Familieberichten 16 I Maandag 28 januari 2008 PZC sd Waar de weg mij brengen moge, aan des Vaders trouwe hand, loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. Met droefheid in ons hart, maar ook met dankbaarheid dat hij zolang in ons midden heeft mogen zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Wilhelmus Anthonius Lafeber Wim in de leeftijd van 78 jaar. Ella Lafeber-van IJsseldijk Fred en Nathalie Martijn Jeroen Willem en Heidi Remco Hans en Sabrina Bas Kim Daniek 26 januari 2008 Caustraat 27 4301 ML Zierikzee De plechtige uitvaartmis zal gehouden worden donderdag 31 januari om 11.30 uur in de R.K. St. Willibrorduskerk. Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.45 tot 11.15 uur gelegenheid tot condoleren in het parochiecentrum. Mosselstraat 4 te Zierikzee. Aansluitend aan de dienst nemen we om 14.00 uur afscheid van Wim in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Verdrietig zijn we nu de man van onze vriendin en nicht Ella, Wim Lafeber is overleden. We wensen haar en haar kinderen veel sterkte en kracht toe nu en voor de komende tijd. Bets en Willem Janse Leny en Co Quist Corrie van Hekke Korrie en Joop van Loo Coby en Johan den Boer Willie de Vries Corrie en Leen Abrahamse Corrie en Jan Uijl Dicky en Jan de Waaij Zierikzee, 26 januari 2008 Herinner mij hoe ik was, maar niet in sombere dagen. Herinner mij hoe ik was, in stralende zon. Hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar dankbaar dat haar een langere lijdensweg bespaard is gebleven, berichten wij dat op negentigjarige leeftijd rustig is heen gegaan onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Alina Irma Maria Verheije sinds 25 februari 1994 weduwe van Herman Lippens geboren te Sint Kruis op 2 januari 1918 en overleden in verpleeghuis "de Stelle" te Oostburg op 25 januari 2008 Roosendaal: Tonny en Annelies Brigit en Marcel, Wessel Inge en Corneel, Tim Knokke-Heist: Ingrid en Leo Joost en Marjolein, Karlijn en Marieke Bart en Itske, Tiebe Eindhoven: Paul en Linda Thomas Dennis Correspondentieadres: Fam. Lippens Diepenbrocklaan 14 4702 HG Roosendaal Dank. aan het personeel van afdeling Boterbloem van verpleeghuis "de Stelle" in Oostburg voor de liefdevolle verzorging. De uitvaartdienst, waartoe u vriendelijk wordt uitgeno digd, zal plaats vinden in de r.-k. kerk O.-L.-V. Maria- Hemelvaart te Aardenburg op donderdag 31 januari om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren in de kerk vóór de dienst vanaf 10.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. De HEERE bewaart de eenvoudigen; ik was uitgeteerd, doch Hij heeft mij verlost. Psalm 116:6 De HEERE heeft tot Zich genomen, Zijn kind, onze geliefde broer, zwager en oom (an Maljaars in de leeftijd van 85 jaar. Veere: A. P. Pouwer Vrouwenpolder: A. Maljaars A. Maljaars-Harpe Middelburg: C. C. Gideonse-Maljaars Neven en nichten Wij zijn de medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 25 januari 2008 Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 Correspondentieadres: Fam. J. Maljaars Noordweg 32 4356 ED Oostkapelle Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 29 januari van 19.30 tot 20.00 uur in Zorgcentrum Eben- Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op woensdag 30 januari om 14.30 uur op de begraafplaats te Serooskerke(W). Voorafgaande aan de begrafenis zal een rouwdienst gehouden worden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oost kapelle, waarvoor u wordt uitgenodigd. De rouwdienst begint om 13.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid de familie te condo leren in de Saronkerk. Geen bloemen Als u geen rouwkaart heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. De Heer is mijn Herder. Bedroefd, maar dankbaar wat ze voor ons heeft betekend is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Johanna Moerman-Godeschalk gehuwd geweest met Hubregt Marinus Moerman in de leeftijd van bijna 93 jaar. Al verhief ik mij op de vleugels van de dageraad, al ging ik wonen voorbij de verste zee, ook daar zou Uw hand mij leiden, zou Uw rechterhand mij vasthouden. Psalm 139 Valkenswaard: Corrie en Engel Roza-Moerman Goes: Jan en Elly Moerman-Romijn Zierikzee: Leen en Frida Moerman-van Leeuwen Goes: Riet Bot-Moerman (in liefdevolle herinnering) Gijs Bot Kloetinge: Elly en Ed de Roo-Moerman Middelburg: Joke en Daan Rouw-Moerman Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 27 januari 2008 Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 74 4337 KS Middelburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 30 januari om 14.15 uur in de aula op de begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal om omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde aula. Nooit klagend, nooit vragend je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons tot het laatste geklopt. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Bedroefd maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gege ven heeft berichten wij u dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Margaretha Emma Martha Maria Haerens Margriet weduwe sinds 1991 van Arthur Emiel Minnaert Oostburg t Terneuzen 2 oktober 1925 25 januari 2008 Tilburg: Wilfried en Dimphy Arthur en Ingrid, Lars, Ilse Toine en Hanneke Horsens (Denemarken): Raymond (Opraem) Uzendijke: Rudy en Claudia Sabine Naomi en Wouter, Tom Berkel en Rodenrijs: Walter en Cora Linda en Jeroen Oostburg: Odiel Correspondentieadres Kazernestraat 15 4515 AG IJzendijke Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheidnemen dinsdag 29 januari om 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag 30 januari om 11.00 uur in de parochiekerk van O. L. Vrouw ten Hemel opneming te IJzendijke, waarna de begrafenis is op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst voor de familie woensdagmorgen aan de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. •KS m Ilc zal dan gedurig bij u zijn, Gij hebt mijne rechterhand gevat Gij zult mij leiden door Uwen raad En daarna zult Gij mij in heerlijkheid opnemen Bedroefd delen wij u mede dat te midden van zijn familie is overleden mijn lieve man, (schoon)vader, pake en overgrootvader Wietse Plantinga Geboren 8 nov. 1923 te Ee overleden 25 jan. 2008 te Middelburg Middelburg: Wietske Plantinga-Woudwijk Veere: Wietske en Jan Kooman-Plantinga Marieke Rosanne en Hidde Laura Zeist: Wilma en Hans Sonius-Plantinga Martijn Sander en Chantal Daymon, Quinten Thimo Ruben Middelburg: Wietse en Hannie Plantinga-Boogaard Dennis Ronald Marcel Hoek: Sylvia en Bert ter Steege-Plantinga Boris Colin Remco Middelburg: Christina en Peter Kleij-Plantinga Anjabel Bastiaan Gerbrandylaan 128 4333 BL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 30 januari van 12.00 tot 12.30 uur in het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie plechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te zenden, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. "Veilig in Jezus armen" Met droefheid geven wij kennis dat na een moeilijke levens avond is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Janus Nagelkerke echtgenoot van Antoinet Markerink Wolphaartsdijk t Leiden 28 september 1923 26 januari 2008 M. van Zweeden - Nagelkerke f P.C, van Zweeden t A. Nagelkerke N.J. Nagelkerke - Bliek M. Nagelkerke Neven en nichten Correspondentieadres: Marsdiep 223 2401 XE Alphen aan de Rijn Goes, 26 januari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68