Familieberichten Jacobus Jan van Heulen 1 2 I Maandag 28 januari 2008 PZC Tevreden aan het eind van elke dag ging jij slapen en toen werd je niet meer wakker. We hadden zo graag voor jou willen blijven zorgen en van je houden Danilo Alexander Joël Stroo DANILO 3 Januari 2007 - Serooskerke - Vera Stroo Menno, Mirjam, t 25 Januari 2008 Ruben en Noa Verwoerdt Chaylen Rianne Jordy Wilgenhoekweg 30 4353 EB Serooskerke Er is gelegenheid om thuis afscheid van Danilo te nemen, wel graag even in overleg. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op 30 januari om 9.30 uur in de aula op de begraafplaats aan het Geldeloozepad in Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Het lijkt alt ijd ergens anders te gebeuren En dan is het ineens zo dichtbij Het komt als een dief in de nacht Waarom, waarom jij? Qöa/u/o (/ejLXi/u/e/1 fffoë/ Slechts 1 jaar en 22 dagen jong weggerukt uit het leven. Paula en Gustaal Böuland Kort slechts ben ik bij jullie geweest, korter nog waren de woorden die ik heb gesproken, maar mocht mijn stem vervagen in je oren en mijn liefde uitje herinnering verdwijnen, dan zal ik weerkeren, ja, ik zal weerkeren met het getij. Heel erg verdrietig, maar zeer dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, en nog steeds voor ons bete kent, blijft zij met heel veel goede en mooie herinneringen in onze gedachten. Helaas hebben wij veel te vroeg af scheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mama en dochter Cornelia Pieternella Boeije Conny echtgenote van Jan Dekkers in de leeftijd van 56 jaar. Terneuzen: Jan Dekkers Kapellebrug: Remco en Tanja St. Jansteen: Simone en Pedro Bergen op Zoom: Elaine Oudenbosch: Angelica Zaamslag: D. Boeije-Faas R. Boeije in herinnering Terneuzen, 26 januari 2008 Koraalsingel 7 4533 BH De rouwdienst vindt plaats op donderdag 31 januari om 10.30 uur in de kerk van de Protestantse gemeente Zaamslag, Plein 2 in Zaamslag. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in beslotenkring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleance voor de rouwdienst in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hel blijft voor jou vandaag De tijd staat stil Je voetstap in het zand De tijd gaat traag Het water komt Jouw leven is gestrand Stil van verdriet en vol bewondering voor de kracht waarmee zij haar ziekte bevocht,is rustig ingeslapen, in het bijzijn van haar man en kinderen, onze dochter, zus, schoonzus en tante Conny Dekkers-Boeije in de leeftijd van 56 jaar. Zaamslag: D.K.Boeije-Faas R.Boeije (in herinnering) Elly en Huib van Geffen-Boeije Sascha en Femke Dagmar Cindy en Dennis, Evy Axel: René Boeije Eindhoven: Ingrid en Hans Thelosen-Boeije Mick Noah Zaamslag,26 januari 2008 Na een moeilijke en ongelijke strijd tegen haar ziekte en het dapper ondergaan van de vele behandelingen is nu toch nog overleden mijn zorgzame vrouw, mijn lieve moeder en lieve oma Willemina Jacoba Deurloo-Nouwen Willy geb. 13 mei 1946 overl. 26 januari 2008 André Trea Bradley Haeskenshof 41 4328 CD Burgh-Haamstede Willy willen wij gedenken in een samenkomst die gehouden zal worden op woensdag 30 januari om 13.30 uur in het M. F.C., De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het M.F.C. Willy hield van rode en witte rozen Onze dank gaat uit naar Dr. Simons, artsen van het Oosterschelde ziekenhuis in Goes en medewerkers van Thuiszorg Allévo voor de goede en liefdevolle verzorging van Willy. Niet geheel onverwacht kwam het bericht van het overlijden van Willy Deurloo Mijn gedachten gaan uit naar André en Trea, die haar tot het laatste moment liefdevol hebben verzorgd. Freddy Deurloo Bradley Voortgedreven door een kolkende massa drijf ik hulpeloos in deze machtige zee. Stuurloos ga ik voort, naar het einde, naar dat onbekende oord. Jaco De sneltrein naar dat onbekende oord is tot stilstand gekomen. Op 26 januari 2008 heeft mijn allerliefste, mijn vader, mijn schoonvader en onze opa Co Koudekerke, 17 april 1940 Yerseke, 26 januari 2008 het aardse leven verlaten. Martine van Heulen - Smeets Jack en Marga van Heulen - Puype Patrick, Reny en Kinsky Elmer, Miranda en Elvire Werken was je leven Dank voor alles wat je hebt gegeven. Op het laatst had je veel te verduren Gedoofd zijn alle vuren Je vond het goed zo en wilde niet verdergaan Maar bij diegene die je achter laat blinkt een traan. Vol bewondering voor de manier waarop hij het onver mijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij kennis dat van ons is heengegaan, mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Johannes Antonius de Koning )o in de leeftijd van 80 jaar. Goes: Nel Goes: André en Riet Chantal en Johan Etiënne en Wendy Kinan Wolphaartsdijk: Theo Kapelle: Ron en Marjo Danisha Goes: Marcel en Astrid Charlotte, Wendel 25 januari 2008 Aalbersestraat 16,4463 TB Goes Gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 29 januari van 19.30-20.00 uur in het rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 30 januari om 12.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Speciale dank gaat uit naar dokter Schruer, medewerkers Alléx'O en dokter Keizer. Zij die geen rouwbrief onh'angen, gelie\>en deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat voor jou een verlossing is, is voor ons een groot gemis. Bedankt voor alles lieve Opa Chantal en Johan Etiënne en Wendy, Kinan Charlotte Wendel Danisha Verdrietig nemen wij afschied van onze zwager Jo de Koning Rust zacht Schoonzusters, zwagers, neven en nichten In verband met het overlijden van mijn vader is Assurantiekantoor de Koning woensdag 30 januari de gehele dag GESLOTEN. ÏM&- gin&H

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 12