z-wear Familieberichten A textieldruk groothandel 26 I Dinsdag 29 januari 2008 PZC Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Piet Mangnus Na zijn periode als actieve voetballer was Piet jaren lang secretaris van onze vereniging. Gedurende deze periode heeft hij op zeer kundige wijze veel werk voor onze vereniging verricht. We zijn hem daarvoor zeer dankbaar. Na zijn actieve periode als secretaris werd Piet benoemd als erelid van onze vereniging. We wensen Liza, kinderen en kleinkinderen veel sterke toe met dit verlies. Voetbalvereniging Hontenisse Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker de heer J.J.PJ. Polderman Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Advanta Nederland B.V. Rilland Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden? En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Tot ons verdriet is na jaren van afnemende gezondheid vredig van ons heengegaan mijn zorgzame en geliefde man, onze vader en opa Joseph de Rechter echtgenoot van Elisabeth Maria Maas Sint Jansteen, 12 augustus 1920 Breskens: t Breskens, 27 januari 2008 E. de Rechter-Maas Joop en Marianne de Rechter Kleinkinderen Angelo en Elvira Lisa, Aron, Evan, Lars Sacha en Saskia Thijs Sven Erik en Helmie Dr. Broodmanstraat 13 4511 EN Breskens De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Dirk Johannes Leo Speetjens Dick Sjef Speetjens Josette Speetjens-Bliek Ron Speetjens El ine Nooteboom Bram en Pieter Langzaam van de aarde weg, iedere dag een beetje. Wat dichter naar de hemel toe, iedere dag een treedje. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn schoon zus, onze tante en oud-tante Willemina Pieternella Hoek van Dijke sinds 9 februari 1998 weduwe van Jannis Stevense in de ouderdom van 93 jaar. Familie Hoek van Dijke Familie Stevense 's-Heer Arendskerke, 27 januari 2008 Correspondentieadres: M. Stevense, Wolfertsplein 9,4471 BC Wolphaartsdijk Woensdag 30 januari is er van 19.25 tot 19.45 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen, op haar eigen kamer (nr. 30) in Zorgcentrum 'Poelwijck' te 's-Heer Arendskerke. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 1 februari om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk' te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Brug' gelegenheid tot condo leren. Wij danken het personeel van Poelwijckvoor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ondanks al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze fantastische pa en opa Kamiel Franciscus De Windt Clinge, 3 mei 1928 t Goes, 26 januari 2008 echtgenoot van Leny van Welsenes weduwnaar van Dora Kindt Steenbergen: Leny De Windt-van Welsenes Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Van Gaverenlaan 14,4651 CT Steenbergen Kamiel is overgebracht naar rouwcentrum G. Leeuw, Kapelaan Kockstraat 50 te Welberg, gemeente Steenbergen, waar gelegenheid tot afscheid nemen is vrijdag 1 februari van 10.30 tot 11.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op vrijdag 1 februari om 12.00 uur in de aula van crema torium Bergen op Zoom, Mastendreef 5,4623 RE. Er is gelegenheid tot condoleren na de dienst in Hotel De Ram, Steenbergseweg 1,4661 RJ te Halsteren. Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Want door de tranen van het verdriet komt de glimlach van de herinnering. Hoewel wij wisten dat het einde van zijn leven naderde, komt zijn overlijden voor ons toch nog onverwacht. Intens verdrietig geven wij kennis van het heengaan van* mijn man, onze lieve vader, opa en overopa Hendrik de Winter Hein 's-Heer Arendskerke, t Goes, 20 mei 1924 83 jaar 27 januari 2008 Goes (Ter Weel): P. de Win ter-Poortvliet Klazien en Peter Betsie en Kees Kees en Lina Lau en Ria Corrie, Piet (in heritmermg) en Jos Willy en Jan Jacqueline en Johan Henk en Birgit Sophia en John Kleinkinderen en achterkleinkind Watertorenstraat 33,4462 WC Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 30 januari van 16.00-16.30 uur en van 19.30-20.00 uur aan de Watertorenstraat 33 te Goes. De eucharistieviering zal worden gehouden op vrijdag 1 februari om 10.30 uur in de parochiekerk H. Bonifatius te Kwadendamme. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op het kerk hof naast de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw 'De Burcht', Johan Frisostraat 3 te Kwadendamme. sd itolfiftiiit'frHl 29-01-1999 30-01-2005 Lieve Pa en Ma van Burg Zolang de aarde draait, zolang de wind nog waait, zullen jullie bij me zijn. Zolang de zee de golven op de rotsen slaat, zolang de zon hoog aan de hemel staat, zullen jullie bij me zijn. Zolang er sterren aan de hemel staan, zullen de herinneringen aan jullie blijven bestaan. Jolanda Grafmonumenten, v\ï«NATl% Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften Nijverheidsstraat 53/55 graveren, stralen 4538 AX Terneuzen en laseren. Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Ruime keuze Mobiel 06 51536854 marmer. www.hamelinknatuursteen.nl graniet, hardsteen pak de telefoon en neem van ideenao vanaf biervill pak de telefoon en neem de kortste weg van idee naar eindprodukt! het idee levert u: uit uw hoofd, vanaf bierviltje, floppy of cd, de rest verzorgen wij, eventueel binnen 5 dagemvan tas tot jas, bedrukt of niet,l keer of 10.000 keer! HARINGVLIETPLEIN 7 ZIERIKZEE tel.: 0111 - 450026 fax 0111 - 450031 We hebben troost gevonden bij de vele blijken van belang stelling en medeleven na het overlijden van onze vader, schoon vader en opa Piet Rentier Uw aanwezigheid bij de begrafenis, alsmede de schriftelijke reacties hebben ons goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Gerrit Rentier Karina Rentier-de Waal Louise Christophe Isabella Marco Rentier Vera Lynne Stroup-Rentier joe lake MyaGrace Ethan Middelburg /Topeka, januari 2008 As 'Ao 3b V>- tööv ALfómmi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32