Roger Federer verbaast met www.gsmsite4you.nl iNuuwBsmmét 30°/o korting óf meer!] Samsung Nokia Magnus Carlson verspeelt leiding 50 Zaterdag 26 januari 2008 PZC Juniore Rus in finale Australian Open melbourne - De Nederlandse ju niore Arantxa Rus heeft de finale bereikt van het meisjestoernooi op de Australian Open. De teamgenote van Lesley Kerkho- ve uit Zierikzee versloeg in de hal ve finale de Chinese Yi-Miao Zhou in twee sets: 6-4 6-0. Rus (17) is de nummer veertien op de plaatsingslijst van het toernooi in Melbourne. Zhou was als elfde geplaatst. In de finale is de Australi sche lessica Moore de tegenstan der. Zussen Bondarenko winnen dubbelspel melbourne - De Oekraïense zus sen Alona en Katerina Bondaren ko hebben de titel in het dubbel spel veroverd bij de Australian Open. Het koppel was te sterk voor de Israëlische Shahar Peer en de Wit-Russische Victoria Azaren- ka: 2-6 6-1 6-4. Het was de eerste toernooizege voor de Oekraïensen in het dubbelspel. De zege volgde in hun 38e optreden in een dubbel- toernooi. Drie keer bereikten ze een halve finale op de WTA Tour. Motorcoureur Pedrosa zes weken aan de kant Barcelona - De Spaanse wegracer Dani Pedrosa is zes weken uitge schakeld door een gebroken hand. De MotoGP-coureur van Honda, vorig jaar tweede in het WK, is donderdag geopereerd. Pedrosa brak zijn hand bij een crash tij dens testraces op het circuit in het Maleisische Sepang. De blessure gooit Pedrosa's voorbereiding op het WK 2008, dat op 9 maart be gint met de Grand Prix van Qatar, danig in de war. Mathew Hayman zwaar ten val na kopstoot strathalbyn - Rabo-wielrenner Mathew Hayman heeft gisteren de Tour Down Under moeten verla ten nadat hij bij een val zijn linker sleutelbeen brak. Hayman kwam ten val door een onbesuisde actie van de Italiaan Elia Rigotto. Een jurylid noemde de actie van de Italiaan, in volle sprint, een van de gemeenste die hij ooit had ge zien. Rigotto sloeg de Australiër met een kopstoot van de fiets, maar volgens diens ploeggenoot Graeme Brown was van opzet geen sprake. Rigotto werd in ieder geval gedis kwalificeerd en beboet. Landzaat meteen in basis Feyenoord rotterdam - Trainer Bert van Mar wijk kan morgen tijdens de thuis wedstrijd tegen FC Groningen met een over Denny Landzaat beschik ken. De jongste aanwinst van de Rotterdamse club is speelgerech tigd voor het duel in De Kuip. De 31-jarige middenvelder tekende gisteren een contract van 2,5 jaar. Landzaat komt over van Wigan Athletic, waar hij dit seizoen nog vaak basisspeler was. De overgang is opmerkelijk omdat Steve Bruce, de trainer van de Engelse club, nog deze maand verklaarde dat hij de Nederlander niet kwijt wilde. Landzaat stond voor aanvang van het seizoen ook al in de belangstel ling van Feyenoord. rJ MÊÊÊÊÊÈÊm Novak Djokovic kan zijn geluk niet op nadat hij Roger Federer verslagen heeft. foto Rob Griffith/AP Alle types simlock-vrij, op voorraad en leverbaar HEM G600 239 P520 Armani 419 N95 8GB 40 9 7900 Prisma 289 G800 279 U700 189 N73 179 8600 Luna 429 3110 Classic 129 Bel snel voor uw bestelling naar 0118-435927 of kijkt u op www.gsmsite4you.nl voor meer informatie. Dagelijks bereikbaar van 10.00 tot 16.00 uur. wijk aan zee - Magnus Carlsen heeft bij het Corus-schaaktoer- nooi zijn leidende positie ver speeld. Het 17-jarige wonderkind uit Noor wegen verloor gisteren met de wit te stukken van wereldkampioen Viswanathan Anand uit India. Carlsen bleef daardoor op 6,5 pun ten staan, terwijl de Armeense grootmeester Levon Aronian dank zij een zege op Loek van Wely op 7 punten kwam. Carlsen deelt zijn tweede plaats met Anand en Tey- mour Radjabov uit Azerbeidzjan. Van Wely staat gedeeld 12e. In de B-groep gaat de Slowaak Ser gey Movsesian aan kop. In groep C heweft de Italiaan Fabiano Carua- na aan de leiding. Hij won deze zo mer het Vlissingse HZ-toernooi.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 86