrid, Carla, Marie, Sjaan, Irma, Lia, Emmie, Nicole, Trees, Miek Heden behaagde het de Heere, tot onze grote droefheid, van onze zijde weg te nemen mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Maartje Petronella van der Poel-de Jonge in de leeftijd van 75 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Chr. van der Poel A. van der Poel I.E. van der Poel-van Burg H. van der Poel C.M.D. van der Poel-Doudeijns J. van de Plasse - van der Poel W. van de Plasse N. Nieuwenhuijse-van der Poel D.J. Nieuwenhuijse G. van der Poel J.J. van der Poel-Bruijnooge M. van der Endt-van der Poel J.J. van der Endt Chr. van der Poel M.P. van der Poel-Staal P. Cornelisse-van der Poel A. Cornelisse E. Doudeijns-van der Poel J.C. Doudeijns en kleinkinderen 29 januari 2008 Molenlaan 4 4401 CCYerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 2 februari om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met groot verdriet geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve en altijd zorgzame Oma Van der Poel Christiaan en Shalyn Christian Anneke en Arjan Xander Henri Angelique Marlies Anita Marnella Judith Jozian Simone Jeanne Caroline Chris Mariëlle Robert Dennis Adriaan en Anke Evy Christiaan Carolein Adriaan Wim Martine en Else-Marie Jossé Antoine Martina Christiaan Lorenzo Yerseke, 29 januari 2008 In verband met bovenstaand overlijden zijn Discus Van Der Poel te Yerseke en Het Zeeuwse Vleeshuis te Kapelle a.s. zaterdag 2 februari 2008 de gehele dag gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32