CARELS BN/DeStem Banen QJobTrack.nl Productmanager m/v WGGGNCR NieuwsMedia ff^rr :::icsm Quality Control Medewerker Medewerker Sales Support Productontwikkelaar Secretaresse Marketing Sales 8 I Zaterdag 26 januari 2008 PZC Kijk ook op Ben jij op zoek naar een leuke baan: bij een multimediale uitgever die marktleider is in de regio? in een zelfstandige en verantwoordelijke marketing/communicatie functie? met prima arbeidsvoorwaarden? Dan kunnen wij misschien de match maken, want we zijn op zoek naar een 36 uur per week We verwachten van deze productmanager dat hij/zij: uitdaging ziet in het marketingvak (minimaal HBO werk- en denkniveau); kennis heeft van productontwikkeling en marketing tools; regionale marktkansen signaleert en uitwerkt; uitblinkt in plannen en organiseren; creatief en ondernemend is; uitstekende communicatieve vaardigheden heeft. Wij bieden: Werken bij het advertentiebedrijf van een professionele organisatie. Een dynamische en afwisselende baan. Goede arbeidsvoorwaarden. Informatie: Ester van Tiggelen, Senior Productmanager BN/DeStem PZC, (076) 531 25 18, e.vtiggelen@bndestem-pzc.nl Sollicitatie: Voor 15 februari sturen naar Marjolein van der Werf, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 3229,4800 MB Breda - m.vdwerf@bndestem-pzc.nl. DichtbijMedia. Wegener «of- f°'fJ Wegens verdergaande professionalisering en uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij enthousiaste collega's voor de volgende functies Bakery Supplies Europe Careis Goes B.V. (www.caretsgoes.nl) is specialist in het ontwikkelen, produceren en vermarkten van hoogwaardige fruitpreparaten voor professionele afnemers, in de Europese voedingsmiddelenbranche. Met ruim 170 medewerkers vormt Careis Goes een zelfstandige en dynamische businessunit. Behalve het eigen Careis merk ten behoeve van de ambachtelijke bakkerij, is het productassortiment tailor made en bestaat uit diverse varianten vruchtenvuUingen, geleien en jams. De marktfocus is gericht op het bakkerijsegment (zowel ambachtelijk als industrieel), alsmede op industriële afnemers in zuivel en ijs. Careis Goes is een dochteronderneming van CSM nv, een mondiale speler in de markt van Bakery Supplies Food Ingredients. Wereldwijd heeft CSM 8.900 medewerkers in dienst www.cm.nl. Al vele jaren voert Careis Goes een sterk innovatief productbeleid. Groei eit constante hoge kwaliteit zijn hierbij sleutelwoorden. Werken bij Careis Goes betekent dan ook een uitdaging voor mensen die een constructieve bijdrage willen leveren aan deze ontwikkelingen. Dit in een omgeving waar klanten, medewerkers en producten centraal staan. Als QC medewerker voer je diverse kwaliteitscontroles uit op onze grondstoffen, verpakkingen en eindproducten zodat we borgen dat deze voldoen aan de vastgestelde normen. Kerntaken: Aan de hand van vastgestelde normen kwaliteitscontroles uitvoeren op grondstoffen, verpakkingen en eindproducten Registreren en archiveren van alle relevante gegevens en documenten Vrijgeven van partijen die voldoen aan de vastgestelde normen Bij afwijkingen partijen blokkeren en het hoofd QC waarschuwen Onderzoek doen naar oorzaken van afwijkingen en adviseren over verbeteringen Opleiding/ervaring: MBO opleiding richting kwaliteitscontrole en/of levensmiddelentechnologie Kennis hebben van grondstoffen en eindproducten alsmede QC methodieken en technieken Beschikken over goede communicatieve vaardigheden Kennis hebben van relevante procedures, werkinstructies, voorschriften, regelgeving en kwaliteitssystemen Kennis en ervaring met microbiologische analyses en de interpretatie daarvan is een pré In deze functie onderhoud en beheer je de relatie met klanten op operationeel niveau. Tevens voer je verkoopgerelateerde activiteiten uitzodat de klantenbinding optimaal is. Kerntaken: Behandelen van binnenkomende orders Bewaken van een juiste afhandeling van orders Onderhouden van de relatie met klanten Behandelen van vragen en klachten van klanten Ondersteunen van het accountmanagement Uitvoeren van administratieve processen Opleiding/ervaring: MBO werk- en denkniveau Goede communicatieve vaardigheden Goede kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal zowel in woord als geschrift Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Ervaring hebben in het op een service gerichte manier met klanten omgaan In deze functie ontwikkel je nieuwe producten en optimaliseer je de bestaande producten conform gestelde eisen en/of doelstellingen. Kerntaken: Begeleiden en coördineren van het ontwikkelingsproces van ontwerp tot productiefase Nieuwe recepten opstellen, monsters voorbereiden en begeleiden van proefproducties Kostenbewust grondstoffen en productiefaciliteiten inzetten en prijscalculaties aanvragen Ontwikkelen van nieuwe ideeën in het kader van het innovatiebeleid Opleiding/ervaring: HBO/WO niveau in de richting levensmiddelentechnologie Enkele jaren ervaring in productontwikkeling, bij voorkeur met fruitgerelateerde producten Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Beheersing van de Duitse en/of Franse taal is een pré Beschikken over een goed reuk- en smaakvermogen In deze functie bied je de accountmanagers van de afdeling Marketing Sales administratieve en secretariële ondersteuning. Kerntaken: Agendabeheer Boeken van zakenreizen Voorbereiden en plannen van bezoeken Zelfstandig verzorgen van correspondentie Op een initiatiefrijke en assertieve manier de voortgang bewaken Opleiding/ervaring: MBO werk- en denkniveau, met enkele jaren gerichte werkervaring Beschikken over uitstekende communicatieve vaardigheden Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal zowel in woord als geschrift Beheersing van de Duitse en Franse taal is een pré Goede kennis van Excel, Power Point en Word Ons aanbod: Een uitdagende functie bij een succesvolle markt- en kennisgerichte groeiende organisatie. Wij bieden daarnaast een prettige en collegiale werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met Esmeralda van Boven (HR Officer), tel.: 0113-236400. Sollicitatiebrief met uitgebreide CV kunt u binnen 2 weken versturen per post of mail naar Careis Goes B.V. t.a.v. Esmeralda van Boven (HR Officer) Postbus 81,4460 AB Goes. E-mail: Esmeralda.vanboven@carelsgoes.nl Acquisitie naai aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8