Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Woensdag 30 januari 2008 PZC Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maü pzcfemüietericMeD^^iierdsgiüadenjjü tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09 00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Na een zware en met respect afdwingende kracht gedragen ziekte, verliezen wij Jan Jacobus Bakker fan Vlaardingen, 9 april 1947 t Zierikzee, 28 januari 2008 Zierikzee, Marijke Bakker-de Smit Rotterdam, Jasper en Angelique Rotterdam, Meike Funky Ut Boeijp Dordrecht. P. Bakker W. Bakker-Vei-meulen Eist, J. Bakker Oude Haven 4 4301 CK Zierikzee Vrijdag 1 februari nemen we afscheid van Jan in het crema torium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 15.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt tl dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We moeten je los laten, nu je er niet meer bent is de wereld een stukje ingekrompen. Jan Bakker Joop en Angelique Kees en Dienike Marjaen John Carl en Ria IMPROVE Onze gewaardeerde Oud-Tafelaar Jan Bakker is overleden. Wij zullen hem missen en wensen Marijke, Meike en Jasper, familie en vrienden veel sterkte toe! RT39 Schouwen-Duiveland Hij was een Tafelaar... Verslagen nemen wij afscheid van onze goede vriend JAN BAKKER Hij overleed op 28 januari j.l. Jan was een Tafelaar in hart en nieren. Op zijn eigen humorvolle wijze bracht hij een bijzondere sfeer in onze bijeenkomsten, altijd scherp en immer gevat. Wij zijn dankbaar voor zijn vriendschap gedurende tientallen jaren en voor zijn bijdrage aan Tafelronde 39 Schouwen-Duiveland en aan onze club van Oud-Tafelaars. We wensen Marijke, Jasper, Meike en familie veel kracht toe in de moeilijke tijd die voor hen ligt. Philip en Cathrien, Jon en RietjePaul en Margot, Rob en Karoline, Hons en Ellen, Jan en Tove, Louis en Betty, Coen en Tonnie, Rob en Marion, Chris en Truus, Niek en Adrie, Jim en Mieke, Dirk en Ellen. (OT 39 - a°+) Jan Bakker Hij was een Tafelaar als geen ander. Het valt zwaar afscheid te moeten nemen van Jan, een zeer gewaardeerd mede Oud-Tafelaar. Een man met bijzondere humor die het Tafelleven extra kleur gaf. Onze gedachten gaan ook naar zijn mede-clubleden van OT 39. We wensen Marijke, Jasper, Meike en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Oud-Tafelaarsclub OT 40 Bedroefd nemen wij afscheid van onze gewaardeerde collega Jan Bakker Wij wensen Marijke en de kinderen veel sterkte dit verlies te dragen. Tandartsen Kring Schouwen-Duiveland Zierikzee, 28 januari 2008 (anus! Met je scherpe analyses, kritieken en humor was je altijd een aanwinst voor de borreluurtjes Bedankt hiervoor. We wensen Marijke, Meike en Jasper de komende tijd veel sterkte toe. Cafe De Gekroonde Suikerbiet Tijdens een vakantie op Tenerife is op zondag 27 januari 2008, in de leeftijd van 75 jaar, plotseling overleden onze zwager en oom André Pieter den Breejen echtgenoot van onze zus en tante Marina Hoogerheijde Wij delen in het verdriet van onze zus en tante in de troost volle wetenschap, dat wij het mogen leggen in de hand van de Heere (Psalm 1014) Veere: M. Hoogerheijde C. Hoogerheijde-van Liere (in herinnering) Middelburg: J. Wisse-Hoogerheijde S. Wisse (in herinnering) Breda: J. Hoogerheijde (in herinnering) A.P.M. Hoogerheijde-van den Berg Sint Laurens: K. Hoogerheijde L. Hoogerheijde-de Visser Baarn: J. Hoogerheijde C.J.H. Hoogerheijde-Reijnen Neven en Nichten Correspondentieadres: N.K.J. van Waasplein 7, 2101 EM Heemstede "God heb ik lief" Psalm 116 vers 1 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze schoonvader, groot- en overgrootvader Pieter Buijze weduwnaar van Anna Elizabeth de Jonge in de leeftijd van 98 jaar. Zaamslag: Frans Buijze - in herinnering - Marie-Louise Buijze-Dijkers Peter en Tanja Sjaak en Lenny Veere: Riet Stoffels-de Jonge - in herinnering - Rinus en Corrie Stoffels-Reuvers Leo en Diana - Emily, Robin Annet en Kurt Temeuzen, 28 januari 2008 Correspondentieadres: M.A. Stoffels Bosweg 2 4551 RN Veere Donderdag 31 januari is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum De Molenhof, Molenstraat 3 te Zaamslag. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op D.V. vrijdag 1 februari om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in "De Rank", Zaagstraat 2. Geen bloemen Vol ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van het zoontje van onze collega Vera Danilo Stroo Wij wensen Vera en haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Namens iedereen die woont en werkt in SIMNIA. Mark Felius, locatiemanager SIMNIA Mirjam Drost, directie SVRZ Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn geliefde man, onze vader, schoonvader opa en overopa Pieter Aart Kramer Wissenkerke f Middelburg 21 april 1919 28 januari 2008 Middelburg: H.M. Kramer-Schrier Middelburg: Rina Kramer Anne-Marie, Michael, Lennard, Amy Ron en Astrid./oey, Sammy Ralph en Bianca, Robbert, Lauren Middelburg: Koos Kramer Marianne en Huib, Yordi, Reris John en Ingeborg, Kim, Calle Jacqueline en Rudy, Mick, Merel Krabbendijke: Willy en Arend van de Beid-Kramer Middelburg: Gert en Bep Kramer-van Tatenhoven Patrick en Heidi, Dennis, Wesley Matthijs en Anouk Oostkapelle: Els Kramer en Paul Poortvliet Jouke Jesse en Laura Correspondentieadres J. Kramer, Zachariasjansenstraat 28, 4332 VG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 1 februari van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na deze bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze zwager en oom PA. Kramer Ons medeleven gaat uit naar Riek en familie. J. Cevaal P. Cevaal-Schrier Nichten en neven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26