Familieberichten Colofon Familieberichten lU&la 24 I Dinsdag 29 januari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfm"üiêiieric.hten.@vs{egenerdagMaciênji! tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Woensdag, 30 januari zijn onze ouders en grootouders K. Flipse en N. Flipse-Roelse 60 jaar getrouwd Wij vieren het feest in beperkte kring. Els en Sjaak Marlies en Corien Wim en Miranda Dominique, Sheridan, Océane en Etoile Hanneke en Ton Lex en Huub Zorgcentrum St. Willibrord Bachtensteene 1 km 203 4331 AB MIDDELBURG Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed pijn. Je zal in onze harten zijn. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, is na een kortstondig ziekbed overleden, mijn lieve man, onze vader en opa Gillis van Burgh drager van het ereteken voor Orde en Vrede met gespen 1948-1949 Vlissingen, 8 januari 1927 Vlissingen, 27 januari 2008 Vlissingen: W. van Burgh-Werkman Oost-Souburg: Jan en Corrie Middelburg: HenkenChristianne t en kleinkinderen Met dank voor de zorg en aandacht van afd. 4 Noord Ziekenhuis Walcheren. Pablo Picassoplein 13 4382 KB Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 1 februari a.s. van 11.00 tot 11.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 1 februari a.s. om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol ongeloof en verbijstering kregen we te horen dat Danilo; zoontje van Vera is overleden. Vera is de vriendin van onze zoon, broer en oom Dave. Danilo Dave Piet en Marjolein Wijkhuys Diana en Frank, Daniëlle, Simone Ricardo en Priscilla, Brenda, Justin, Inigno, Sylvana Vera en Dave we zijn er voor jullie in deze moeilijke tijd. Vrolijke, lieve dreumes met je alerte, guitige ogen; Danilo Wat een verdriet om hem nu te moeten missen! We bidden Vera, familie Verwoerdt en allen rondom Danilo Zijn troost toe. Jeugdgroep Baptistengemeente De Fontein Ontroerd zijn wij door het plotselinge overlijden van Danilo Stroo Wij wensen Vera, Mirjam enMenno, de kinderen en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers van Bureau Jeugdzorg Zeeland en Stichting AZZ, Ferry van den Brüle, raad van bestuur Hans Goovers, raad van bestuur Geschokt vernamen wij het bericht van het overlijden van Danilo zoontje van onze oud-leerlinge Vera Stroo Wij wensen Vera en familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Praktijkschool het Bolwerk Middelburg Praktijkschool de Wissel Goes Liefde Gods, die elk beminnen hemelhoog te boven gaat. In zijn Heer en Heiland is overleden onze broer, zwager. oom en oud-oom Theodorus Pieter van Belzen Emeritus predikant in de leeftijd van 74 jaar. P.T. van Belzen E. van Belzen-v. Ast A. van Belzen t E. van Belzen-Bouma Neven en nichten 27 januari 2008 Correspondentieadres: Mensinkweg 18 7442 TN Nijverdal Met bewondering en respect voor haar doorzettings vermogen en kracht, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Conny Dekkers-Boeije Simone en verdere familie veel Ik wens Jan, Remco, sterkte met dit verlies. Gerry de Vlieger Hij droeg ons door de diepte heen, de Here Here doet alleen ons aan de dood ontkomen. Psalm 68 vers 7 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, is van ons heen gegaan mijn lieve man, onze fijne vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Kornelis Geelhoed Kees echtgenoot van Arnolda Maatje Geelhoed-Vos Zonnemaire, t Bergen op Zoom, 1 maart 1920 28 januari 2008 Hoogerheide: A.M. Geelhoed-Vos Heinkenszand: Ad en Nel Geelhoed Amanda en Jan-Willem, Marwin Viona en Ronald Kristan Middelburg: Maja Geelhoed in herinnering Patricia Raadhuisstraat 95c, 4631 NC Hoogerheide U kunt afscheid nemen van mijn man in het uitvaart centrum aan de Scheidreef 10 te Hoogerheide, op donder dag 31 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op vrijdag 1 februari om 10.30 uur in de aula van het crematorium aan de Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. sd Weest in geen ding bezorgd, Filippenzen 4:6 Vol verdriet om de leegte die hij bij ons achterlaat, maar ook dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, heeft de Heere onverwachts uit ons midden weg genomen onze lieve vader, schoonvader, opa en Ouwe opa Adrianus van het Hoofd Ad~ Sinds 29 januari 2000 weduwnaar van Adriaantje Janna van Sluis 30 mei 1915 t 27 januari 2008 Anke Bodbijl-van het Hoofd Henk Bodbijl (in herinnering) Jeanine en Richard Kier an Annemarie en Dennis Oscar Zoé Martine Gerrie van Dijke-van het Hoofd Bram van Dijke Haamstede, Zorgcentrum "Duinoord" Correspondentieadres: A. Bodbijl-van het Hoofd Margrietstraat 10,4328 BX Haamstede Tel. 0111-651739 Geen Bloemen - Geen bezoek aan Huis De rouwdienst zal worden gehouden op D. V. donderdag 51 januari om 13.15 uur in de aula van de begraafplaats "Vredehofte Haamstede, Oude Lage Zoom, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemde aula. Dag lieve ouwe Opa "Duinoord" Xus van: Oscar Kieran Zoé Haamstede, 27 januari 2008 Als ik doodga, val ik in Gods akker. Breng wat aarde in mijn rechtervuist. Als ik doodga, wordt een nieuw zaad wakker. Leg mij waar het rijpe graan ruist. Na een lang en werkzaam leven is op 28 januari 2008 over leden onze broer, zwager en oom Adriaan Langebeeke In de leeftijd van 84 jaar. Vrouwenpolder: J.M. Osté-Langebeeke K. Osté - in herinnering Rutten: C. Langebeeke - in herinnering L. Langebeeke-de Buck - in herinnering Kamperland: E. de Putter-Langebeeke P.J. de Putter Emmeloord: J. Buys-Langebeeke - in herinnering Buys Bergen op Zoom: M. Langebeeke - in herinnering Vrouwenpolder: J. Langebeeke - in herinnering R. Langebeeke-Bergsma neven en nichten Wij bedanken het personeel en de vrijwilligers van Nieuw Sandenburgh voorde liefdevolle verzorging. Vrouwenpolder, 28 januari 2008 Correspondentieadres: Rijkebuurtweg 3 4354 SE Vrouwenpolder De herdenkingsdienst zal gehouden worden op donderdag 31 januari a.s. om 13.00 uur in de Pelgrimskerk aan de Fort den Haakweg te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn in "De Ontmoeting" bij bovengenoemde kerk. Graag alleen schriftelijke condoleances. Zij die geen rouwbrief hebben ont\>angen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30