eer je bij MHC Olympia Hoofdkantoor VW verhuist, maar voorlopig niet naar Sluis GEEN TIJD OM UW DROOM AUDI/VW TE ZOEKEN? LAAT ONS 'M VOOR U VINDEN... waar anders? www.autoshak.nl Cargill helpt carnavalvierend Sas van Gent Vier wagons ontspoord bij Dow Studio Sar\érie Met nog meer openingsuren PZC Dinsdag 29 januari 2008 I 23 Martijn, Petra en Vincent zetten de bar van mixed hockeyclub Olympia eens goed in het sop tijdens de winterstop. foto Wim Kooyman AUTOBEDRIJF 'S-HEER ARENDSKERKE Vermetstraa! 38 0113-561381 sas van cent - Zetmeelfabrikant Cargill Benelux in Sas van Gent heeft besloten om een gedeelte van haar loods kostenloos beschik baar te stellen voor de tijdelijke op slag van carnavalsspullen. Het gaat hier om de voormalige suikerloods op het Cargillterrein. De carnavalsverenigingen in Sas van Gent dreigden in de proble men te komen doordat hun vorige onderkomen, de opslagloods op het voormalige CSM-terrein, recen telijk gesloopt werd om plaats te maken voor het nieuwe bedrijven terrein De Sasse Poort. Cargill heeft begrip voor de moei lijke situatie waarin de carnavals vierders zich nu bevinden en wil een helpende hand bieden. Zij kunnen hun spullen tot septem ber 2008 stallen in de Cargill- loods, in afwachting van een defi nitieve oplossing voor hun bouw plaats- en opslagprobleem. Overi gens wordt niet uitgesloten dat de ze ook na september de loods kun nen blijven gebruiken. Cargill zoekt al jaren naar gebruiksmoge lijkheden voor de restanten van de oude suikerfabriek. Backoffice-krachten nemen intrek in pand Axelsestraat Terneuzen. door Raymond de Frel TERNEUZEN - Het begon aardig op een langlopende soapserie te lij ken, het getouwtrek rond de VW Zeeuws-Vlaanderen. Een soap waarin vooral de Sluise politiek de hoofdrol speelde. Maar met de ver huizing van het hoofdkantoor komt daaraan een voorlopig einde, la, de VW verhuist. Maar nog 1 niet naar de gemeente Sluis. Het 1 pand aan de Terneuzense Markt tf wordt deze week verlaten voor een nieuwe stek, iets verderop in de Axelsestraat. Het verkooppunt op de Markt blijft wel op de huidi- L ge locatie. De mensen die achter n de schermen aan het beleid van de toeristische organisatie werken, za- Ven al jaren om ruimte verlegen. Drie jaar geleden probeerde voor malig wethouder Leen Kamphuis de backoffice naar de Markt in Oostburg te krijgen, omdat de Slui se gemeenteraad vindt dat zij als grootste subsidieverstrekker het recht heeft om het hoofdkantoor van de VW binnen haar gemeen tegrenzen te situeren. De raadsleden schoten het verhuis plan echter af nadat er tumult ont stond vanuit de VW-folderpost in het Ledeltheater. Daarna opperde Kamphuis' opvolger Adri Rosendaal de backoffice in het voormalige stadhuis in Aarden burg onder te brengen, maar dat zag het VW-bestuur niet als een optie. Het moest en zou Oostburg worden, omdat dit vanuit be- drijfs-economisch opzicht de beste locatie was. En de medewerkers van de VW? Die zaten eind 2006 nog altijd af wachtend en dicht op elkaar in hun 'kotje' naast café 't Bierwinkel tje. Er kwam een nieuwe stek in beeld. In Oostburg, bij het nog te verbouwen verzorgingscentrum De Burght. Die verbouwing laat nog op zich wachten, maar er was een tussenoplossing bedacht: het gebouw van de Rabobank. Die vlieger ging niet op, want het pand komt pas vrij als de verbou wing van het gemeentehuis achter de rug is. Zo lang kan de van drie naar acht medewerkers uitgegroei de backoffice echt niet meer wach ten. En dus verhuist het kantoor nu toch, voor drie jaar naar een pand tegenover De Zeepsjop in Terneuzen. Een definitieve plek in De Burght is nog altijd een optie. De backoffice van de VW Zeeuws-Vlaanderen verhuist deze week na veel perikelen tijdelijk van de Markt naar de Axelsestraat in Terneuzen. door Raymond de Frel TERNEUZEN - Op het rangeerterrein van chemieconcern Dow in Ter neuzen zijn gistermiddag vier goe derenwagons ontspoord. Daarbij deden zich geen persoonlij ke ongevallen voor. „En de wagons hebben ook niets gelekt. Een van de vier is gekanteld, maar die was gelukkig leeg", aldus Dow-woord- voerder Erik van Oosten. De oor zaak van de ontsporing wordt nog onderzocht. De wagens waren grotendeels ge vuld met grondstoffen voor de pro ductie van kunststof Figuurcorrectie- en afslankcenter -Thermo Fysische Methode (TFM) mét INFRAROODWARMTE (IR) - Persoonlijke begeleiding tijdens de oefeningen (+/- 30 min.) - Gerichte en plaatselijke figuurcorrectie (buik, dijen, heup), enz. - Revolutionaire verbetering door gebruik van Infraroodafslankcabine (snelle vetverbranding) - Voedingsadviezen (géén diëten, shakes, pillen e.d.) - Maximaal resultaat bij minimale inspanning - Gewaarborgde cm-garantie Bel snel: 0118-594098 www.studiosanerie.nl Openingstijden vanaf 4 februari ma. wo. en do. 9.00-12.00 en 16.00-21.00 uur di. en vr. 9.00-15.00 uur Fort den Haakweg 15A, Vrouwenpolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 45