Familieberichten Colofon Familieberichten c3f H "Vj - 10 I Maandag 28 januari 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 1918 - 2008 Op zaterdag 2 februari vieren we met onze lieve moeder en oma, mevrouw J. Bosselaar-de Visser haar 90e verjaardag. U kunt haar die dag feliciteren van 15.00 - 16.30 uur in: dorps huis "Ons Dorpsleven", Poelvoordestraat 3, 's-Gravenpolder. Kinderen en (achter)kleinkinderen 's-Gravenpolder tZijn werkzijn kracht Zijn interesse voor het leven Zijn moed zo sterk, Hij heeft ons veel gegeven. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede jaren en de mooie herinneringen, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en oude-opa Cornelis Antonius Barmentlo sr. Ridder in de Orde van Oranje Nassau met de zwaarden Majoor (bd) der Aan- en Afvoertroepen Sinds 20 december 2003 weduwnaar van Alberdina Frouke van der Veen In de leeftijd van 83 jaar. Dongen: Henk en Wil Saskia; Nikita, Rayvano Middelburg: Kees en Helga Linda en Casper; Lucas Bob Karin Vlissingen, 25 januari 2008 Correspondentieadres: Johan Huizingalaan 13 4331 WB Middelburg Onze vader is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 30 januari om 13.30 uur in de Parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Lombardstraat te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er hier van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. '4 Z O -%i h^ilSHpS? ÉÏi-V' - Jezus Christus is Heer tot eer van God de Vader In dit geloof heeft geleefd en is gestorven mijn integere en beminnelijke echtgenoot, onze lieve vader, schoonvader en opa Jacob Bezemer Verbi Divini Minister 9 november 1930 f25 januari 2008 Als predikant diende hij de hervormde gemeenten van Wolsum/Westhem, Augustinusga, Beverwijk, Westkapelle en Gelderlmalsen. Hij was gelukkig getrouwd met Hanneke de Jong die in 1977 overleed. Vanaf 1985 was hij gelukkig getrouwd met Margreet Kralt. Met liefde en respect blijven wij aan hem denken. Margreet Bezemer-Kralt Pi eter en Maria Martin en Ilse Rianne en Ron en kleinkinderen Van Kleffenslaan 49 4334 HB Middelburg De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 30 januari 2008 om 13.00 uur in de Nieuwe Kerk te Middelburg. Daaraan voorafgaande is er gelegenheid om te condoleren en afscheid te nemen in de Wandelkerk naast de Nieuwe Kerk van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal te Westkapelle plaatsvinden. Vertrek vanaf de Moriakerk aan de Markt te Westkapelle om 14.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw naast de Moriakerk. Als u bloemen wilt geven, dan bij voorkeur een enkele witte bloem. Wilt u een een herinnering achterlaten, kunt u dat doen via requiem.nl onder persoonlijk requiem. Inloggen met: naam: Jacob wachtwoord: gk091130 De tijd staat even stil, haar verhaal is verteld. Mooi en stil heeft zij deze wereld verlaten. Verdrietig maar dankbaar dat een verder lijden haar be spaard is gebleven geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Helena Bijl-van der Werf Sinds 26 oktober 1989 weduwe van Cornelis Willem Bijl Scherpenisse f Middelburg 3 december 1917 25 januari 2008 Nieuw-Haamstede: Kees Bijl Hennie Bijl-Rijnberg Daphne en Wim; Milan, Laura Karin Niels en Rebecca Domburg: Willy Moens-Bijl Jan Moens Hella en Sander; Victor, Matthijs, Casper Marijel en Robert; Willemijn, Mart John-Peter en Nancy; Luna "Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Swerf-Rust" voor de goede zorgen aan onze moeder gegeven" Zorgcentrum "Swerf-Rust", kamer 307 Correspondentieadres: Kamillelaan 16 4328 KS Nieuw-Haamstede De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 30 januari om 14.00uur in de aula op de begraafplaats aan de Kastelijnsweg 2a te St. Maartensdijk, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 13.30 uur tot 13.50 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemde aula. Geen bloemen Heer, waar dan heen? Tot U alleen! Gij zult ons niet verstoten. Uw eigen Zoon heeft tot uw troon de weg ons weer ontsloten. LvdK 449:3. De kerkenraad van de Protestantse gemeente te Westkapelle heeft met ontroering en leedwezen kennisgenomen van het overlijden op 77-jarige leeftijd van Ds. Jacob Bezemer Hij was als predikant verbonden aan de Hervormde Gemeente van Westkapelle van 1976 tot 1985. Met dankbaarheid gedenken wij dat hij deze periode onze gemeente als herder en leraar heeft gediend. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte en Gods troost en nabijheid toe. Namens de kerkenraad voornoemd. A.P. van Sighem, preses L. Toutenhoofd, scriba - Heden overleed zacht en kalm mijn geliefde man, broer en onze oom Adriaan Bolleman echtgenoot van Greta Maria de Ruysscher in de leeftijd van 85 jaar. G.M. Bolleman-de Ruysscher Familie Bolleman Familie Verpoot te Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Extramurale Zorg, voor de liefdevolle verzorging. 25 januari 2008 De Weistede 47 4571 KX Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 30 januari om 14.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Met droefheid geven wij kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Helena Maria Philipse weduwe van Willem Borsje op de leeftijd van 95 jaar. W. Borsje t J.J. Borsje t J. Borsje J. Polderman-Borsje W.J. Polderman C. Borsje t L. Borsje M.J. Borsje-Karelse Wim en Nelleke Dianne en Jan Willem Martina Floris Hélène Peter Kruiningen, 22 januari 2008 De crematieplechtigheid heeft in familiekring te Middelburg plaatsgehad.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10