r Familieberichten 18 I Maandag 28 januari 2008 PZC be Al een heel lange tijd Zijn we hem een beetje kwijt Je was er wel en toch weer niet Vaak deed ons dat verdriet Ie ging steeds verder bij ons vandaan Tenslotte moesten wij je laten gaan Op 80-jarige leeftijd is van ons heengegaan onze zwager en oom J. Polderman Joost Barendrecht: J. Kloosterman (in herinnering) J. Kloosterman-Kole Kruiningen: L. van den Berge-Kloosterman M. van den Berge Whyalla (Australië): P. Kloosterman Yerseke: M.J. Bom-Kloosterman (in herinnering) L. Bom Neven en nichten Wij wensen Leijn, kinderen en kleinkind veel kracht en sterkte toe. De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpels, tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven; zorg, liefde, wijsheia, kracht, dragen we ons verdere leven. Dag en nacht en met alle macht. Na een mooi en intensief leven is in de leeftijd van 79 jaar overleden mijn geliefde man, onze fantastische papa en lieve opa Dick Dick Speetjens fotograaf Riek Irma Tom Ruben Pepijn Veerle Joris Linda Henk Lars Debby 25 januari 2008 Schipperswegeling 18 4461 RR Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 31 januari om 13.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singeistraat te Goes, waarna aansluitend om 15.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Bedroefd omdat hij niet meer in ons midden is hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Dick Speetjens Terneuzen: loopt en Francien Scheele-Paauwe Sliedrecht: Jan en Rina Mol-Paauwe Kloetinge: Bep Paauwe Rhenen: Gerrit t en Gerda Hager-Paauwe Kloetinge: Jo en Toos de Witte-Paauwe Neven en nichten x*T Met ontroering hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare oom Dick Speetjens Wij zullen zijn betrokkenheid, warmte en humor erg missen. Onze gedachten zijn bij Riek, Irma en Tom, Linda en Henk, Debby en de kleinkinderen. Wij delen hun verdriet. Jan Kees Meijers Els de Munck Hoorn, 25 januari 2008 "Veilig in Jezus armen Na een kortstondig ziekbed is op 89-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder en oma Francina Stroo-de Visser sinds 21 oktober 2004 weduwe van Jan Stroo Nieuw- en Sint Joosland Groningen 31 juli 1918 26 januari 2008 Bedum: Ineke en Klaas Harms-Stroo Ludi Jan Alphen a/d Rijn: Ko en Basia Stroo-Kusiak Arjen en Riefke Erik Michiel Ter Laan 5, Bedum Correspondentieadres: Fluitekruid 14,9781 VS Bedum Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum, Schoolstraat 55 te Bedum. Daar is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 31 januari van 13.00- 13.30 uur. De rouwdienst zal aansluitend worden gehouden om 13.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Op zaterdag 26 januari is in het Martini ziekenhuis in Groningen overleden, in de leeftijd van 89 jaar, onze zus en tante Francina de Visser weduwe van Jan Stroo Nieuw en St. Joosland: P.J. de Visser J.W. de Visser-de Voogd Nichtjes en neefjes Oude Rijksweg 102 Nieuw en St. Joosland Heden bereikte ons het droeve bericht dat is over leden ons zeer gewaardeerd lid Kees Vette Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Yerseke: P.V. de Noordster Bedroefd zijn wij door het overlijden van de vader van onze vriendin Kees Vette Samen lachen, samen brullen. We zullen er voor je zijn. We wensen Mir en de familie veel sterkte toe. Roy en Linda Christiaan en Lydia Raymond en Willem In de gezegende leeftijd van 92 jaar ging zacht en kalm van ons heen mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus en tante Albertina )ohanna de Vos-Feij sinds 4 november 1995 weduwe van Pieter Willem de Vos Oost-Souburg: jenny en Georges Blanchard Marcel en WendySven, Tatum Chantal en JaccoRamon, Joyce Middelburg: Jeanne Feij Adrie Meeuwse Koudekerke, 27 januari 2008 Verpleeghuis "de Vliedberg" Correspondentieadres Roerstraat 6 4388 R W Oost-Souburg Mijn moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 31 januari van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal aansluitend omstreeks 13.00 uur plaats vinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Op de hoge leeftijd van 98 jaar is in zorgcentrum "Swerf-Rust" te Middelburg overleden Cornelia Johanna de Vriend Wilhelminadorp 20 november 1909 Middelburg 25 januari 2008 Correspondentieadres: Janse de Jonge en Van Wouwe notarissen mr. Annelies Wooldrik (ex. test.) Wagenaarstraat 1 4331 CX Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 30 januari om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Een dierbare vrouw is overgegaan Voor 't laatst nog even bij haar staan Al die herinneringen, heeft zij ons gegeven Zodat zij na de dood In ons toch voort zal leven. Bedroefd, maar tevens met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft gedaan delen wij u mede dat te midden van hen die haar liefhadden, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Madeleine Baart weduwe van Leonardus Augustinus de Waal in de leeftijd van 90 jaar. Terneuzen: Wies de Waal t Roza de Waal - de Klerk Olivia Nicolien en JP Danny en Katie, liana Terneuzen: Jan de Waal Adja de Waal - den Blanken Denise en Johan, Amy, Nicky Cindy en Torsten, Franca, Branco Ewout en Natasja, Myrte, Britt Zeewolde Benny de Waal Paula de Waal - Schelfhout Stijn Sanne Terneuzen, De Blide 25 januari 2008 Correspondentieadres: Jacobus van Looystraat 15 4532 GC Terneuzen Onze moeder en oma is opgebaard in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op dinsdag 29 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 30 januari om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Parochie Ter Duinen in Kloosterzande. Aansluitend zullen we moeder begraven, naast vader op het R.K. parochiekerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hotel Van Leuven Hof teZandeplein 19 te Kloosterzande. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 82